Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava İnternet
Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava İnternet

Türk Telekom operatörünün yeni düzenlenen kampanyalarından olan faturalıya geçiş bedava internet kampanyası yanı sıra ilk 3 ay fatura ödememekte mümkün. Türk Telekom bilindiği üzerine sadece internet ve ev telefonu konusunda hizmet verirken yapılan düzenlemeler sonucunda Avea ile ortak çalışmasıyla bu durumu tamamen değiştirdi. Hem mobil, hem de internet konusunda iddialı olan Türk Telekom operatöründe faturaya geçiş yapan aboneler sürekli olarak kazanmaktadır. Sizlerin de faturasız bir hattı var ise ve uzun zaman Türk Telekom abonesiyseniz bu kampanyadan faydalanarak hem Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanabilir. Hem de ilk 3 ay boyunca herhangi bir fatura ödemezsiniz. Türk Telekom faturaya geçiş kampanyası için tek yapmanız gereken sizlerde Türk Telekom bayilerine giderek buradan faturalı hatta geçme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz. Türk Telekom operatöründe 24 ay fatura dönemi kalma sözü vermeniz durumunda bunun ilk 3 ayını ücretsiz bir şekilde faturalandırabilirsiniz. Yani ilk 3 ay boyunca herhangi bir fatura adınıza çıkmayacaktır, bu konu hakkında aşağıda alt başlıklarda detaylı inceleme yapacağız. Peki, Türk Telekom faturalıya geçiş bedava internet kampanyası nasıl yapılır?

Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Fırsatı

Faturalıya geçen aboneler Türk Telekom’da 12 ay kalma sözü vermesi durumunda Türk Telekom hediye internet kazanma fırsatı yakalamaktadır. Sizlerde Türk Telekom’a 12 ay kalma sözü vererek faturaya geçiş yaparak hediye internetinizi alabilirsiniz. Türk Telekom faturaya geçiş ücretsiz internet kampanyası için ilk etapta aşağıda yer alan paketlerden herhangi birine abonelik yaptırmanız gerekmektedir.

  • 3GB internet paketi, 500 dakika, 1.000 SMS 19TL
  • 7GB internet paketi, 750 dakika, 1.000 SMS paketi sadece 29TL

Türk Telekom operatöründe bu paketlerden herhangi birine geçiş yaptıktan sonra SOZ yazıp 5555’e SMS göndermeniz durumunda hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanır. Bunun haricinde geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Türk Telekom Dönüşüm Festivali Nasıl Yapılır? başlıklı yazı sayesinde 1.000 SMS hakkınızı 1GB internet paketine dönüştürebilirsiniz.

Türk Telekom İlk 3 Ay Fatura Ödeme Kampanyası

Türk Telekom operatöründe faturaya geçiş yapan aboneler ilk 3 ay boyunca fatura ödemiyor. Sizler de Türk Telekom hattına sahipseniz ve faturaya geçiş yapmak istiyorsanız hemen bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom faturaya geçtikten sonra 24 ay fatura dönemi için taahhüt yaparak 3 ay boyunca fatura ödemekten kurtulabilirsiniz.

Bu kampanyayı yapabilmek için, faturalıya geçtikten hemen sonra UCRETSIZ TRANSFER yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında telefonunuza gelecek onay mesajına UCRETSIZ ONAY yazıp onaylarsanız ilk 3 ay fatura ödemezsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan