Türk Telekom Her Ay 1GB Bedava İnternet

Türk Telekom Her Ay 1GB Bedava İnternet
Türk Telekom Her Ay 1GB Bedava İnternet

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan ve her boyunca 1GB bedava internet kazanabileceğiniz internet paketi kampanyası Türk Telekom operatörü tarafından sunuldu. Bütün Türk Telekom abonelerinin faydalanabileceği kampanyalardan olan Türk Telekom ING 1GB bedava internet kampanyası ile beraber sizlerde 2018 yılının sonuna kadar her ay 1GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Peki, Türk Telekom ING bankası bedava internet kampanyası nasıl yapılır? Bilindiği üzerine ING bankası ülkemizde en fazla kullanılan bankalar arasında yerini almaktadır. Bu bankada sizlerin de herhangi bir hesabı varsa ING mobil uygulamasını telefonunuza uygulama marketlerinden indirerek ve giriş yaparak 1GB hediye internet kampanyasını hattınıza tanımlayabilirsiniz. Türk Telekom ING bankası 1GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için tek dikkat etmeniz gereken nokta ise; daha önceden ING mobil uygulamasını telefonunuza indirmemiş ve mobilden ING hesabınıza giriş yapmamış olmanız gerekmektedir.

Türk Telekom ING 1GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1GB bedava internet paketini kazanmak için ilk olarak ING bankasında bir hesabınızın olması gerekmektedir ve daha önceden bu uygulamayı indirmemiş olmanız gerekmektedir. Sizlerde bu şartları sağlıyorsanız hemen ING banka hesabınıza mobil cihazlarınızdan giriş yaparak ücretsiz olarak 1GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. ING bankası mobil uygulamasını cihazlarınıza yüklemek istiyorsanız aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

ING mobil uygulamasına Türk Telekom hattınız ile giriş yaptıktan sonra kısa süre içerisinde hattınıza 1GB aylık internet paketi tanımlanacaktır. Bu kampanyadan 31 Aralık 2018 tarihine kadar faydalanabilirsiniz bunun için her ay aynı günde tekrardan ING uygulamasından ING Banka hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom ING 1GB bedava internet kampanyasından sadece bireysel hat kullanıcılarının faydalanabileceğini de unutmayınız.

Türk Telekom ING 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan faydalanacak olan bireyse Türk Telekom kullanıcılarının mutlaka ING banka hesabı olması gerekmektedir. Daha önceden ING banka hesabını kullanmamış olan bütün Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom tarafından 1GB bedava internet paketi kazanmış olacaklardır. Kampanya hakkında merak ettiklerinizi ve sorunlarınızı bizlerle alt kısımdan paylaşabilirsiniz ayrıca daha fazla Türk Telekom bedava internet kampanyasından da faydalanmayı unutmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Onur - 17 Nisan 2019 - 11:26

Turk telekom dan memnunum

Anonim - 31 Mart 2018 - 01:36

Selamlar.

Facebook’ta arkadaşımız olup da ınstagram’da takip etmediğimiz kişi arama çubuğunda en üstte çıkar mı?

örneğin “ayşe” facebook arkadaşımız. ınstagram’da takip etmiyoruz birbirimizi, ortak arkadaşımız dahi yok. daha önce de aratmamışız. buna rağmen ınstagram arama çubuğuna “a” yazdığımızda ayşe en üstte çıkar mı

  Göksu Polat - 31 Mart 2018 - 01:52

  Merhabalar efendim paylaşmış olduğumuz yazı hakkında herhangi bir alakası yok lakin yine de yanıtlamak isterim. Sorun şundan kaynaklanıyor sizler Facebook uygulamasını indirdikten sonra uygulama rehberimize kadar erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca sizler Facebook hesabınızı Instagram’a bağlarsanız Instagram’da doğal olarak bunlar birbirlerini tanıyorlar takipleşsinler diyerek size o kişileri sanki gözünüze sokuyormuş gibi her alanda göstermeye çalışır.

   Anonim - 31 Mart 2018 - 11:15

   Teşekkür ediyorum ilginiz için. Alakası yok konuyla biliyorum ancak sormak istedim.

   Yani diyorsunuz ki daha önce hiç aratmadığımız kişi harf geçmişinde en üstte çıkabilirler Instagram’da etkileşim kurmasak bile. Sırf Facebook arkadaşınız olduğu için…

    Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:38

    Evet böyle durumlara bazen mümkün olabiliyor.