Türk Telekom Morhipo Kampanyası

Türk Telekom Morhipo Kampanyası
Türk Telekom Morhipo Kampanyası

Türk Telekom sürekli olarak müşterilerine kazançlı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar ile kullanıcılarına hediye internet, SMS veya dakikalar hediye ederek adını sürekli olarak duyurmaya devam ederken diğer yandan da müşteri kitlesini genişletiyor. Bu kampanyaları düzenlerken Türk Telekom müşteri yelpazesi içinde bulunan insanların bireysel özelliklerine özel kampanyalara da yöneliyor. Bu defa alışveriş sevdalısı Türk Telekom müşterilerini sevindirecek olan Türk Telekom Morhipo Kampanyası ile ses getirmektedir.

Türk Telekom Morhipo Kampanyası nedir?

Bu kampanya ile Morhipo’dan alışveriş yapan Türk Telekom müşterileri indirim kazanıyor. Bu indirim sezon alışverişleri için kullanılabiliyor. Türk Telekom müşterileri için sunulan bu kampanyada 150 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde 30 TL indirim kazanmaktadır.

Morhipo ve Türk Telekom iş birliği ile meydana çıkan bu kampanya alışverişi seven müşteri kitlesi tarafından oldukça rağbet görmektedir. Türk Telekom Morhipo Kampanyası 19 Haziran 2017 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçelidir.

Türk Telekom Morhipo Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Kampanyadan faydalanabilmek için ev, mobil veya internet kullanıcısı olarak Türk Telekom müşterisi olmanız gerekmektedir. Türk Telekom müşterilerinin PRIME MORHIPO boşluk TCKN yazdıktan sonra 6262’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlem neticesinde kullanıcıya bir şifre gönderilmektedir. Gelen şifre sadece bir defa kullanılabiliyor. Web sitesinde yahut da mobil uygulamada yer alan sepet bölümünde ‘’hediye çeki kodu’’ bölümüne şifre yazılarak kullanılabilmektedir. Bu alanlara gelen şifre girildiği anda indirim aktif oluyor.

Türk Telekom tarafından gönderilen şifrenin sağladığı İndirimden faydalanabilmek için müşterinin aynı zamanda morhipo.com üyesi olması gerekmektedir. Morhipo. com üyelerinin her biri bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilme şansına sahiptir. Yapılacak olan her alışveriş için ayrı şifre gerekmektedir.

Türk Telekom Morhipo Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Morhipo Kampanyası elektronik bölümü için geçerli değildir. Şifreler ile sunulan indirim sezon ürünleri için kullanılmaktadır. Marhipo adlı site içerisinde yer alan bol alternatifli alışveriş imkanından Türk Telekom müşterisi olarak indirimli fiyatlar ile sahip olmak mümkündür. Sadece 6262’ye gönderilen bir SMS ile kazanılan şifre ile 150 TL ve üzere her alışveriş için hediye edilen 30 TL indirimi sezon alışverişlerinizin içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Hem alışveriş keyfinizi yaşarken beğendiğiniz ürünü indirimli alma hem de kaliteli ve kesintisiz bir operatör kullanma ayrıcalığını yaşamış olacaksınız. Türk Telekom Morhipo Kampanyası ile alışveriş yüzünü güldürecek. Kaliteli sezon ürünlerine Türk Telekom indirimleri ile sahip olarak avantajlı alışveriş yapmış olacaksınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan