Türk Telekom Nakil İşlemi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Nakil İşlemi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Nakil İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet konusunda oldukça başarılı bir hizmet vermekte olan TTNET internet sağlayıcılığı artık gücünü Türk Telekom ile birleştirerek Türk Telekom olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde Türk Telekom evden internet kullanıyorsanız kimi zamanlarda adres değişikliği yapmanız durumunda nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ve Türk Telekom adres değişikliğinin nasıl yapılacağına dair bazı bilgiler sunacağım. Türk Telekom operatöründe adres değişikliği sizler gereken belgeleri sunduktan sonra neredeyse 1 hafta içerisinde adres değişikliği sorunsuzca tamamlanır. Türk Telekom evden internet adres değişikliği için ilk olarak hattın asıl sahibinin Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp adres değişikliği yapmak istediğini söylemesi gerekmektedir. Daha sonrasında müşteri hizmetlerinin yapacağı işlemler sonucunda adres değişikliği başlayacak ve sizlerde ilgili belgeleri sizlere en yakın olan Türk Telekom bayilerine vererek kısa sürede adres değişikliğinizin tamamlanmasını sağlayabileceksiniz.

Türk Telekom operatöründe müşteri hizmetlerine bağlanmak için, 444 1 444 nolu telefon numarasını aradıktan sonra müşteri hizmetlerine sorunsuzca bağlantı sağlayabilirsiniz, Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız bu yazımız ise sizlere yardımcı olacaktır.

Türk Telekom Kapı Numarası Değişikliği

Türk Telekom operatöründe almış olduğunuz evden internet hizmetinizin aboneliğinin adres değişikliğini veya sadece kapı numarasını değiştirmek istiyorsanız bunun için yukarıda bahsettiğim gibi Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak adres değişikliğini yani nakil işlemini başlatmanız gerekmektedir. Daha sonrasında sizlerden isteyecekleri bazı kimlik bilgileri ile birlikte nakil işleminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom Nakil İşlemi Kaç Gün Sürer?

Türk Telekom operatöründe minimum 7 iş günü içerisinde nakil işlemleriniz sorunsuzca tamamlanır lakin bu süre bulunduğunuz bölgenin ulaşılabilirlik durumuna ve alt yapısına bağlıdır. Türk Telekom’da nakil işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamak istiyorsanız nakil yapacağınız adreste alt yapının olması gerekmektedir, alt yapı olmayan adreslere nakil işlemi maalesef ki yapılamıyor ve bu süreçte epey bir uzuyor.

Nakil işlemlerinin süresi tamamen bulunduğunuz bölgelere göre hesaplanmaktadır, tam vakti sizlere Türk Telekom müşteri hizmetleri verecektir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan