Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Anasayfa » Türk Telekom Bedava İnternet » Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Sponsor Bağlantı

Ayın son kampanyası olan Türk Telekom online işlemler sil süpür kampanyası ile sizlerde yeni hediye internet paketlerine ve yeni konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler sil süpür kampanyasından bilindiği gibi ağırlık olarak bedava internet paketi ve bedava konuşma paketleri çıkmaktadır. Bugün ise sadece Türk Telekom kullanıcılarının faydalanabileceği kampanyalardan olan Türk Telekom Sil Süpür kampanyası nasıl yapılır konusunda ufak bilgi paylaşımında bulunacağız. 31 Mayıs 2018 tarihinde aktif olan bu kampanyadan artık her Perşembe günleri katılabilirsiniz. Sadece her Perşembe günleri aktif olan Türk Telekom sil süpür kampanyası ile Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz, bunun için mobil cihazlarınıza son sürüm Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom kullanıcılarını sevindiren kampanyadan faydalanabilmek için ilk şart son sürüm Online İşlemler uygulamasına girip yapıp Bana Özel sayfasından Sil Süpür kampanyasını seçerek ekranda ufak bir temizlik yapmanız durumunda tozun altında kalan hediyeyi kazanmaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Üst kısımda da bahsettiğimiz gibi Türk Telekom’dan bedava internet kazanmak artık her Perşembe günü daha kolay geldi. Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası için Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra alttaki adımları takip ederek sizlerde bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekrandan sağ üst kısımdaki Hediye işaretine dokunun.
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekrandan sağ üst kısımdaki Hediye işaretine dokunun.
Karşınıza çıkacak olan kısımlardan Sil Süpür seçeneğine dokunun.
Karşınıza çıkacak olan kısımlardan Sil Süpür seçeneğine dokunun.
Ekranınızı temizleyerek sizlerde hediye konuşma paketi, hediye sms, arayanı bil, bedava internet paketlerinden herhangi birini kazanabilirsiniz.
Ekranınızı temizleyerek sizlerde hediye konuşma paketi, hediye sms, arayanı bil, bedava internet paketlerinden herhangi birini kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bende Neden Gözükmüyor?

Bu kampanyadan sadece faturalı kullanıcılar faydalanabilir, faturasız kullanıcılar maalesef ki faydalanamaz. Kampanyadan faydalanabilmek için ilk şart son sürüm Online İşlemler uygulamasını kullanmanız ve Perşembe günlerinde bu kampanyayı yapmanız gerekmektedir. Türk Telekom online işlem uygulamasından hediye internet almak için sadece Perşembe günlerinde bunu deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Ücretli Mi?

Birçok kullanıcı bu soruyu sormaktadır, faturalı hatta sahip olan birçok kullanıcının merak ettiği konulardan biride bu kampanyanın ücretli olup olmamasıdır. Bu kampanya tamamen ücretsizdir, kazanmış olduğunuz hediyeler bittikten sonra hattınıza varsa paketler kullanımları mevcut paketleriniz üzerinden kullanılmaya devam edecektir. Kampanya tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom sil süpür kampanyasını iptal edebilmek için 444 1 444 nolu Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kampanyayı kullanmak istemiyorsanız iptal edebilirsiniz. Kampanya hakkında merak ettiklerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı
Yıldız - 1Yıldız - 2Yıldız - 3Yıldız - 4Yıldız - 5 (13 oylama 5 üzerinden 5 puan aldı. )
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (0)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası