Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Anasayfa » Türk Telekom Bedava İnternet » Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Kampanyası

Sponsor Bağlantı

Ayın son kampanyası olan Türk Telekom online işlemler sil süpür kampanyası ile sizlerde yeni hediye internet paketlerine ve yeni konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler sil süpür kampanyasından bilindiği gibi ağırlık olarak bedava internet paketi ve bedava konuşma paketleri çıkmaktadır. Bugün ise sadece Türk Telekom kullanıcılarının faydalanabileceği kampanyalardan olan Türk Telekom Sil Süpür kampanyası nasıl yapılır konusunda ufak bilgi paylaşımında bulunacağız. 31 Mayıs 2018 tarihinde aktif olan bu kampanyadan artık her Perşembe günleri katılabilirsiniz. Sadece her Perşembe günleri aktif olan Türk Telekom sil süpür kampanyası ile Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz, bunun için mobil cihazlarınıza son sürüm Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom kullanıcılarını sevindiren kampanyadan faydalanabilmek için ilk şart son sürüm Online İşlemler uygulamasına girip yapıp Bana Özel sayfasından Sil Süpür kampanyasını seçerek ekranda ufak bir temizlik yapmanız durumunda tozun altında kalan hediyeyi kazanmaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Üst kısımda da bahsettiğimiz gibi Türk Telekom’dan bedava internet kazanmak artık her Perşembe günü daha kolay geldi. Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası için Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra alttaki adımları takip ederek sizlerde bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekrandan sağ üst kısımdaki Hediye işaretine dokunun.
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekrandan sağ üst kısımdaki Hediye işaretine dokunun.
Karşınıza çıkacak olan kısımlardan Sil Süpür seçeneğine dokunun.
Karşınıza çıkacak olan kısımlardan Sil Süpür seçeneğine dokunun.
Ekranınızı temizleyerek sizlerde hediye konuşma paketi, hediye sms, arayanı bil, bedava internet paketlerinden herhangi birini kazanabilirsiniz.
Ekranınızı temizleyerek sizlerde hediye konuşma paketi, hediye sms, arayanı bil, bedava internet paketlerinden herhangi birini kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bende Neden Gözükmüyor?

Bu kampanyadan sadece faturalı ve faturasız bütün kullanıcılar faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için ilk şart son sürüm Online İşlemler uygulamasını kullanmanız ve Perşembe günlerinde bu kampanyayı yapmanız gerekmektedir. Türk Telekom online işlem uygulamasından hediye internet almak için sadece Perşembe günlerinde bunu deneyebilirsiniz.

Uygulamaya gelen yeni güncellemeler ile birlikte Sil Süpür kampanyasını sadece Salı ve Perşembe günleri değil haftanın her günü yapabilme şansına sahipsiniz. Yani kısacası, Perşembe günü yapmadıysanız Perşembe günü kullanmadığınız hakkınızı Cuma – Cumartesi – Pazar ve Pazartesi günleri de kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Ücretli Mi?

Birçok kullanıcı bu soruyu sormaktadır, faturalı hatta sahip olan birçok kullanıcının merak ettiği konulardan biride bu kampanyanın ücretli olup olmamasıdır. Bu kampanya tamamen ücretsizdir, kazanmış olduğunuz hediyeler bittikten sonra hattınıza varsa paketler kullanımları mevcut paketleriniz üzerinden kullanılmaya devam edecektir. Kampanya tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom sil süpür kampanyasını iptal edebilmek için 444 1 444 nolu Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kampanyayı kullanmak istemiyorsanız iptal edebilirsiniz. Kampanya hakkında merak ettiklerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (16) • Ben geçen hafta faturasız turk telekoma geçtim. Fakat bu zamana kadar her gün girdim gelmedi. Sildim tekrar yükledim yine olmadı.aynı paketten babam da kullanıyor ama ona 2-3 gün sonra gelmişti 🙁

 • 250 dakika sil süpür hediyesi geldi her yöne lakin arama yapmıyor. yardımınızı bekliyorum.

  • Merhaba efendim, kazanmış olduğunuz hediye hattınıza tanımlandıktan kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediyenin hattınıza tanımlanıp tanımlanmadığını anlamak için Online İşlemler kalan kullanımlar bölümünden kontrol edebilirsiniz. Gelen hediyeyi halen kullanamıyorsanız telefonunuzu yeniden başlatınız.

 • Merhaba ben 1 hafta once turktelekom faturalı hatta geçtim fakat bende sil süpür çıkmadı sebebi nedir?

  • Merhaba efendim, kampanya Salı ve Perşembe günleri aktif olmaktadır sizlerde bu günleri bekleyerek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ayrıca son sürüm Online İşlemler uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

 • sil supur kampnyasi icin geln sifreyi arkadasima verdm acaba baska yerde kullana bilir mi

  • Merhaba efendim, gelen kampanyayı bir hafta içerisinde kullanmanız gerekmektedir. 1 hafta boyunca geçerlidir gelen kampanya, farklı bir kullanıcı kullanabilir mi bu konu hakkında maalesef ki bir bilgim yok.

 • Sil supuri simdi yapsam internet verir mi acil lazim

  • Merhaba efendim, Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası için salı ve perşembe günleri uygulamayı ziyaret ederek hediye internet alabilirsiniz. Lakin kesin %100 internet çıkacak diye bir kural yok bunun için artık şansınız ne çıkar ise.

 • Bir kişi ûzerine iki hat kayıtlıysa ikisinede olurmu bir hatta gözükmüyor sil süpür

  • Merhaba efendim, tabi ki online işlemler uygulamasından her iki numarayı giriş yaoarak deneyerek Sil Süpür kampanyanızı her iki numaraya dahil edebilirsiniz.

 • İndirdim başlarda internet geldi fakat girdiğim zaman artık görünmüyor silip tekrar yükledim yine olmadı

  • Merhaba efendim, şuan Türk Telekom uygulamasında genel anlamda bir sorum mevcut olarak gözükmektedir ilerleyen haftalarda tekrardan bu kampanyayı deneyerek çeşit paketlerden hediye internet kazanabilirsiniz.

 • Bu kampanya ne zamana kadar sürmekte

  • Merhaba efendim, Türk Telekom Sil Süpür kampanyasının bitiş tarihi konusunda herhangi bir bilgi bulamadım. Demek ki uzun süre devam edecek gibi gözüküyor lakin bu durum Türk Telekom operatörü tarafından değiştirebilir ve belki haftaya sonlandırabilir.

Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası