Türk Telekom Şanslı Salı & Bi Dünya Fırsat Kampanyası

Türk Telekom Şanslı Salı & Bi Dünya Fırsat Kampanyası
Türk Telekom Şanslı Salı & Bi Dünya Fırsat Kampanyası

Türk Telekom’un yeni internet kampanyalarından olan Bi Dünya Fırsat kampanyası sayesinde Türk Telekom kullanıcıları bedava internet kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Google Play ve App Store mağazalarına yüklenen Türk Telekom Bi Dünya Fırsat uygulaması ile beraber sizlerde Türk Telekom’un Şanslı Salı kampanyasından faydalanarak bedava internet kazanın. Şanslı Salı kampanyasını yapabilmek için sizlerde her Salı günü Bi Dünya Fırsat uygulamasına giriş yaparak hediyelerinizi alabilirsiniz. Sadece Salı günü aktif olan kampanyadan sadece internet paketi değil bununla beraber birçok kurumsal firmadan da hediyeler veya indirim çekleri kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmek için mutlaka telefonlarınıza Türk Telekom Bi Dünya Fırsat uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Şanslı Salı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet paketi kazanmak isteyenler 2019 ve 2020 yıllarında yine Şanslı Salı kampanyasından faydalanarak hediye paketlerini hatlarına kolaylıkla tanımlayabilmektedir. Türk Telekom Şanslı Salı kampanyası sadece Salı günü aktif olmaktadır. Şanslı Salı kampanyasından kazandığınız indirimler veya internet paketlerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Türk Telekom Şanslı Salı kampanyası nasıl yapılır?

Şanslı Salı kampanyasını yapabilmek için sizde ilk etapta yukarıda vermiş olduğumuz linklerden Bi Dünya Fırsat uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra telefon numaranız ve size özel olarak gönderilecek olan Bi Dünya Fırsat şifresini girerek giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra Menü bölümünden Şanslı Salı kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanyaya katıldıktan sonra ekranda sürekli dönen kare işaretindi durdurup herhangi bir bedava internet paketi kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Şanslı Salı uygulaması her Salı günü yeni kampanyalar ile birlikte uygulama üzerinden gözükecektir. Daha önceden kazandığınız hediyeleri ise yine uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Bi Dünya Fırsat Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Bi Dünya Fırsat kampanyası sadece Türk Telekom’lu kullanıcıların faydalanabileceği bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Bi Dünya Fırsat uygulamasını indirip giriş yapmanız takdirde birçok hediyeyi kazanabilirsiniz. Kampanya her Salı günü otomatik olarak aktif olmaktadır ve sizlerde bu kampanyadan faydalanarak Türk Telekom’un birçok imkanlarını deneyebilirsiniz. Şanslı Salı kampanyasından araç kiralama indirimlerini, alışveriş indirim kuponlarını toplayabilir ve kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Emrullah - 12 Nisan 2019 - 09:56

Şimdiye kadar hiç internet yapamadım bedava nasıl yapılır yolladığım mesajlardanda gelmedi nasil yapilir yardımcı olursanız sevinirim.

Yunus turan - 10 Nisan 2019 - 01:33

Şanslı salı j7 telefonlarinda neden bulunmuyor