Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları
Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları

2018 yılında birçok değişimleri ile gündeme sıkça gelen Türk Telekom operatöründe geçerli olan bedava internet kampanyaları halen geçerliliğini sürdürmektedir. Türk Telekom bedava internet kazanmak isteyenler için bu sene sadece TL yüklemesi veya faturalı hatta geçiş yapması yeterli olacaktır. Türk Telekom Selfy dünyası faturasız hatlara özel oldukça ayrıcalıklı bir dünya sloganı ile yakın zamanda Türk Telekom müşterileri ile tanıştı. Sizlere selfy’nin bu ayrıcalıklı dünyası ile alakalı bilgileri verelim. Aşağıdaki kampanyalardan sadece 7-25 yaş arasındaki Türk Telekom kullanıcıların faydalanacağını kesinlikle unutmayınız.

Selfy Mor hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom selfy bedava internet kampanyası için Mor kampanyasından faydalanabilirsiniz lakin öncelikle bu kampanyaya dahil olabilmek için Selfy’nin Mor paketlerinden birinin kullandığınız hat üzerinde aktif olması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için ise kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kampanyaya katılmak için MOR HEDIYE yazarak 4545’e mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere cevap gelecektir.

Bu kampanyadan faturasız hat sahipleri daha sonradan faydalanmaya devam edebilmek için her ay hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yapmak zorundadır. Eğer ki 30 TL ve üzeri yükleme yapmaz iseniz bu kampanya devam etmeyecektir.

Selfy’den anlık mesajlaşma kampanyası

Anlık mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp, Bip  ve Wirofon’dan hem yurt içinde hem de yurtdışında yazışmak bu kampanya ile artık bedava. Bu kampanyaya katılabilmek için Selfy dünyasına daha önceden girmiş olmalısınız. Eğer ki zaten Selfy kullanıcısı iseniz faturalı ya da faturasız hattınız üzerinden ANLIK MESAJLASMA yazarak 4545’e SMS atabilirsiniz. Bu SMS’e cevap anında akıllı telefonlarınız mesaj kutusunda sizleri bekliyor olacak. Bu kampanyadan daha sonradan tekrar yararlanabilmek için hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.

Selfy’li Geceler Kampanyası

Bu kampanya tam gençler için tasarlanmış ve en çokta onların kullanacağı kampanyalardan biridir. Hattına 30 TL ve üzerinde yükleme yapan Türk Telekom Selfy müşterileri her gün akşam saat 9 dan sabah saat 9 a kadar bütün Türk Telekom müşterileri ile ücretsiz şekilde konuşarak mesajlaşabilmektedir. Ayrıca bununla da yeterli kalmayıp bir de sosyal medya da ücretsiz olarak takılmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için GECE yazarak 4545’e ücretsiz olarak SMS atmanız yeterli olacakır. Attığınız bu SMS cevabı kısa süre içinde sizlere gelecektir. Türk Telekom selfy bedava internet kampanyası haricinde bir de selfy bedava konuşma paketi de mevcuttur.

Bu kampanyadan ileri ki aylarda tekrar yararlanmak ister iseniz eğer her ay hattınıza 30 TL ve üzerinde yükleme yapmanız gerekmektedir. Her ay yükleme yapar iseniz bu kampanya akıllı telefonlarız da otomatik olarak yenilecektir. Bu kampanyadan 7 ila 25 yaş arasındaki bireysel Selfy kullanıcıları yararlanmaktadır. Diğer 25 yaşını aşkın kullanıcılar Selfy dünyasına katılamamaktadır. Türk Telekom Selfy dünyasının en çok merak edilen kampanyalarını sizler için anlattık.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Sanem - 21 Nisan 2019 - 17:53

Bedava internet var mı?