Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası

Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası
Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası

2018 yılının en önemli günlerinden biri olan 14 Şubat sevgililer günü nihayetinde birçok sevgili için geldi çattı. Sevgilisi olmayanlar için ayrı bir dert, olan için ayrı bir dert olan bu sevgililer günü için sizlerin içini rahatlatacak bir kampanya ile karşılamak istedik. Madem sevgililer günü, o zaman sizlerde Türk Telekom’daki kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Türk Telekom sevgililer günü bedava internet kampanyalarını merak ediyorsanız da Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Türk Telekom hattını kullanıyor iseniz önde gelen mağazalardan çeşitli indirimler kazanabilirsiniz. Sevgililer günün de sevdiğinize güzel hediyeler bulabileceğiniz bu kampanyalar hakkında sizlere bilgi verelim.

Türk Telekom Sevgililer Günü İndirim Kuponları

  • Altınbaş Kampanyası

Türk Telekom müşterileri altınbas.com üzerinden yapacakları altın ürünleri ile alakalı alışverişler de %10 ve pırlanta üzerine yapacakları alışverişler de %20 indirim kazanacaktır.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Avantaj mobil uygulamasına giriş yaparak orada bulunan fırsat kodu al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ya da akıllı telefonlarınızdan ALTINBAS boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa sms atabilirsiniz.

  • Boyner Kampanyası

Türk Telekom müşterileri Boyner ve YKM mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye çeki kazanacaklardır.

Bu kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden fırsat kodu al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. BOYNER yazıp boşluk bırakıp TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj da atabilirsiniz.

  • Çiçek sepeti kampanyası

Türk Telekom müşterileri çiçek sepeti üzerinden yapacakları alışverişlere %40’a kadar indirim kazanmaktadırlar. Çiçek sepeti internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde altın rozetli ürünlerde %40’a varan indirimlere sahip olabilirsiniz. Bu kampanya sevgililer gününe özel olup ve sadece Türk Telekom aboneleri tarafından faydalanabilir.

Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Avantaj uygulamasını indirdikten sonra orada bulunan fırsat kodunu al butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca akıllı telefonlarınızdan CICEK yazıp boşluk bıraktan sonra TCKN’da yazarak 6262’ye SMS atarak fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

  • Enterprise araç kiralama kampanyası

Türk Telekom müşterileri Enterprise firması üzerinden gerçekleştireceği araç kiralamalarında %40 indirim kazanmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Avantaj uygulamasının indirdikten sonra orada bulunan Fırsat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca akıllı telefonlarınızdan da ENTERPRİSE yazıp boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazarak 6262’ye SMS atıp kampanya kodunuzu öğrenebilirsiniz.

  • kalemlik.com kampanyası

Türk Telekom Müşterileri kalemlik.com üzerinden yapacakları alışverişlerde 75 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 25 TL indirim kazanmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Avantaj uygulamasının indirerek orada bulunan fırsat kodunu al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca KALEM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazıp 6262’ye mesaj atarak da kampanya kodunuzu alabilirsiniz.

  • MUDO kampanyası

Türk Telekom müşterileri mudo.com üzerinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinde toplam 20 TL indirim kazanacaklardır. Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Avantaj uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca MUDO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazarak 6262’ye mesaj atarak kampanya kodunuzu alabilirsiniz.

Türk Telekom Sevgililer Günü Bedava İnternet Kampanyası

14 Şubat 2018 tarihi için Türk Telekom operatörü herhangi bir bedava internet paketi sunmamış durumda. Lakin sizler uzun zamandır Türk Telekom yani Avea operatörünü kullanıyorsanız zaten sizi bekleyen bir internet paketi var. Bu bedava internet paketi kampanyasına katılmanız durumunda 32GB’a kadar hediye internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz, ne kadar süredir Türk Telekom’luysanız o kadar fazla Türk Telekom sevgililer günü bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Bunun için YILLAR yazıp 5555’e göndererek sizlerde 4.5G uyumlu hattınızdan ve telefonunuzdan 32GB internet limitine kadar bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan