Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi
Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet Paketi

2018 Mayıs ayından itibaren geçerli olan Türk Telekom Tambu ile sizlerde aylık 1 GB bedava internet paketi kazanın. Türk Telekom operatöründe Selfy tarifeli olan kullanıcılar 30 günlük 1 GB hediye internet paketi kazanmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları gibi sizlerde hediyeler kazanmak istiyorsanız ve Türk Telekom bedava internet paketlerinden faydalanmak istiyorsanız numaranızı hemen Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz. Peki, Türk Telekom Tambu bedava internet paketi nasıl yapılır? Kampanyadan sadece Türk Telekom Selfy tarifesine sahip olan aboneler faydalanabilir ve kampanyayı yapabilmek için telefonlarına Tambu Klavyesini indirmeleri zorunludur. Tambu bedava internet paketi için telefonunuza Tambu uygulamasını Google Play ve App Store adreslerinden indirebilirsiniz. Tambu klavyesini telefonunuza yükledikten sonra klavyeyi mevcut klavyeniz ile değiştirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra sizden klavyeyi etkinleştirmenizi isteyecek olan Tambu uygulamasındaki adımları takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Tambu Hediyesi Nasıl Yapılır?

Telefonunuza indirdiğiniz Tambu uygulamasını açınız ve sağ üst köşedeki Hediye Paketi işaretine dokununuz. Ardından sizden isteyecek bir adet mail hesabınızı seçiniz. Kısa süre içerisinde hesabınız etkinleştirilecektir ve hesabınız etkin olduktan sonra tekrardan Hediye Paketi işaretine dokununuz.

Ardından bu sayfada sizlere özel olarak sunulan hediyeler arasında Aylık 1GB bedava internet paketini seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz internet paketinde 8 karakterli bir şifre yer alacaktır.

Bu şifreyi sizlerde 4545’e SMS olarak gönderdiğiniz takdirde hattınıza 30 gün boyunca geçerli olan ücretsiz 1GB limitli internet paketi tanımlanacaktır. Ayrıca Tambu klavyesini kullanarak daha fazla paketleri takip edebilir ve sizlerde Türk Telekom ile birlikte sürekli kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Tambu Kampanyasından Neden Faydalanamıyorum?

Türk Telekom tarafından özel olarak kendi müşterilerine sunulan Tambu bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilmeniz için bazı şartlar gerekmektedir. Bu şartlar aşağıdaki gibidir;

  1. Kullanmış olduğunuz hat mutlaka Türk Telekom operatörüne bağlı olmalıdır.
  2. Telefonunuza mutlaka Tambu uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Tambu uygulamasını indirdikten sonra sizden isteyeceği E-posta adresini girmeniz gerekmektedir.
  3. Son olarak kampanyadan sadece Selfy tarifesine sahip olan Türk Telekom’lu müşteriler faydalanabilir.

Kampanya şartlarına uyan bütün Türk Telekom kullanıcıları kısa sürede kazandığı kodu 4545’e ücretsiz SMS ile gönderdiği takdirde bedava internet paketi kazanmaktadır. Tambu uygulaması ile daha fazla kazanmak istiyorsanız klavyeyi kullanmayı unutmayınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 17 Nisan 2019 - 11:15

Bedava internet ne zaman vericeksiniz internetimiz dayanmıyor sevinidrin artık bizleri

Kübra - 16 Nisan 2019 - 22:49

Sıkıntı yok

osman - 16 Nisan 2019 - 11:06

Biraz hediyeler zayif kaliyor

Mutsuz - 11 Nisan 2019 - 19:32

Mükemmel keşke banada internet gelsede sevdigim adamla konusabilsem

Furkan - 10 Nisan 2019 - 23:15

Biraz daha fazla bedeva internet verilse daha güzel olur