Türk Telekom Wirofon Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Türk Telekom Wirofon Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Türk Telekom Wirofon Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Uzun yıllar boyunca herkesin kurduğu hayal Türk Telekom sayesinde gerçek oluyor. Son dönemlerde çok sayıda kampanya yapan şirket, kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ev telefonu olanlar bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ev telefonu olmayanlar ise, hemen bir sabit hat sahibi olmak için Türk Telekom’a koşacak gibi görünüyor. Wirofon ismindeki yeni uygulama sayesinde herkes daha rahat iletişim kurabiliyor. Sabit hat sahibi olanların kafasındaki Türk Telekom Wirofon Nedir? Sorusunun cevabı hiç de karmaşık değil. Uygulama basit bir ara yüz kullanıyor. Bu nedenle, kullanmak ve uygulamaya alışmak oldukça kolay oluyor. Teknolojik gelişmeleri takip etmediğini söyleyenler dahi uygulamayı rahatlıkla sevdikleriyle iletişim kurmak amacıyla kullanabiliyor.

Wirofon Nedir?

Uygulama evde bulunan sabit hatlı telefonun faturası üzerinden başkalarıyla cep telefonundan mesajlaşmayı ve iletişim kurmayı sağlıyor. Bu sayede, ne ev telefonu faturası ne de cep telefonu faturası yüksek miktarlarda geliyor. Kullanıcılara büyük avantajlar sağlayan bu uygulama sayesinde, uygulamayı kullanan tanıdıklarınıza ücretsiz olarak mesaj gönderebiliyorsunuz. Üstelik diğer uygulama sahipleriyle yapacağınız telefon görüşmeleri de ücretsiz oluyor. Ücretsiz olarak telefon görüşmemize destek olan Türk Telekom Wirofon’a nasıl üye olunur?

Nasıl Üye Olunuyor?

Wirofon uygulamasının kullanıcılarına sağladığı fırsatlardan yararlanabilmeniz için Türk Telekom abonesi olmanız ya da Türk Telekom abonesi olan bir yakınınızın bulunması gerekiyor. Aboneliğin teyit edilmesinin ardından uygulamayı cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Oldukça kolay olan üyelik işlemi ve uygulamanın indirilmesi için geçmesi gereken süre yalnızca birkaç dakika alıyor. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından, herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, haftanın her günü arayabileceğiniz müşteri hizmetlerinde iletişim kuracağınız yetkililere danışma imkanınız bulunuyor.

Yurt Dışında Yaşayan Yakınlarınızla Konuşabiliyorsunuz

Yurt dışında yaşayan yakınınız ya da sevdiğiniz kişiler varsa, bu uygulama aracılığıyla onlarla da konuşabiliyorsunuz. Uygulamayı her iki tarafın da yüklemesi halinde, herhangi bir ücret ödemeden görüntülü konuşabilir, sesli arama gerçekleştirebilir ya da mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Artık fatura çok gelecek diye endişelenmeniz gerekmiyor.

Dilediğiniz kadar sohbet edebilir, sevdiklerinizle hasret giderebilirsiniz. Sesli arama bakımından her ay 3000 dakikalık limit bulunuyor. Ancak, limiti aşabilmek oldukça zor oluyor. Bu süre yakınlarınızla dilediğinizde sohbet edebilmek için yeterli oluyor. Uygulamayı edinmiş olan kullanıcılar her geçen gün artmaya devam ediyor.

Oldukça fazla sayıda kişi tarafından beğenilen uygulamanın sağladığı fırsatlardan yararlanmak için daha fazla beklemeyin. Uygulama cep telefonunuzda ve bilgisayarınızda oldukça az yer kaplıyor ve çok güncelleştirme gerektirmiyor. Hiçbir olumsuz yönü olmayan bu uygulamayı edinmek için geç kalmayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan