Türk Telekom Yaz Sonu 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Yaz Sonu 10 GB Bedava İnternet
Türk Telekom Yaz Sonu 10 GB Bedava İnternet

2017 yılının sonuna kadar geçerli olan Türk Telekom Yaz Son 10GB bedava internet kampanyasından faydalanmamış olan Türk Telekom Prime aboneleri için yeni bir fırsat daha. Sadece yurtiçinde kullanabileceğiniz yani sadece Türkiye’de kullanabileceğiniz 10GB bedava internet paketini kazanmak istiyorsanız sizlerde Türk Telekom Prime kullanıcısı olmanız yeterlidir. Türk Telekom operatörü tarafından gelen mesajlara göre, Türk Telekom kendi abonelerine ücretsiz olarak 10GB hediye internet paketi vermektedir. Bu kampanyadan sadece Türk Telekom Prime aboneleri faydalanabilmektedir, lakin sizler Türk Telekom Prime abonesi değilseniz Türk Telekom bedava internet başlıklı yazımızdan diğer paketleri deneyebilirsiniz. Peki, Türk Telekom Yaz Sonu bedava internet nasıl yapılır? Bu kampanyadan faydalanmadan önce mutlaka Prime servisine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Bunun haricinde bu kampanyaya katılmak için sadece bir kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır, mesajınızın sonunda sizlere özel 10GB bedava internet paketi hattınıza şartsız koşulsuz tanımlanacaktır. Türk Telekom Prime kullanıcıları Türk Telekom’un yeni düzenlediği Yaz Sonu kampanyasıyla beraber 10GB bedava internet kazanmaktadır. Bu paketi sizlerde yapmak istiyorsanız, EVET yazıp 1291’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Paket sonunda hattınıza 10GB bedava internet paketi gelecektir, kampanyaya son katılım tarihi ise 31 Aralık 2017 tarihidir bunun için Türk Telekom Prime kullanıcıları elini çabuk tutmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Yaz Sonu 10 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz Sonu 10 GB kampanyasından faydalanabilmek için sizlere de SMS gelmesi gerekmektedir. 10GB bedava internet paketi için sizlere gelen mesaja EVET diyerek geri dönüş yapmanız durumunda ücretsiz olarak Türk Telekom tarafından hattınıza internet paketi tanımlanacaktır. Lakin kampanyadan sadece SMS gelen aboneler ve Türk Telekom Prime kullanıcıları faydalanabilecektir.

Kampanyaya katılabilmek için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur, eğer telefonunuza Prime’lı olduğunuz hediye internet paketi verileceğine dair bir mesaj geldiyse bu mesaja yanıt olarak EVET demeniz gerekmektedir. Türk Telekom Yaz Sonu 10GB bedava internet paketini yapabilmek için EVET yazıp 1291’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Prime Yaz Sonu Kampanya Detayları Nelerdir?

  1. Kampanyada verilecek olan bedava 10GB internet paketi sadece Türk Telekom Prime kullanıcılarına gönderilen mesajı alan kişiler için geçerlidir.
  2. Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom tarafından sizlere SMS gelmesi gerekmektedir, SMS gelmedi ise bu kampanyadan faydalanamazsınız.
  3. Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz SMS mesajı tamamen ücretsizdir, TL kesintisi veyahut lira kesintisi yapmaz.
  4. Bu kampanya 2017 yılının sonuna kadar geçerlidir.

“Türk Telekom Prime’dan hediyeniz var.” Nedir?

Türk Telekom tarafından Prime kullanıcılarına sunulan ücretsiz bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak için sizlere gelen SMS’de “Türk Telekom Prime’dan hediyeniz var” şeklinde bir ifade yer alması gerekmektedir. Türk Telekom tarafından bu tür gönderilen mesajlar genellikle tamamen ücretsizdir ve 1 ay boyunca geçerlidir.

Sizlerin de hattı Türk Telekom Prime ise ve size de buna benzer bir SMS mesajı geldi ise sizlerde Türk Telekom Prime Yaz Sonu kampanyasından şartsız ve koşulsuz olarak faydalanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan