Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava İnternet

Anasayfa » Türk Telekom Bedava İnternet » Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava İnternet

Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava İnternet

Takvim yaprakları 16 Ocak 2018 tarihini gösterdiği takdirde Türk Telekom aboneleri Türk Telekom hediyelerinden biri olan Yılların Hediyesi kampanyasından faydalanmaya başladı. Sizlerinde kullandığı hat Türk Telekom ise sizlerde Yılların Hediyesi kampanyasından minimum 2GB’a kadar ve toplamda Türk Telekom’da bulunduğunuz yıl kadar bedava internet kazanmaya hazır olun. Sadece Türk Telekom abonelerin faydalanabileceği kampanyandan yararlanmak için tek yapmanız gereken SMS göndermektir. Türk Telekom bedava internet kampanyalarından biri olan Türk Telekom Yılların Hediyesi kampanyasına hemen katılmak için YILLAR yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. SMS gönderdikten sonra kampanyaya katılma isteğiniz sistem tarafından kayıt ediliyor ve kontrol sonucunda sizlere olumlu veya olumsuz bir cevap geliyor. Olumlu sonuç geldiğinde hattınıza tanımlanacak olan internet paketini sizlerde diğer Türk Telekom kullanıcıları gibi özgürce kullanabilirsiniz. Türk Telekom Yılların Hediyesi kampanyasından faydalanmak için hattınız faturasız ise 25TL yüklemeniz durumunda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Şayet hattınız faturalı ise direk olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom operatöründe Yılların Hediyesi kampanyası için tek yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümünden 5555’e YILLAR yazıp göndermektir. Bununla beraber hattınıza tanımlanacak olan internet paketi limitini kullanabilirsiniz. Kampanyaya sadece şartsız olarak Türk Telekom faturalı kullanıcıları katılabilirken, faturasız kullanıcıların maalesef ki 25TL kadar mobil TL yüklemesi yapması gerekmektedir.

Ayrıca kullanmış olduğunuz hat şayet 3G ise hattınızı 4.5G uyumlu yapmanız gerekmektedir, hattınızın uyumlu olup olmadığını sormak istiyorsanız; 4.5G yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Yılların Hediyesi Kampanyasından Avea’lı Olanlarda Faydalanabilir Mi?

Evet, bilindiği üzerine Avea operatörü 2017 yılından itibaren Türk Telekom olarak hizmet vermektedir. Sizlerin de kullandığı hat Türk Telekom ise direk olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan kalan limitlerinizi sorgulamak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi kampanyasından kalan limitleriniz için Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak kalan kullanım detaylarına göz atmanız durumunda istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (9) • Ben yaptım 1 ay sadece 5GB kullandım bana 3 fatura donemi boyunca toplam 15GB denildi paketim bugün yenilenicekti ama yenilenmedi kendi paketimden gidiyor

 • En son yıllar kampanyasına katılım ne zaman acaba. Yaz tatili için saklayabilirmiyim diye soruyorum. İyi günler dilerim

  • Merhaba Muhlis, bu kampanyadan toplamda 1.500.000 kişi faydalandığı takdirde kampanya otomatik olarak bitmiş olacaktır. Yani yerinde olsam bu kampanyayı şimdiden kullanırdım. 🙂

 • Kampanyaya katılıyorum sonucunuz SMS ile bildirilecektir diyor fakat SMS gelmiyor yardım edermisiniz.

  • Merhaba efendim, kampanya mesajınız kısa sürede gelecektir. Bu durum için lütfen aceleci davranmamaya özen gösteriniz.

 • Hediyeyi aldık SMS geldi ancAk goruntuleyemiyorum ve kalan kullanım sorgu yok ee şakamı Türk Telekom bu la ne verdin sen bize hiç galiba

  • Merhaba Mehmet, kalan kullanımlarınızı Online İşlemler uygulamasından rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 • Kampanyanın ne zamana kadar geçerlilik süresi var ? Mesela Ağustos ayında kayıt olup hediye internetleri kullanabiliyormuyum ?

  • Merhaba, bu kampanyadan toplama 1.5milyon kişi faydalandığında sistem tarafından kampanyaya katılımlar kapatılacaktır.

Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası