Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası
Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

15 Temmuz’da yaşanan darbe kalkışması sonrası Turkcell bütün üyelerine bedava internet paketi hediyesi sundu. Bunun amacı her türlü haberleşmenin aktif olmasını sağlamak ve ülke genelindeki tüm Turkcell’li vatandaşların bundan faydalanmasıydı. Bu kalkışmanın bastırılması ile Turkcell her 15 Temmuz günü tüm üyelerine bedava internet paketi sunmaya karar verdi. Bu yaptığı davranış tüm kesimler tarafından tebrikle karşılandı. 15 Temmuz 2018 tarihinde tekrardan operatörlerin bu günleri anması adına yeni bir kampanya düzenleyeceğini umut ediyoruz. Turkcell 15 Temmuz hediyeleri eğer ki tekrardan aktif olur ise sizlerde bedava internete girebilme ve bedava konuşma paketlerini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. 15 Temmuz 2018 tarihini beklemeden Turkcell’in hediye intenet paketlerini kullanmak istiyorsanız Turkcell bedava internet paylaşımımızdaki yer alan paketleri deneyebilirsiniz. Peki, eğer ki Turkcell operatörü Turkcell 15 Temmuz bedava internet paketi kampanyası düzenler ise ne yapmalıyız?

Turkcell 15 Temmuz hediyeleri aşağıdaki gibidir.

 • Tüm gün boyunca Turkcell’li kullanıcıların Wi-fi noktalarından ücretsiz olarak internete bağlanabilirler.

İstanbulda Toplu Taşıma Ücretsiz Mi?

Evet, İstanbulda, Ankara da ve İzmir’de toplu taşımalar tamamen ücretsizdir.

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Paketi

 • Turkcell tarafından şuanda kampanya açıklanmış değil. Fakat geçmiş yıllarda olduğu gibi tekrar Turkcell 15 Temmuz günü tüm üyelerine bir kısa mesaj göndererek hatların bedava internet tanımladığını ilan edebilir. Bu çok büyük bir olasılık.
 • Kampanya hakkında detaylı tüm bilgiler Turkcell tarafından değer 15 Temmuz öncesi paylaşılırsa siz değerli takipçilerimiz ile sitemiz üzerinden paylaşacağız.
 • Turkcell’in 15 Temmuz bedava internet paketi sadece 24 saat geçerli oluyor. Bunun sebebi 15 temmuz ruhunun yaşanmasıyla alakalı. Geçtiğimiz yıllarda da Turkcell üyelerine bedava internet paketini sadece 24 saatlik olarak tanımlamıştı.

Turkcell operatöründe şuan için 15 Temmuz adına herhangi bir paket aktif değil. 15 Temmuz adına bir kampanya düzenlenmezse bile sizlerde Turkcell’den birçok hediye alabilirsiniz.

 • Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan hediyelerinden bedava internet, bedava konuşma ve birçok Turkcell servislerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz haklar kazanabilirsiniz.
 • Turkcel Bip Messenger uygulamasında Keşfet bölümünden GNC servisini takip ederek 1GB günlük bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
 • Turkcell SIM uygulamasını kullanarak buradan üyelik bölümünü doldurarak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
 • Turkcell Gollercepte uygulamasını indirerek uygulamaya telefon numaranızı eklerseniz haftalık 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz ve bununla beraber bu uygulamaya başkalarını da davet ederek yeni internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell’in bu konuda net bir tavrı var. 15 Temmuz bedava internet paketi sadece 24 saat geçerli olduğu gibi kullanmadığınız internetler hesabınızdan gece yarısı saatler 24:00’ı bulduktan sonra geri çekilecek. Bunun aksi halinde Turkcell yapılan bedava internet uygulamasının kötü yönde kullanılmasından şüphe ediyor.

Eğer faturasız bir hat sahibiyseniz böyle bir soru düşünmenize gerek yok fakat faturalı hat kullanıyorsanız “Faturama ek bir ücret eklenir mi?” gibi bir soru aklınıza gelebilir. Bu konuda içiniz rahat olsun. Turkcell verdiği hediye kampanyayı faturanıza yansıtmaz. Eğer milyonda bir hata olurda ek ücret olarak faturanıza yansırsa en yakın Turkcell bayisine giderek hatalı işlemi düzelttirebilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz hediye kampanyalarının şuan için geçerli olmadığını bahsetmiştik, lakin bu süreç içerisinde farklı hediyelerden de faydalanabilirsiniz.

 • Turkcell Bip Messenger uygulamasından Kim 1GB ister? kampanyasına katılıp sizlere gelecek olan sorulara doğru cevaplar vermeniz durumunda hediye 1GB internet paketi kazanabilirsiniz.
 • Turkcell Dergilik uygulamasını telefonunuza Google Play’den veya App Store’den indirerek anında bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
 • Turkcell’in arama moturu olan Yaani uygulamasını cihazlarınıza indirip ve bir süre boyunca kullanmanız durumunda anında hattınıza bedava internet paketi tanımlanacaktır. Turkcell 15 Temmuz bedava internet paketleri hakkında merak ettiklerinizi bizimle alt kısımdan paylaşabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

emirhan kurtar - 18 Nisan 2019 - 14:09

ben EBA açmak istiyorum