Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Anasayfa » Turkcell Bedava İnternet Paketleri » Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Sponsor Bağlantı

2018 yılına girerken Turkcell yılbaşı hediyelerini sunmaya başladı. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Turkcell 2018 yılına özel yeni yıl hediyelerini geleneksel bir hale getirerek kendi abonelerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Daha önceki senelerde olduğu gibi Turkcell Hesbım yılbaşı kampanyasından faydalanmıştık, peki Turkcell 2018 yılbaşı kampanyası nasıl yapılır? Yeni yıla girerken benimde bir internet paketim olsun istiyorum diyorsanız sizlerde Turkcell’e numaranızı taşıyıp birçok kampanyadan ücretsiz olarak faydalanırken Turkcell’in yeni sunduğu cihazları da yılbaşında daha uygun fiyattan temin edebileceksiniz.

Turkcell yeni yıl bedava internet paketlerini denemek istiyorsanız sizlerde Turkcell bip messenger bedava internet yılbaşı kampanyası başlığımıza giderek buradaki hediye internet paketlerinizi hemen kullanabilirsiniz. Turkcell yılbaşı kampanyasıyla beraber birçok kişi gibi sizlerde ücretsiz olarak internete girebileceksiniz. Yılbaşına kadar beklemek istiyorsanız yeni ücretsiz paketlere göz atmak istiyorsanız sizlerde Turkcell bedava internet 2018 başlıklı yazıdan yeni hediye internet paketlerini deneyerek yapabilirsiniz. Turkcell yılbaşı kampanyası için şuan bir kampanya bulunmadı lakin eminim ki ilerleyen günlerde 2018 yılına girerken yeni bir kampanya düzenleyecek olan Turkcell yine çok konuşulacaktır. Turkcell yılbaşı 2018 hediyelerinizi sizlerde alarak bir ay boyunca yine bedava internete girebileceksiniz.

 • Turkcell yılbaşı kampanyalarından biri daha olan sınırsız instagram ile beraber sizlerde 31 Aralık 2017 tarihinde saatler 18:00’yı gösterdiğinde sınırsız instagram kullanabilirsiniz. Taki bu süreç 01 Ocak 2018 23:59’a kadar geçerlidir.

Turkcell Salla Kazan Yıl Başı Kampanyası

İşte beklenen Turkcell bedava iphone çekilişi kampanyası nihayetinde duyurulmuş oldu. Geçtiğimiz günlerde Turkcell’in yılbaşı kampanyası düzenleyeceğini sizlere bahsetmiştik ve bu kampanya diğer yıllardan daha farklı olacağını söylemiştik. Turkcell salla kazan ile yılbaşı kampanyasına katılarak sizlerde 50 adet iPhone 8’den birini, 50 adet Galaksi Not 8’den herhangi birini kazanma şansınızı yakalayabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan yılbaşı kampanyasında düzenlenen bu kampanya ile çeşitli hediyeleri kazanabileceksiniz, tek yapmanız gerekene yılbaşı çekilişine katılmaktır. 22 Aralık 2017 Cuma gününde başlayan çelişe katılma süreci 18 Ocak 2018 tarihinde son bulacaktır. Sizlerde Turkcell salla kazan yılbaşı çekilişine katılmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Çekilişte toplamda en fazla 4 çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz, bunun için 22 Aralık ve 18 Ocak 2018 tarihlerinde 4 hafta boyunca Turkcell Salla Kazan uygulamasından kampanyaya katılırsanız katılma hakkı kazanmış olacaksınız.
 2. Toplamda 275 kişiye hediye verilecektir ve Turkcell salla kazan iphone çekilişi haricinde birçok ürün de sizlere sunulacaktır. Turkcell yılbaşı telefon hediyelerinden şunlar sunulacaktır.
  1. 50 tane iPhone 8,
  2. 50 tane Samsung Galaksi Not 8,
  3. 50 adet Turkcell T80,
  4. 75 adet iPad,
  5. 50 tane PlayStation.
 3. Turkcell salla kazan yeni yıl çekilişinden kazanmış olduğunuz çekiliş haklarınızdan herhangi birine hediye çıkar ise Mucize Ajans ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Turkcell Mucize Ajans ile iletişime geçebilmek için;
  1. Site adresi: http://mucizetanitim.com/iletisim.php
  2. Telefon: +90 212 275 18 08 adre
 4. Kazanıp, kazanamadığınızı öğrenebilmek için sizlerde 26 Ocakta Akşam Gazetesini takip edebilir veya turkcell.com.tr adresinden çekilişin kimlere çıktığını öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bip Messenger Yılbaşı Kampanyası

 • Turkcell fizy uygulamasından 500 şarkı dinle, 1GB bedava internet kazan.
 • Turkcell Dergilik uygulamasını indir, 1GB bedava internet paketini sende kazan.
 • Turkcell Bip Messenger uygulamasından arkadaşlarınla grup kur, sohbet et bedava internet paketi kazan.
 • Turkcell’e numarasını taşıyan arkadaşına Tavsiye Kodlarını gönder o da kazansın sende 6GB bedava internet kazan. TAVSIYE yaz 2222’ye gönder.
 • Turkcell SIM uygulamasını indir, hediye internet paketi kazan.
 • Turkcell Bip Messenger uygulamasından Kim 1GB internet ister? kampanyasına katıl sende yarışmadan ücretsiz olarak hediye internet kazan.
Turkcell Bip Messenger Yılbaşı Kampanyası
Turkcell operatörünü kullanan birçok kişi Bip Messenger uygulamasını kullanarak hemen hemen her ay yeni bir bedava internet paketi almış durumda. Sizlerde Turkcell yılbaşı bedava internet paketlerinden faydalanmak istiyorsanız ne olur ne olmaz diyerek Bip Messenger uygulamasını telefonlarınızda bulundurmayı ihmal etmeyin. Çünkü ilerleyen günlerde Turkcell operatörü yine Bip Messenger uygulaması üzerinden yılbaşı kampanyası düzenleyebilir. Bunun için sizlerde Bip Messenger uygulamasını şimdiden mobil cihazlarınıza indirmeyi ihmal etmeyin. Turkcell Bip Messenger yılbaşı kampanyasına katılmak için bir süre beklemeniz ve Bip Messenger uygulamasını uygun bir zamanda mobil cihazlarınıza yüklemeniz gerekmektedir.

2018 Turkcell Yılbaşı Kampanyası Nasıl Yapılır?

2018 Turkcell Yılbaşı Kampanyası Nasıl Yapılır?
Her Turkcell abonesinin kolaylıkla faydalanbileceğini 2018 Turkcell yılbaşı kampanyasından sizlerde faydalanmak istiyorsanız 2018 Aralık ayında bizleri çok iyi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Turkcell yılbaşı kampanyasını beklerken sizlerde alt kısımda bulunan diğer paketlere göz atarak buradan bu paketleri kullanarak 2018 yılına girerken daha fazla kampanyandan faydalanmış olacaksınız. Turkcell yeni yıl kampanyaları ilerleyen günlerde büyük ihtimalle Turkcell Hesabım veyahut Turkcell Bip Messenger uygulamasından bütün Turkcell kullanıcılarına duyuru yapılacaktır. Sizlerde kampanyalara katılmak istiyorsanız mobil cihazlarınızda mutlaka bu iki uygulama bulunmalı. Turkcell 2018 yılbaşı kampanyasından faydalanmayı ve aklınıza herhangi bir soru işareti olursa bize gelip sormayı unutmayın.

 

Turkcell Yeni Yıl Hediyeleri

Turkcell Yeni Yıl Hediyeleri
Turkcell yeni yıla girerken birçok hediyeyi sunmaktadır, işte 2018 yılına özel olarak hazırlanmış olan kampanyalardan sizlerde faydalanmak istiyorsanız bizleri çok sıkı takip etmeyi unutmayın. Turkcell 2018 yeni yıl kampanyası için birçok paketi ücretsiz olarak bütün abonelerine sunacaktır. Turkcell operatörü bilindiği gibi geçtiğimiz senelerde yeni yıla girerken birçok yeni yıl bedava internet paketi dağıtmıştı ve bu kampanyadan birçok abone ücretsiz olarak faydalanmıştı. Sizlerde Turkcell’in yeni yıl kampanyasından faydalanmak istiyorsanız tahminen 20 Aralık 2017 tarihinde duyurulacak olan kampanyadan faydalanmayı unutmayın. Turkcell yeni yıl hediyeleri çok kısa bir süre içerisinde aktif olacaktır, değerli yorumlarınızı bizimle alt kısımdan paylaşın.
Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (16)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası