Turkcell 61cell 6.1GB Bedava İnternet

Turkcell 61cell 6.1GB Bedava İnternet
Turkcell 61cell 6.1GB Bedava İnternet

Bütün Trabzonsporlu Turkcell aboneler 6.1GB hediye internet paketi kazanmayı hak kazanmış durumda. Sizlerde Turkcell 61cell sayesinde 61cell 6.1GB bedava internet paketini yapmak istiyorsanız şimdi kemerlerinizi sıkı bağlayın, çünkü Turkcell’in süper internet hızıyla uçacaksınız. Trabzonspor’a özel olarak hazırlanmış olan Turkcell 61cell kampanyası sayesinde birçok Turkcell 61cell’li müşteri ücretsiz olarak internete girmektedir, hazır kart müşterilerine özel olarak hazırlanmış kampanya olan 6.1GB bedava internet ile internete erişim sağlamaktadır. Peki, Turkcell 61cell bedava internet kampanyasına tam geçmeden bugün sizlere Turkcell 61cell nedir konusunda bazı bilgiler vereyim. Turkcell 61cell bilindiği gibi Trabzonspor’a özel olarak hazırlanmış 0561 ile başlayan hat ve tarifeler ile bilindik olan bir servistir.

Tamamen Turkcell’e bağlı olan ve Turkcell’in alt yapısını kullanmakta olan 61cell sayesinde sizlerde tıpkı Turkcell normal bir hat kullanıyormuş gibi internete girmeye devam edebilir ve aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Görünürde 61cell olan ama aslında Turkcell tarafından hizmet verilen bu operatörden almış olduğunuz hatlar 61cell olarak gözükmektedir. Bu hizmet sadece Trabzonspor’a özel bir hizmet değildir, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve diğer benzeri takımlar içinde uygulanmıştır. Lakin 0561 ile başlayan özel numara ilk defa 61cell’e tahsil edilmiştir. Şimdi gelelim, Turkcell 61cell bedava internet paketlerine.

Trabzonspor 61cell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Trabzonspor aboneleri sürekli daha fazla kazansın diye çıkarmış olduğu Turkcell Trabzonspor 61cell hattına özel 6.1GB bedava internet paketi vermektedir. Bu paketi sizlerde yapabilmek için, 27 Temmuz 2017 tarihinden itibaren sizlerde Turkcell 61cell hat alırsanız 30 gün boyunca geçerli 6.1GB bedava internet paketinden hemen faydalanabilirsiniz. 6.1GB bedava internet kampanyasından sadece Turkcell 61cell abonelerin faydalanacağını sakın unutmayınız. Ve bu kampanyaya son katılım tarihi ise 31 Mayıs 2018 tarihidir. Bununla beraber Turkcell’in yeni kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız Turkcell bedava internet 2018 adlı makalemiz ile gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Turkcell 61cell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 61cell ücretsiz internet paketi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Sizlerde 27 Temmuz 2017 tarihinden sonra yeni bir hat alırsanız otomatik olarak bu kampanyadan zaten direk olarak faydalanmaya başlamış olacaksınız. Hattınıza tanımlanmış olan 6.1 gb bedava internet paketini iptal etmek istiyorsanız IPTAL 61CELL 6.1GB yazıp SMS ile 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bu kampanyadan faydalanmak için 61cell’e gelen yeni faturasız aboneler bu kampanyadan direk olarak faydalanabilmektedir. Kampanyaya son katılım tarihinin 31 Mayıs 2018 tarihi olduğunu sakın unutmayın.  Kampanyadan hattınıza tanımlanacak olan internet paketi sadece yurtiçinde geçerlidir. Hediye internet paketi tanımlandığında veyahut hattınızda kalan kullanımlar bitince Turkcell tarafından ücretsiz olarak bilgilendirme mesajı alırsınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan