Turkcell Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Bedava internet

Turkcell Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Bedava internet
Turkcell Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Bedava internet

Turkcell faturasız kullanıcıların faydalanabileceği 1 GB bedava internet paketi kampanyası ile beraber sizlerde 30 gün boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet paketinizi kullanmaya hazır olun. Turkcell banka yüklemelerine hediye internet paketi sunmaktadır. Eğer ki sizlerde 01.08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında herhangi bir banka üzerinden hattınıza TL veya paket yüklemesi yapmadıysanız ve ilk defa hattınıza bankalar üzerinden TL veya paket yüklemesi yapacaksanız 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell mobil kullanıcılar için oldukça fazla kampanya yapmaktadır, yeni kampanyalardan biri de Turkcell Banka Yüklemelerine Özel 1 GB kampanyasıdır. Peki, Turkcell banka yüklemelerine bedava internet kampanyası nasıl yapılır? Kampanyadan sadece Turkcell’li faturasız hazır kart sahibi olan müşteriler faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için mutlaka sizlerin de bankalar üzerinden hattınıza TL yüklemeniz gerekmektedir.

Bunun için herhangi bir ATM’ye giderek hattınıza TL yüklemesi yapabilir veya kullanmış olduğunuz bankanın mobil ve internet şubelerine giriş yaparak faturasız hattınıza TL veya paket yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Eğer ki kampanyadan kazandığınız 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketini kullanmak istemiyorsanız IPTAL BANKAYAOZEL1GB yazıp 2222’ye SMS göndererek hattınıza tanımlı olan internet paketini iptal edebilirsiniz.

Turkcell Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyası

Turkcell faturasız kullanıcılar ilk defa herhangi bir banka üzerinden mobil ve internet şubelerine giriş yaparak TL veya paket yüklemelerinde ek 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır.

Turkcell banka yüklemeleri bedava internet paketi kampanyasını yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Size ait olan herhangi bir banka hesabınız var ise banka hesabınıza mobil şube üzerinden veya internet şubesi üzerinden giriş yapınız.
  2. Bu kısımdan ödemeler bölümünden Faturasız Hatlar için TL yüklemeleri bölümüne giderek mevcut kullandığınız hat için herhangi bir TL yüklemesi veya herhangi bir paket yüklemesi yapınız.

Bu süreç sonrasında hattınıza otomatik olarak kısa süre içerisinde 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Lakin bu kampanyadan faydalanabilmek için 01.08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında herhangi bir mobil şube üzerinden veya diğer belirtilen yükleme noktalarından herhangi bir TL yükleme veya paket yükleme işlemi yapmamış olmalısınız.

Turkcell Faturasız Hatlar İçin 1GB Hediye İnternet Paketi

  • Kampanyadan sadece Turkcell kullanıcıları faydalanabilir,
  • Turkcell kullanıcılarından sadece faturasız hatta sahip olan kişiler faydalanabilir,
  • Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur, sistem tarafından yüklemeler kontrol edildikten sonra kriterleri karşılıyorsanız hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir, kazandığınız internet paketini yurtdışı kullanımlarında kullanamazsınız.
  • Kampanyayı iptal ederek veya süresinin bitmesini bekledikten sonra tekrardan üst kısımda belirttiğimiz yükleme noktalarından TL yükleme işlemini veya paket yükleme işlemini tekrarlarsanız tekrardan hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan