Turkcell Bedava Dakika Paketi

Turkcell Bedava Dakika Paketi
Turkcell Bedava Dakika Paketi

Faturalı ve faturasız kullanıcılar için 2018 yılında geçerli olan Turkcell bedava dakika paketleri sayesinde sizlerde her yöne bedava dakika ile ücretsiz arama yapabilirsiniz. Bütün Turkcell abonelerin faydalanacağı yöntemler sayesinde sizlerde normal arama üzerinden Turkcell bedava dakika kazanma işlemiyle sevdiklerinizle iletişime geçin. Turkcell operatörü 2017 yılında birçok bedava internet kampanyası sunarken bu kampanyaları biliyorsunuz ki 2018 yılına kadar uzatmış durumda. Bununla yetinmeyen Turkcell operatörü şimdide bütün aboneleri dolasıya konuşsun diyerek bedava dakika kampanyalarını sunmuş durumda. Sizlerde Turkcell bedava konuşma paketi arıyorsanız ve sizlerde sevdikleriniz ile iletişime geçmek istiyorsanız Bip Messenger ve Turkcell Hesabım uygulaması sayesinde çeşitli paketler kazanabilirsiniz.

Turkcell Hesabım İle Bedava Dakika Kazanın

Turkcell Hesabım uygulamasını indirip bu uygulama sayesinde Turkcell bedava dakika yapma işlemlerinizi başarıyla ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 2017 Şubat ayından itibaren geçerli olan bu paket 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir, lakin büyük ihtimalle bu kampanya tekrardan uzatılacaktır. Peki, Turkcell bedava dakika kazanmak için neler yapılmalıdır? İlk etapta Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapınız, sol üst kısımda üç tane yatay çizgi olacaktır. Bu işaret menü anlamına gelmektedir, buna dokununuz ve sol kısımdan açılacak olan seçenekler arasında Turkcell Salla Kazan seçeneğine dokunun. Buradan her pazartesi yapacağınız Salla Kazan fırsatlarından Turkcell hediye dakika alabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri bedava konuşma paketleri sayesinde her yönü ücretsiz olarak arıyor ve sevdiklerinin sesini duyuyor. Bedava konuşma paketlerinden faydalanmak için sizlerde Turkcell mobil hattınızdan SURPIZ yazıp 2222 nolu numaraya ücretsiz mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu mesaj sonrasında hediye dakika veya hediye internet ile sms kazanabilirsiniz. Ücretsiz konuşma paketlerinden faydalanmanın bir diğer yolu ise FIRSAT yazıp hemen 2222’ye SMS gönderen her Turkcell abonesi ücretsiz olarak Turkcell’in konuşma paketlerinden faydalanabilmektedir.

  • GEL DK yaz 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Bip Messenger uygulamasını kullanarak hediye dakikalar kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Salla Kazan ile hediye internet paketleri yapabilirsiniz.

 Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Paketi

 Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Paketi

Her yöne bedava dakika paketlerinden faydalanmak için ilk etapta Turkcell Bip Messenger uygulamasını kullanmanız Turkcell aboneleri için yeterli olacaktır. Özel günlerde Turkcell operatörü Bip Messenger uygulaması üzerinden hediye dakika paketleri vermektedir. Bunun haricinde 100 dakika kadar bedava konuşma paketi veren Turkcell’den Bip Messenger uygulaması sayesinde hem hediye internet alabilir hem de konuşma paketlerine sahip olabilirsiniz.

Bip Messenger uygulamasını indirebilmek için mobil cihazınızdan Android için Google Play İOS için App Store adreslerine giderek buradan bu uygulamayı indirip kullanmanız yeterli olacaktır. Uygulamadaki hediyelerden faydalanmak için ve Turkcell bedava dakika kazanmak için hattınızın mutlaka Turkcell olması gerekmektedir.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Başak - 21 Nisan 2019 - 19:08

Pek bilgi almadım

Merve - 13 Nisan 2019 - 17:58

Cik iyi