Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyası
Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyası

Uzun yıllardır Turkcell için ücretsiz internet paketleri hakkında siz takipçilerimize güncel hediye internet veren paketler konusunda bilgiler paylaşmaktayız. Bugün ise Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarına göz atacağız ve sizlerde 2020 yılında kullanabileceğiniz çeşitli paketlere sahip olabileceksiniz. Müşterisine çok önem veren ve önemli günlerde hemen bedava internet kampanyası yapan Turkcell’de hem faturasız hem de faturalı kullanıcılar için ayrı ayrı hediye paketleri bulunmaktadır. Bedava internet paketi yapabilmek için sadece aşağıda sizin için hazırladığımız içeriklere göz atarak Turkcell’in yeni kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum’lu olan kullanıcılar her doğum gününde 24 saat boyunca geçerli 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Kampanyaya katılmak ve hediye interneti kullanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Sistem tarafından o gün doğum günü olan Platinum’lu kullanıcıya otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanacaktır. Turkcell Çatlat Kazan kampanyasından faydalanan her GNÇ’li Turkcell kullanıcısı bedava internet paketi kazanma şansını yakalıyor.

Turkcell GNÇ Çatlat kampanyasına sizlerde katılarak yeni hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Turkcell GNC’li olmanız gerekmektedir, bununla beraber Turkcell GNC uygulamasına giriş yaparak buradaki ÇATLAT bölümünden çeşitli hediye paketlerini yapabilirsiniz. Üstelik dilerseniz bu kampanyadan haftada 2 defa faydalanabilir ve bol bol konuşma – sms ve internet hakkına sahip olabilirsiniz.

 • Turkcell her hafta bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.
  1. Bip Messenger uygulamasını açınız ve Keşfet bölümündeki sağ üst köşeden arama seçeneğine dokununuz.
  2. Arama bölümüne Kim 1 GB İster? İfadesini aratınız ve çıkan sonuçlardaki servise dokununuz.
  3. Bu serviste karşınıza “yarışmaya başla” adında bir seçenek çıkacaktır, bu seçeneğe dokunarak Turkcell’in sorduğu sorulara doğru cevaplar vererek hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in 2017 yılındaki en büyük projelerinden biri olan Yaani arama motoru ile sizlerde 2017 yılında Turkcell Yaani ile bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell operatörü herkes faydalansın diye, herkes aradığını Yaani ile rahatlıkla bulabilsin diye App Store ve Google Play’de indirebileceği arama motoruyla ücretsiz hizmet vermektedir. Bununla birlikte Turkcell Yaani ile bedava internet kazanmak oldukça kolay. Turkcell Yaani kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
Peki, Turkcell Yaani ile bedava internet nasıl yapılır? Bedava internet yapabilmek için sizlerde Google Play & App Store gibi mağazalardan Turkcell Yaani uygulamasını bulup bu uygulamayı kullanmanız durumunda ücretsiz olarak 1GB – 2GB arasında değişen bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarından olan Turkcell Yaani kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız sizlerde Turkcell Yaani uygulamasını sıkça kullanmaya özen gösteriniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya devam eden aboneler çeşitli hediye internet paketleri okumaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Kampanya artık 1GB değil, 3GB bedava internet paketi vermektedir. Birçok Turkcell abonesinin merak ettiği gibi bedava internet veren uygulamalar nedir? Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde sizlerde mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz uygulamalar sonucunda hediye internet paketi kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Sizlerde uygulama indirerek Turkcell hattınıza ücretsiz internet tanımlamak istiyorsanız, Turkcell tarafından sunulan uygulamaları indirerek bunu elde edebilirsiniz. Kampanya 28 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Peki, Turkcell bedava internet veren uygulamalar kampanyası nasıl yapılır?

 • Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi
  • Turkcell hat işlemlerinizi yönetebileceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını ilk defa indiren aboneler hediye internet paketi kazanmaktadır. 1GB ücretsiz internet paketinden faydalanmak için, Google Play & App Store adreslerinden mobil veri internet paketinizi kullanarak Turkcell hesabım uygulamasını indiriniz.
 • Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası
  • Turkcell Paycell uygulamasını indiren Turkcell aboneleri aylık 1GB bedava internet paketi kazanmaya devam etmektedir. 28 Şubat 2020 tarihine kadar süren bu kampanya detaylarına ulaşmak için Turkcell Paycell Card 1GB Bedava İnternet adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 2GB Otomatik Ödeme Hediye İnternet

Turkcell faturalı abonelerin şimdi beleş internet kazanmanın tam zamanı, 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya sayesinde sizlerde 2GB bedava internet kazanın. Turkcell hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için sizde Turkcell operatörünün otomatik ödeme yöntemi olan fatura ödeme sistemine sizlerde abone olarak faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlarsanız Turkcell’den hediye 2GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ardından ilk faturanızı ödemeniz durumunda otomatik olarak hattınıza 2GB ücretsiz internet paketi tanımlanacaktır. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Turkcell faturanızın otomatik olarak ödenme talimatını vermeniz gerekmektedir.

Turkcell 12 Ay Boyunca 2GB Bedava İnternet

Turkcell operatöründe sizlerde faturasız hattınızdan herhangi bir faturalı pakete geçiş yaptığınız takdirde otomatik olarak hattınıza 12 ay boyunca her ay yenilenen 2GB internet paketi tanımlanır. Sizlerde Turkcell ile Turkcell bedava internet kazanmaya hazır olun ve 1 yılda toplamda 24GB ücretsiz internet paketini kullanın. Bu kampanyadan sadece yeni hat alan aboneler veya Turkcell’e numarasını daha yeni taşımış olanlar faydalanabilir.

Turkcell Artı 1GB bedava internet

Turkcell operatöründe yeni gelenler için geçerli olan ve her ay 12 ay boyunca hattınıza tanımlı olan internet paketinin yanı sıra +1GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Sizlerde Turkcell’e numaranızı taşıyıp, Bol Gnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper; Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB paketlerinden herhangi birini yapmanız durumunda 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. 12 ay boyunca her ay boyunca 1GB bedava internet kazanmak istiyorsanız sizlerde 31 Temmuz 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmayı unutmayınız.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell dergi uygulamasıyla sizlerde 1gb bedava internet paketini hemen kazanabilirsiniz, bunun için telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Dergilik uygulamasıyla birlikte hattınıza 1GB bedava internet tanımlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell Dergilik uygulamasını indirmek ve bu uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Dergilik kampanyası bütün tarifeleri kapsamamaktadır.

Bip Messenger Turkcell Bedava İnternet

Bip Messenger 5 arkadaşını getir kampanyası

Turkcell’in yapmış olduğu uygulamalardan olan Bip Messenger uygulamasına sizlerde indirip kayıt olmanız durumunda, arkadaşlarınızı da Bip Messenger uygulamasına davet ederek onların da Bip Messenger kullanmasını sağlarsanız. Turkcell 1GB bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Arkadaşlarınızı Bip Messenger uygulaması üzerinden davet ederek onlarında bu güzel uygulama kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Upcall 1GB bedava internet

Turkcell bedava internet kazanmanın şimdi tam zamanı, mobil cihazlarınıza indireceğiniz Turkcell UPCALL uygulamasıyla birlikte 1 haftalık 1GB bedava internet kazanıyorsunuz. Sadece Ramazan ayında geçerli olan bu kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell UPCALL uygulamasını bulup telefonlarınıza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Kampanyadan sadece 1GB bedava internet kazanabilirsiniz, gelen internet paketi 1 haftalıktır.

Turkcell Yeni Müşteriler İçin Bedava 8 GB

Bu servisden yararlanmak için yeni müşteri olmanız veya hattınızı turkcell’e taşımanız gerekmektedir.Yararlanmak için turkcell.com.tr adresinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra talep’de bulunmanız yeterlidir.

Turkcell Bedava İnternet kalan kullanım hakkı sorgulama

Telefonunuzda kazanmış olduğunuz internetin kalan kullanım hakkı için yapmanız gereken “2222” numaralı turkcell numarasına kısa mesaj atmak(ücretsiz). Bu sayede internetinizi ne kadar kullandığınızı öğrenebilir paket aşımı yapmadan kullanmaya devam edersiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Ömür - 5 Mayıs 2019 - 18:13

Müthiş kampanya

onroçtom - 17 Nisan 2019 - 14:15

ıyı ıyı beğendim

Anonim - 15 Nisan 2019 - 13:39

iyi

Fatma - 11 Nisan 2019 - 20:25

Şey yaaniden nasıl bedava internet kazanabilirim

Ramazan - 10 Nisan 2019 - 17:55

Merhaba yukarda yazan he kampanyayi denedim baska kampanya varsa soyletebilirmisin

4.5 nasil yapilir - 17 Haziran 2018 - 12:44

Merhaba ben bugun telefonumu turkcell 4.5g hazır kart aldım.1gb internet mesajı gönderdim ama gelmedi.Cihazınız uyumlu değil diyo.(Samsung grand neo plus )ama başka bir mesajda uyumlu diyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler

  Göksu Polat - 18 Haziran 2018 - 02:00

  Merhaba, Samsung Grand Neo Plus telefonunun özelliklerine bakınca maalesef 4.5G uyumluluğu gözükmemekte bunun için Turkcell’in vermiş olduğu 30 günlük hediye internet paketinden maalesef yararlanamazsınız. Yeni kampanyalardan yararlanmak için bizleri takip etmekten vazgeçmeyin, Gollercepte uygulamasını deneyerek hemen günlük 500MB internet kazanabilirsin. Ya da Turkcell’in yeni başlatmış olduğu hediye internet, dakika ve ya sms kazanmak için LAZIM OLUR yaz 2222’ye gönderebilirsin.

Anonim - 16 Haziran 2018 - 22:23

Çekim gücü oldukça çok olan operatörlerden en başta gelen Turkcell sayesinde 2018 yılında bedava internet kazanmak isteyen kişiler daha öncedne Google Play’de yer alan Gollercepte uygulamasını yapmadıysa hemen bu uygulamayı telefonuna indirip kursun. Google Play’den indirdiğiniz Gollercepte uygulamasına Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapınız ve ardından üyelik ayarları kısmından kendi telefon numaranızı yazarak bedava internete kazanabilirsiniz. Bunun haricinde başka bir 2016 bedava internet kazanmak istiyorsanız eğer telefonunuz 4.5G sistemini destekliyor ise hattınızı bayiye giderek 4.5G uyumlu yaptıktan sonra hattınıza tanımlacak olan 1GB bedava internet paketi sayesinde 2016 yılında bedava olarak paketler kazanabilirsiniz ve böylelikle herhangi bir ücret ödemeden 1 ay boyunca bedava internet kazanabilirsiniz.

ayşe - 16 Haziran 2018 - 17:13

Merhaba ben ayşe bugün turkcell e geçtim 4.5 g ye ama 1 GB interneti vermedi telefonunu yeni aldım GENERAL MOBİLE ANDROİD ONE bana yardımcı olur musunuz

  Göksu Polat - 18 Haziran 2018 - 02:00

  Merhaba Ayşe, güzel sorun için teşekkür ederim. Lakin benim anlamadığım olay, GENERAL MOBİLE ANDROİD ONE 4G uyumludur yani 4.5G uyumlu olmadığından dolayı sistem size hediye internet vermemiştir ya da siz yapamamışsınızdır. Bunun için emin olmak için, 4.5G yazıp 2222’ye mesaj gönderiniz ve gelen mesaja göre hareket ediniz. 4.5G yazıp 2222’ye mesaj gönderdikten sonra gelen mesaj da “telefonunuz uyumlu değil” diyor ise yapacak bir şey yoktur, yarım kilo G yüzünden 1GB internetten oldunuz efendim

Zelih - 10 Haziran 2018 - 09:20

Upcall indirdim internet gelmedi. Sebebi nedir acaba??

  Göksu Polat - 18 Haziran 2018 - 02:01

  Merhaba Zelih, Turkcell diğer operatörlere göre internet erişim konusunda çok hassas, diğer operatörlere göre daha çok kaliteli bir internet sunmakta ve bunun için Turkcell’in diğer operatörlere göre internet fiyatı oldukça pahalı diyebilirim. 18TL’lik bir paket önerisi yapayım hemen; Standart olan paketlerden bahsedeyim. Bu paketler oldukça pahalı 1GB İnternet Aylık minimum 25TL olarak ücretlendirilmektedir. Bunun için sizin kendinize ait bir tarifeye geçiş yapmanız gerekmektedir mesela genç turkcell’li olarak daha uygun fiyata ve daha çok kampanyadan faydalanabilirsin. Bence genç turkcelli olmanı tavsiye ederim; mevcut kampanyaları turkcell.com.tr/gnctrkcll/ bu adresten inceleyebilirsin. Kendine iyi bak

Erol - 6 Nisan 2018 - 06:18

Paycel indirdim fakat hediye internet gelmedi

  Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:25

  Merhaba Erol, Türkçe Paycell kampanyasını kullanabilmek için sadece uygulamayı indirmeniz gerekmez. Bununla beraber bir adet Paycell kartına sahip olmanız ve ardından bu karta 100₺ kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

Bekir - 27 Mart 2018 - 22:25

Selam goksu oncelikle bu sayfadaki tum internetleri yaptim (faturasizim) ve internetim bitti baska internet kazanimi biliorsan ve paylasirsan cok memnun olurum…basarilarinizin devamini dileriz..ayrica bibte 1gb ister ve sayre tum uygulamalari yaptim..

  Yusuf B. - 9 Nisan 2018 - 01:42

  Merhaba Bekir acil internet ihtiyacını gidermek için Turkcell Goller Cepte uygulamasını deneyebilirsiniz.

Anonim - 4 Mart 2018 - 09:06

Gençler için daha fazla internet olması gerekiyor çünkü bize internet yetmiyor ben bütün kampanyaları kullandım şuan internetim yok bu yüzden sizden hediye dakika ve internet istiyorum

  Göksu Polat - 10 Mart 2018 - 12:41

  Merhabalar efendim, öncelik olarak alakanız için teşekkür ederim lakin bu sayfada yeterince bedava internet ve diğer paketler var bunun haricinde bizlerde Bilgi Topluluğu olarak bir çok paketleri güncelleyerek sizlere en iyi paketleri sunuyoruz. Turkcell yeni bir kampanya yaptığı vakit hemen test ediyoruz ve kimler bu kampanyadan faydalanabilir, kimler nereye nasıl sms göndererek bu bedava interneti alabilir diye araştırmalar yapıyoruz. Yukarıdaki yazımız biraz uzun olabilir lakin aralarında mutlaka daha önceden yapmadığınız bedava internet paketleri vardır denemeyi unutmayınız ve bunun haricinde, sitemizde çekilişler devam etmektedir. Son zamanlarda gelen numaraların sayısı azaldı, lakin bizler yine de gönderiyoruz.

Türkcell hayranı (Bitlis) - 25 Ocak 2018 - 12:43

Gerçekten çok güzel bir sayfa. Kampanyalardan haberimiz oluyor. Turkcelli olmak çok güzel. Her yerde çekim gücü çok iyi. Turkcelli olduğum için çok memnun. Kampanyaları da süper. Ayrıca bu sayfaya teşekkür ederim böyle kampanyalardan haberdar ettiği için.

Mert - 11 Kasım 2017 - 23:13

Her gün mü veriyor paket yoksa bi seferliğne mi

  Göksu Polat - 13 Kasım 2017 - 01:37

  Merhaba sayın ziyaretçimiz, siz ne kadar yaparsanız o kadar verir. Mesela siz bugün Turkcell’li olan Ali arkadaşınızın numarasını kullanarak yaptınız yani Ali arkadaşınıza bu Gollercepte uygulamasını tavsiye ettiğiniz için Turkcell tarafından sizlere yine günlük 500MB verecektir. Ertesi gün yine Mehmet adındaki arkadaşınıza bu uygulamayı önerdiniz ve karşılığından Turkcell tarafından yine sizlere hediye internet verecektir. Önereceğiniz arkadaşlarınız daha önceden bu tür paketten yani Gollercepte uygulamasından faydalanmadıysa hem siz kazanacaksınız, hem arkadaşınız bu uygulamadan haberdar olacak hem de Turkcell kazanmış olacak 🙂 Kendinize çok iyi bakın 🙂

murat - 3 Kasım 2017 - 23:06

Burada daha once hic bilmedigim turkcell kampanlarini okuyunca baya bi aydinlandim.Turkcell bu bakimdan onun hakkininveriyor. Simdiye kadar google play kampayasini simdi ogreniyorum demk ki ya arastirmak lazim yada turkcellin bu jonuda daha fazla bilgilendirici olmasi gerek diye dusunuyorum

Melike - 3 Kasım 2017 - 17:24

Bu kampanyalar çok güzel de çoğu eski yaa keşke bir güncelleme yapsanız çünkü sabahtandır kampanyalardan yararlanmak için bir sürü msj yolladım hepsi eski kampanyalar ya da kampanyaya alıcı alımı durdu diyodlar, haa bi de şu bip kampanysndaki internetin tek sefer olup ikici seferde sadece bip için olduğunu not düşseniz iyi olur çünkü o kampanya yı ikinci defa indirdim ama internete girmedi sizden ricam tek seferlik ler için not düşün sonra ortada kalıyoruz.

Halit - 30 Ekim 2017 - 14:03

goller cepteyi nasil indircez ve ne yapmamız gerekiyo

  Göksu Polat - 13 Kasım 2017 - 01:37

  Halit Merhaba, Gollercepte uygulamasını indirmeniz için öncelikle Android olan telefonunuzda yer alan Google Play maketini açınız ve ardından ara işaretine tıklayarak gelen kutuya Gollercepte yazınız. Gelen arama sonuçlarında hangi takımı destekliyorsanız ya da hangi takımı seviyorsanız o takıma ait uygulamayı indiriniz. Ardından inen uygulama telefonunuza otomatik olarak kurulacaktır, kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açınız ve Facebook ile giriş yaptınız. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan üç çizgi işaretine dokunun ve açılan pencereden abonelikler kısmından kendi telefon numaranızı girin. Sistem bu adımdan sonra sizleri otomatik olarak yönlendirecektir, kendinize çok iyi bakın sormak istediğiniz farklı soruları bekliyoruz. Paket günlük yani 24 Saatliktir, 500MB limitiniz vardır ve paketin süresi bittikten sonra kendiliğinden iptal olacaktır. Bir daha aynı pakete sahip olmak istiyorsanız da farklı bir turkcell numarasını davet ederek yani farklı turkcell numarası girerek yeniden günlük 500MB internet kazanabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın efendim..

Kübra - 23 Ekim 2017 - 20:46

Merhaba ben bip den 1 GB internet kazandım. Ve 1 ay kullandım günü bitti. Aynı gin içinde yine mesaj geldi. 1 GB i ternet kazandınız bip den diye . Aonra mobil veriyi açtım sonra kapatınca kontörüm gitmiş bipi nasıl etkinleştireceğim.

  Göksu Polat - 24 Ekim 2017 - 11:02

  Merhaba Kübra, güzel sorun için teşekkür ederim lakin BİP uygulamasını sadece 1 kere kullanabilirsiniz. Bunun haricinde bir daha Bip uygulamasından yararlanamazsınız, Turkcell bu ay içinde çok güzel paketler yaptı. LAZIM OLUR yazıp 2222’ye göndererek yeni farklı hediyeler kazanabilirsiniz bu paketi yapmak ücretsizdir bunu paketi yapınca size hediye internet hediye dakika ve ya hediye sms gelecektir. Eğer şanslı bir abone iseniz size hediye internet gelebilir. Ayrıca hattınıza hiç gollercepte uygulamasını yapmadıysanız günlük 500MB internette kazanabilirsiniz; bunun için Google Play’den ücretsiz olarak Goller Cepte uygulamasını indirip facebook hesabınız ile bağlanıp telefon numaranızı ayarlar bölümünden ekledikten sonra size günlük kullanabileceğiniz 500MB internet vermektedir.

idris - 17 Ekim 2017 - 17:56

o uygulamayı türkcell süper esnaf 1 haftamı yoksa diğer haftalarda olacakmı

  Cansu Pekmez - 17 Ekim 2017 - 21:41

  Merhaba İdris öncelikle bu paketin garantisi yoktur, yani bu paket bütün aboneleri desteklememektedir. Önceden belli başlı paketlere kayıt olan kişilere vermektedir. Bunun için sizde de olacak diye bir garanti yoktur, paket sadece 1 haftalıktır. Yani yapmış olduğunuz günden itibaren 1 hafta boyunca kullaanbilirsiniz bunun haricinde paketi bir daha kullanamazsınız. Kendinize iyi bakın sormak istediğiniz soruları bekliyoruz.

fırat - 16 Ekim 2017 - 22:05

Goller cepte ye başka bi turkcell li numarasi girersek ona 500mb gitmezmi ?

  Cansu Pekmez - 17 Ekim 2017 - 21:41

  Merhaba Fırat, hayır başka numaraya gitmeyecektir. Çünkü siz başkasını davet ediyorsunuz ve daha önceden gollercepte uygulamasını kullandınız, ayrıca sizin kendi numaranızdan farklı bir numaraya yapınca sistem onu davet olarak algılıyor ve o kişiye davet gönderiyor size de hediye internet veriyor. Lakin davet göndereceğiniz kişi daha önceden Gollercepte uygulamasını yapmamış olması gerekmektedir.

Aykut - 16 Ekim 2017 - 21:08

Turkcellin paketlerini seviyorum Turkcell bir numara çekim gücüyle bizi ve arkadaşlarımızın ailemizin ve tüm Türkiye yenin durumunu kazanıyor 4.5 g geldi süper internet çekim gücü hızı zaten söylemin ön numara beş yıldız daha çok internet paketi bedava olsaydı biraz daha sevindirdi yine de çok teşekkürler Allah sizi başımızdan eksik etmesin başka tarifelere zor durumda bırakmasını

Anonim - 16 Ekim 2017 - 16:02

Gerçekten çok güzel bir sayfa. Kampanyalardan haberimiz oluyor. Turkcelli olmak çok güzel. Her yerde çekim gücü çok iyi. Turkcelli olduğum için çok memnun. Kampanyaları da süper. Ayrıca bu sayfaya teşekkür ederim böyle kampanyalardan haberdar ettiği için.

Fatma - 16 Ekim 2017 - 10:33

Goller cepte kampanyasından 1 keremi faydalanabiliyoruz ?

  Cansu Pekmez - 17 Ekim 2017 - 05:02

  Merhaba Fatma, evet kendi numaranız üzerinden sadece bir kere faydalanabilirsiniz. Eğer farklı bir Turkcell tanıdığınız var ise onu bu uygulamaya davet ederek tekrardan günlük 500MB kazanabilirsiniz. Arkadaşınızı ya da tanıdığınızı davet etmek için indirmiş olduğunuz uygulamaya girip sağ üst köşede bulunan ayarlar bölümünden abonelikler kısmına arkadaşınızın ya da tanıdığınız Turkcell’li kişinin telefon numarasını yazarak kişiye davetiye göndererek yeniden günlük 500MB paket kazanabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, sormak istediğiniz farklı soruları bekliyoruz.

Pelin - 15 Ekim 2017 - 17:55

Turkcell beleş internet paketi için gollercepte uygulaması hakkında bilgi verebilir misiniz?

  Cansu Pekmez - 17 Ekim 2017 - 21:42

  Merhaba Pelin, Gollercepte uygulamasını yaparken nerede hata alıyorsun. Bunu bize kısaca açıklar mısın, bizce adımları atlıyorsun olabilir. Hemen senin için nasıl yapılacağını anlatayım; öncelikle Google Play’den herhangi bir Gollercepte uygulamasını indiriniz, ardından facebook ile giriş yaptıktan sonra uygulamanın ayarlar kısmından abonelikler bölümünde yer alan kutucuğa telefon numaranızı girin ve ardından hattınıza gelecek olan onay kodunu onaylayın ve daha sonra hattınıza gelmiş olan bedava internetin tadını çıkartın. Eğer yine internet paketi gelmiyor ise muhtemelen bir yer de hata yapıyorsunuzdur, gollercepte uygulamasından sadece bir kere faydalanabilirsiniz. Diğer günlerde bu bedava internetten faydalanmak için farklı Turkcell numaraları girmeniz gerekmektedir ve bu gireceğiniz farklı turkcell numaraları da daha önceden gollercepte uygulamasından faydalanmamış olması gerekmektedir. 🙂

Gürsu - 14 Ekim 2017 - 15:07

Türkiye’nin gözde operatörlerinden biri olan Turkcell operatörüne ait olan bedava internet sms kodlarından ilki olan, internetim kampanyasından daha önceden yararlanmayan faturalı ve ya faturasız müşteriler bu kampanyadan hemen yararlanabilirler. Turkcell yine 2018 yılında kendi müşterisini düşünmeye devam ediyor gösterişli bedava internet paketlerinden biri olan Sarı Kutu puanları ile sizlerde uzun zamandır Turkcell operatörünü kullanıyorsanız hattınızda birikmiş olan Turkcell Facebook paketlerine sahip olabilirsiniz. 2018 senesinde de devam eden birçok kişi Sarı Kutu servisi ile bedava paketler sunan Turkcell operatörüne ait kampanyalardan daha önceden hiç faydalanmadıysanız hemen sizlerde turkcell.com.tr adresine giderek buradan biriken Sarı Kutu puanlarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. Turkcell kendi aboneleri için hazırladığı Sarı Kutu puanlarıyla birçok kişinin haftalık, aylık olarak kullanabileceği MB’lık paketler sayesinde bedava internet erişime izin verilmektedir. Eğer uzun zamandır sizlerde Sarı Kutu puanlarınızı hiç kullanmadıysanız hemen hattınızda hali hazırda bekleyen Sarı Kutu puanlarınızı deneyerek kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bir diğer büyük kampanyalardan biri olan, Turkcell tarafından sunulmaya devam eden Gollercepte uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek kolaylıkla bu paketlere sahip olabilirsiniz. 2018 senesinde bol bol konuşturan paketlere sahip olmak ve daha fazla Turkcell bedava internet paketlerinden faydalanmak istiyorsanız ilk olarak Sarı Kutu puanlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca bir çok indirime izin veren Turkcell operatöründen bedava internet isteyenler Sarı Kutu puanlarını kullanarak, 6 Ay boyunca geçerli olan 1GB internet paketini almak isterlerse, 8.000 PUAN’a ihtiyaçları vardır. Bu paketi almak isteyenler hemen, SK69 yazıp 2222’ye göndererek hem bu hediyeyi seçebilirsiniz.

  Göksu Polat - 14 Ekim 2017 - 19:31

  Selam Gürsu, güzel yorumun için sana teşekkür ederim. Senin dediğin gibi Turkcell 2018 yılında yeni kampanyalara imza atacak gibi görünüyor. 2017 yılındaki vermiş olduğu bedava internet istatistiklerine bakarsak 2018 yılında bizi güzel kampanyalar bekliyor olacak 🙂

Emre Can - 12 Ekim 2017 - 20:08

selam abla ben emre bana 500MB bedava internet verebilir misin?

  Göksu Polat - 13 Ekim 2017 - 01:15

  Merhaba Emre Can, Gollercepte uygulamasını yani turkcell bedava internet paketini yapabilmeniz için öncelikle Google Play’den gollercepte uygulamasını indiriniz ve ardından uygulamayı indirdikten sonra uygulama facebook üzerinden giriş yapın ve tekrardan uygulamaya gelerek ayarlar kısmına gidiniz. Bu ayarlar kısmında yer alan Abonelikler ayarları bölümüne girerek bu kısıma telefon numaranızı girin ve ardından hattınıza tanımlanan günlük 500MB’lık paketin tadını çıkartın. Bunun haricinde Turkcell’in 16GB bedava internet kampanyasından da faydalanmayı unutmayın.

naz - 11 Ekim 2017 - 19:31

Ben faturasiz hattim ve 2gb sinirsiz paket yaptiktan sonra bipi indirdim ve burdanda bir paket yaptim bedava internet oldumu bilmiyorum ama 1 gb limitinde duran paket geldi ama hangi pakete geldi bilmiyorum 2 gb sinirsiz paketim bitince yavaslar biliyorsunuz neyse ben bu 1 gb limitinde duran paketi kullandim cok da hizliydi sonra daha paketin tarihinin bitmesine varken artik kullanamiyorum 2gb paketimin yavaslayan netini kullaniyorum neden acaba anlamadim bu 1gb limitinde duran paket bip yukledigim icin mi geldi yoksa turkcelin bedava internet kampanyalarindan birinden mi? Ve 3 aysa eger 1gb limitinde duran paket neden ikinci ayda biranda kullanilamiyor? Faturasiz oldugum icin bir sorun yasamam degil mi? Hangi paket oldugunu bilmiyorum o yuzden iptalde edemiyorum yardimci olun lutfen kafam karisti

Eşref - 11 Ekim 2017 - 19:26

Bi ara kampanyasını uyguladık ama hediye 10 GB veya 5 GB internet gelmedi neden ?

  Göksu Polat - 11 Ekim 2017 - 21:13

  Merhaba Eşref, paketler otomatik olarak sistem tarafından tanımlanmaktadır. Ortalama 2 saat içerisinde hattınıza kazanmış olduğunuz internet paketleri tanımlanır. Turkcell 10GB bedava internet ve üzeri paketler için 30 kişiyi aramanız gerekmektedir. Karşı tarafın telefonu açması gerekmektedir.

Zelih - 11 Ekim 2017 - 08:35

Abla öncelikle merhaba 18 tl ye falan internet yokmu

  Göksu Polat - 11 Ekim 2017 - 21:13

  Merhaba Zelih, Turkcell diğer operatörlere göre internet erişim konusunda çok hassas, diğer operatörlere göre daha çok kaliteli bir internet sunmakta ve bunun için Turkcell’in diğer operatörlere göre internet fiyatı oldukça pahalı diyebilirim. 18TL’lik bir paket önerisi yapayım hemen; Standart olan paketlerden bahsedeyim. Bu paketler oldukça pahalı 1GB İnternet Aylık minimum 25TL olarak ücretlendirilmektedir. Bunun için sizin kendinize ait bir tarifeye geçiş yapmanız gerekmektedir mesela genç turkcell’li olarak daha uygun fiyata ve daha çok kampanyadan faydalanabilirsin. Bence genç turkcelli olmanı tavsiye ederim; mevcut kampanyaları turkcell.com.tr/gnctrkcll/ bu adresten inceleyebilirsin. Kendine iyi bak

Ebru - 8 Ekim 2017 - 00:49

Ücretsiz internet istiyorum 1 gb yada 2 gb internet istiyorum duydum bu siteyi denemek istiyorum ama internet paketleri lazım bize bende deneyeceğim internet paketi geliyor mu gerçekten ben daha ilk kez bu sayfayı deniyorum..internet istiyorum. ..

  Göksu Polat - 8 Ekim 2017 - 23:21

  Merhaba Ebru, üst kısımdaki internet paketlerini deneyebilirsin. Hattınız genç turkcell ise gnctrkcll uygulamasını indirebilirsiniz. Bunun Haricinde telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını deneyebilirsiniz. Bunun haricinde diğer Bip Messenger uygulamasından 30 farklı kişiyi arayıp Bip Messenger uygulamasından 16GB’a kadar bedava internet kazanabilirsin 🙂

Nur - 1 Ekim 2017 - 22:21

merhaba Göksü abla nasılsın ya ben bşey soracaktım goller cepteyi indirdim facebook dan giriş yaptım telefon numaramı girdim bir onay kodu geldi ama hala internet paketi gelmedi

  Göksu Polat - 3 Ekim 2017 - 01:52

  Merhaba Nur, öncelik olarak diğer sormuş olduğunuz sorunuzu kaldırdık zaten ikisi de aynı soruydu. Her neyse bizler çok yoğunuz artık öncesi kadar sizinle ilgilenemiyoruz olamıyoruz ve bu bizi gerçekten çok üzüyor, bunun için çok üzgünüz. Her neyse hemen size neden olmadığı konusunda kısa bir açıklama yapayım, öncelikle Kalan yazıp 2222’ye mesaj atarak mevcut paketlerinizi öğrenin. Ardından gelen SMS’de gollercepte uygulaması hakkında bir bilgi mesajı yok ise mutlaka turkcell.com.tr adresine giderek kalan kullanımları kısmından paketlerinizi kontrol ediniz, eğer burada da yok ise daha önceden Gollercepte uygulamasından faydalandığınız için olmayacaktır, farklı paketleri denemenizi öneririz. Kendinize çok iyi bakın diğer arkadaşların sorularına en kısa zamanda cevap vereceğim 🙂

Halit - 25 Eylül 2017 - 15:30

selam goller cepte uygulamasını indirerek nasıl bedava internet kazanabilirim? goller cepte uygulamasını nereden nasıl indirebilirim kısaca bilgi verir misiniz?

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 01:05

  Halit Merhaba, Gollercepte uygulamasını indirmeniz için öncelikle Android olan telefonunuzda yer alan Google Play maketini açınız ve ardından ara işaretine tıklayarak gelen kutuya Gollercepte yazınız. Gelen arama sonuçlarında hangi takımı destekliyorsanız ya da hangi takımı seviyorsanız o takıma ait uygulamayı indiriniz. Ardından inen uygulama telefonunuza otomatik olarak kurulacaktır, kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açınız ve Facebook ile giriş yaptınız. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan üç çizgi işaretine dokunun ve açılan pencereden abonelikler kısmından kendi telefon numaranızı girin. Sistem bu adımdan sonra sizleri otomatik olarak yönlendirecektir, kendinize çok iyi bakın sormak istediğiniz farklı soruları bekliyoruz. Paket günlük yani 24 Saatliktir, 500MB limitiniz vardır ve paketin süresi bittikten sonra kendiliğinden iptal olacaktır. Bir daha aynı pakete sahip olmak istiyorsanız da farklı bir turkcell numarasını davet ederek yani farklı turkcell numarası girerek yeniden günlük 500MB internet kazanabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın efendim..

ela - 22 Eylül 2017 - 01:27

4 gun sonra sinirsiz internet paketim bitiyor ayrica yukleme yapamiyorum anca baska gunlerde firsat buldukca yuluyorum sadece whatsap instagram kullaniyorum lutfen bana yardimci olurmusunuz yukarda yazanlari denedim hic biri olmadi biray boyunca bana kullanabilecegim hediye internet paketi onerin buna ihtiyacim var lutfen yarim edermisiniz sinirsiz bi paket olsun lutfenn cevabinizi bekliyorumm

  Göksu Polat - 30 Eylül 2017 - 21:48

  Merhabalar efendim, yukarıda yer alan kampanyalar tamamen Turkcell operatörüne aittir. Daha önceden yapmadıysanız mutlaka hepsi çalışacaktır, lakin daha önceden yaptığınız için paketler maalesef çalışmayabilir. Sitemizde her 5 günde 1 olarak düzenlemiş olduğumuz bedava internet kampanyasına sizlerde katılın ve 1 ay boyunca 2016 senesinde kullanabileceğiniz turkcell bedava internet kampanyası kazanabilirsiniz. Sitemizde düzenlemiş olduğumuz yarışmaya katılmak için, telefon numaralarınızı bizlere yorum olarak gönderin. Bizlere gelen numaralar arasından çekiliş sonucu çıkan kişiye 1GB ile 2GB arasında değişen bir paket göndermekteyiz, bizlere ilettiğiniz numaralar 5 günün ardından silinmektedir ve buradan bizlere göndereceğiz numaralar kesinlikle kimseyle paylaşılmayacaktır. İlginiz için teşekkürler.

Zeynep - 20 Eylül 2017 - 21:30

Merhaba ben hattımı yeni aldım önerebileceğiniz bedava internet paketi var mı? Listedekilerden yararlanak için mutlaka genç turkcelli mi olmak gerekiyor. Şimdiden teşekkürler

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 01:04

  Merhaba Zeynep, yeni hattını aldıysanız ilk önce Turkcell’in yeni deneme paketlerini deneyin ve ilk ay düşük fiyat ile Turkcell İnternetin tadını çıkartın. Mesela yeni hat aldıysanız ve daha önce internet paketi yapmadıysanız 3 TL karşılığında 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Daha sonra bu paketi yaptıktan sonra Genç Turkcell olarak listedeki paketleri deneyerek rahat 3-4 ay boyunca hediye internet kullanabilirsiniz. Bu 3-4 ay boyunca kenara her gün 10 kuruş koysanız 3-4 ay boyunca kendi paranızla yeni paketlere sahip olabilirsiniz

Anonim - 18 Eylül 2017 - 01:51

Selam bilgitoplulugu ekibi yine harikalar yaratmıșsın paketler icin sana ve turkcell operatorune cok tesekkurlerimi suuyorum ayrica turkcellin ulkemizde yasanan olaylardan dolayi tebrik ediyorum.

  Göksu Polat - 28 Eylül 2017 - 15:16

  Merhaba efendim, evet Turkcell operatörün bizlere destek vermesi çok güzel özel ki bu tür özel günlerde Turkcell operatörü her daim diğer operatörlere önderlik yapmaktadır. Örneğin, ülkemizde yaşanan olaylar yani darbe olayları yüzünden ilk acil iletişim paketlerini Turkcell operatörü paylaşmıştır. Bunun haricinde de önemli günlerde de kendi abonelerini düşünmeye devam ediyor, eğer ki yeni bir kampanya yaparsa sizlere haber vereceğim kendinize iyi davranmayı unutmayın.

apo - 17 Eylül 2017 - 00:29

selam ben apo sizi çok yakından takip eden 19 yaşındaki bir gencim. şimdi size çok zor bir soru sormak istiyorum 😀 turkcellden hediye internet almak istiyorum bunun için gollercepte uygulamasını daha önceden yapmadım gollercepte nasıl yapılır bilgi verir misin ya?

  Göksu Polat - 3 Ekim 2017 - 01:50

  Merhaba sayın ziyaretçimiz, Gollercepte uygulamasını yapabilmeniz için öncelikle Google Play üzerinden herhangi bir takıma ait Goller Cepte uygulamasını indiriniz ve ardından uygulama indikten sonra Facebook ile giriş yapınız ve giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden yer alan ayarlar bölümüne tıklayarak ABONELİK AYARLARI kısmına giderek bu kısıma sizin telefon numaranızı girerek hattınıza günlük 500 MB hediye paketi tanımlanacaktır. Tekrar paketi yapmak istiyorsanız da farklı bir turkcell numarası kullanarak paketi yapabilirsiniz, lakin kullanacağınız paket daha önceden herhangi bir Gollercepte uygulaması yapmamış olmalı.

ali - 16 Eylül 2017 - 20:38

Selam ben Bip uygulamasinda gncye fotograf gonderdim neden internet gelmedi ve ayrıca başka bir uygulamadan bedava internet nasıl kazanabilirim?

  Göksu Polat - 6 Ekim 2017 - 18:48

  Merhaba Ali, bunun için GNC’li olmalısın. Ve ayrıca, günümüzde faturalı veya faturasız turkcell hat kullananlar için özel olarak hazırlanmış olan bedava internet sayesinde artık turkcell kullanıcıları özgürce internetin tadını çıkarmaktadır. İnternete girmek amacıyla bedava internet başlığı adı altında bir sürü sayfalara giren kişiler bulmuş olduğu turkcell bedava internet sayesinde internette dilediği gibi dolaşabilmektedir. Turkcell bayileri sayesinde bedava internet sahibi olmak isteyenler kolay bir şekilde turkcell bayilerine giderek bilgi alabilmektedir. Yeni olarak şuan için Bip Messenger uygulamasında GNC seçeneği mevcuttur. Şayet 26 yaş altında isen ve GNC’li isen Bip Messenger uygulamasını telefonuna Google Play üzerinden indirip Bip Messenger uygulamasına herhangi bir fotoğraf göndererek 2GB’a kadar ücretsiz bedava internet kazanabilirsin. Bunun haricinde bayanlar için geçerli olan paket mevcut ve başka da bulunmamaktadır.

burcu - 23 Ağustos 2017 - 06:31

30.07.2017 08:45 itibariyle BiP 1 GB paketinden kalan BIP 1024MB. 23.08.2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz.Paket bitiminde kullaniminiz, mevcut tarifenizden ucretlendirilir. Diye meseaj geldi ben şimdi internete girsem bu bittikten sonra ödiyiceğim diye mi anlamadim ben acil yazar misiniz eyer bunu kullanirsam bitiminde odiyicegim mi ?

  Kader Keleş - 23 Ağustos 2017 - 06:33

  Merhaba efendim, SMS’te bir hata var sanırım. 21.01.2016 tarihine kadar kullanabileceğiniz BİP uygulamasından sadece 1GB internet kaldığından bahsediyor. Bunu daha detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken tek işlem KALAN yazıp 2222’ye göndermek. Kalan yazıp 2222’ye gönderdikten sonra gelen mesajda mevcut paketlerinizin kalan limitlerini öğrenebilirsiniz. Mevcut BİP paketiniz bittikten sonra, eğer hattınızda başka bir paket yok ise internete girdikçe ücret ödeyeceksiniz eğer hattınızda başka internet paketi var ise o paketler üzerinden internete gireceksiniz. Bip paketi ücretsizdir, sadece Bip paketi bittikten sonra tekrar internete girmek isterseniz yeni bir paket almanız gerekecektir. Umarım anlatabilmişimdir, bu arada sabah şeriflerin hayrola.

   Reyhan - 31 Ağustos 2017 - 17:32

   Merhaba goller cepte uygulamasini 1 gunluk kullandim ve baska bir numarayi abone yaptigimda bi daha 500 mb gelmedi. kaldirip tekrar yukledim yine olmadi. sorunu nasil cozebilirim?

    Yusuf B. - 1 Eylül 2017 - 05:09

    Merhaba Reyhan, uygulamayı kaldırmanıza gerek yok sorun farklı numarada olsa gerek. Bu yeni eklemiş olduğunuz numara daha önce bu kampanyadan yararlanmış olsa gerek ya da yanlış birşey yapıyorsunuz. Kısaca tarif edeyim.

    Uygulamayı açınız, Ayarlar bölümünde yer alan abonelikler ayarına tıklayınız, saha sonra yeni bulmuş olduğunuz TURKCELL numarasını yazınız. Ardından, yazmış olduğunuz numaraya onay kodu gelecektir telefonunuzu onaylayınız.

    Numaranın Turkcell olduğundan emin olun ve Numaranın daha önce Gollercepte uygulamasına katılıp katılmadığından emin olun. Kendinize çok çok iyi bakın, ilerleyen günlerde çekiliş yapacağız bizleri sık sık ziyaret ederek çekilişinde ne zaman yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Anonim - 5 Ağustos 2017 - 09:44

Evet bende başka operötördeydim turkcelle geçtim çok memnunum

Ayşe - 14 Temmuz 2017 - 19:15

Turkcellin bu 15 Temmuz davranışını çok beğendim yemin ediyorum ki diğer operatörlere örnek olacak bir davranış umarım diğer operatörlerde turkcellin bu davranışlarından örnek alır ve böyle kampanyalar düzenler ben öğrenciyim ve sizin kampanyalarınızı kullanmaktan çok büyük bir zevk alıyorum

  Anonim - 22 Temmuz 2017 - 00:38

  Aynen

Anonim - 10 Temmuz 2017 - 10:07

Upcall Uygulamasından faydalandım 1 gb kazandım teşekkür ederim

  Anonim - 11 Temmuz 2017 - 22:26

  iOS da oluyomu

   Yusuf B. - 12 Temmuz 2017 - 10:04

   Merhaba, tabi ki yapabilirsiniz.

Bülent - 23 Haziran 2017 - 15:51

Upcall Uygulamasından faydalandım 1 gb kazandım teşekkür ederim 🙂

  Bekir - 27 Mart 2018 - 22:16

  Selam göksu benim suan internetim bitior bana internet gerekior ve faturasizim usye faturasiz olan tum netleri yaptim bildigin baska varsa ve paylasirsan gercekten cok minettar olurum…basarilarinizin devamini dilioruz…

  Bekir - 27 Mart 2018 - 22:19

  Merhaba goksu oncelikle ben faturasizim ve usteki internetleri yaptim ve bib uygulamalarinida takip ediorum suan internetim bitti ve baska yapabilecegim internet bulamadim bu sayfada cunku hepsini yaptim ve baska bildigin bi internet kazanimi varsa paylasirmisin…ve basarilarinizi devamini diliorum.