Turkcell Bedava Kontör Kazanma

Turkcell Bedava Kontör Kazanma
Turkcell Bedava Kontör Kazanma

Neredeyse çoğumuz en iyi operatörlerin başında Turkcell geldiğini çok iyi biliriz. Özellikle hızlı interneti ve uygun fiyatlarıyla beraber çoğumuzun kullandığı Turkcell Hatlar, nerdeyse Türkiye’nin çoğunda sorunsuz bir şekilde çekmesiyle beraber kullanıcı sayısı sürekli artmakta. Turkcell’in Genç Turkcell ve çeşit çeşit avantajları sayesinde, faturamız oldukça uygun olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle son uygulamaları salla kazanla beraber gençlere oldukça avantajlar sunmakta. Her hafta Turkcell uygulaması ile giriş yaptığınız uygulamada telefonunuzu sallayarak bedava kontör, dakika, internet, SMS ve çeşitli dergilere üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Fakat Turkcell’in zor durumda kaldığınızda kullanabileceğiniz bedava kontör alma imkanınızda bulunmakta. Pek çoğumuzun bilmediği bu özellik, Turkcell kullanıcılarını çok sevindirecek. Karşımıza çıkan Turkcell bedava kontor kazanma yolu kesinlikle çok basit. Yapmanız gereken tek şey Turkcell hattınızdan 1040 a müzik yazıp göndererek 20 kontör hattınıza kolayca yüklenecek. Bu yöntem Turkcell’den bedava kontör kazanabileceğiniz sırların sadece birisi, kontöre ve internete ihtiyacınız olduğunuzda Genç Turkcell’e üye olabilir veya yaşınız tutmuyorsa Taraftar paketleri sayesinde bedava kontör uygulamasının tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell sayesinde birçok şekilde hediyeler kazanabilirsiniz, Turkcell’den hediyeler kazanmak istiyorsanız ilk olarak telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasıyla birlikte Salla Kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun haricinde Bip Messenger uygulamasını indirip bu uygulama sayesinde çok rahat bir şekilde hediyeleri kullanabilirsiniz.

Bedava Kontör Kazanma Yolları Nelerdir?

Ülkemizde büyük bir alt yapı ile teknolojinin gelişmesinde önemli rol oynayan Turkcell operatöründe bedava kontör kazanma yollarından biri olan Papara uygulamasıdır. Papara uygulamasını mobil cihazlarına indirerek bu uygulamadan herhangi bir arkadaşınızı davet ederek bedava TL kazanmış olacaksınız. Bedava para kazanarak Papara uygulaması üzerinde hattınıza dilerseniz kontör yükleyebilir veya dilerseniz internet üzerinden Papara bakiyenize göre alışveriş yapabilirsiniz.

Bedava kontör kazanma yollarından olan Papara uygulamasını indirmek tamamen ücretsiz olup, tanıdıklarınızı bu uygulamaya davet ederek ücretsiz TL’ler kazanmanız oldukça kolaydır. Bunun haricinde Turkcell bedava internet adlı paylaşımımıza göz atarak buradaki paketleri denemenizi de şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bedava Kontör Yükleme Programı Var Mıdır?

İnternet dünyası çok hızlı bir şekilde gelişmektedir, lakin bu gelişmelerinin yanı sıra birçok zararlı programlarda internette yerini ister istemez almaktadır. Bugün ise gelen sorular arasında bedava kontör yükleme programı var mıdır sorusunun cevabını vereceğim. Öncelikle ister Turkcell operatörü olsun ister diğer operatörler olsun bu operatörler için herhangi bir bedava kontör yükleme programı mevcut değildir. Böyle bir şey de mümkün olmayıp, internette yer alan programlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz. Lakin kampanyaları takip etmeyi unutmayın.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Damla - 7 Mayıs 2019 - 00:04

Tl yukleme

İbrahim cevahir - 5 Mayıs 2019 - 14:59

Beleş kontür