Turkcell Bip Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Anasayfa » Bip Messenger » Turkcell Bip Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell Bip Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell Bip Messenger uygulamasının gelişmesiyle artık diğer uygulamalara nazaran daha güvenli bir hale geldi, kendi alt yapısıyla ve kendine ait özellikler ile birlikte Bip Messenger uygulaması ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Bugün ise Bip Messenger uygulamasında toplu konuşmanın nasıl yapılacağını açıklayacağım, Bip Messenger uygulamasında nasıl grup kurulur? Bip Messenger uygulamasında grup kurabilmek için birden fazla kişiyi işaretlemeniz durumunda grup kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bip Messenger’da grup kurmak için ilk olarak Bip Messenger uygulamasını açınız, karşınıza sağ üst köşede yeni mesaj kısmı çıkacaktır. Yeni Mesaj bölümüne dokunduğunuz da karşınıza Yeni Grup seçeneği çıkacaktır. Yeni Grup için belirleyeceğiniz bir isim belirlemeniz durumunda grubu kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi
Bip Messenger uygulaması açtığınız vakit karşınıza bütün konuşmalarınız çıkacaktır. Sağ üst köşede işaretlemiş olduğumuz yere dokunun. Yani yeni mesaj kısmına dokunun.
Bip Messenger Grup Kurma İşlemi
Karşınıza Yeni Grup kısmı açılacaktır buradan bu kısmına dokunun.
Bip Messenger Grup Kurma İşlemi
Bir sonraki adımda ise karşınıza grup kurmanın ayarları gelecektir, buradan grubunuza ait olan yeni bir isimi ve yeni bir (isterseniz) görseli eklemeniz yeterlidir. Daha sonrasında ileri diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.
Bip Messenger Grup Kurma İşlemi
Bip Messenger uygulamasında yeni bir grup kurmak istiyorsanız toplamda 2 kişiyi eklemek zorundasınız, bunun için kişiler listesinde 2 kişiyi seçmeniz durumunda Yeni Grup işaretine dokunarak Bip Messenger’da grup kurma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Sponsor Bağlantı
Yıldız - 1Yıldız - 2Yıldız - 3Yıldız - 4Yıldız - 5 (28 oylama 5 üzerinden 5.77 puan aldı. )
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (0)Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası