Turkcell Bip Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell Bip Messenger Grup Nasıl Kurulur?
Turkcell Bip Messenger Grup Nasıl Kurulur?

Turkcell Bip Messenger uygulamasının gelişmesiyle artık diğer uygulamalara nazaran daha güvenli bir hale geldi, kendi alt yapısıyla ve kendine ait özellikler ile birlikte Bip Messenger uygulaması ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Bugün ise Bip Messenger uygulamasında toplu konuşmanın nasıl yapılacağını açıklayacağım, Bip Messenger uygulamasında nasıl grup kurulur? Bip Messenger uygulamasında grup kurabilmek için birden fazla kişiyi işaretlemeniz durumunda grup kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bip Messenger’da grup kurmak için ilk olarak Bip Messenger uygulamasını açınız, karşınıza sağ üst köşede yeni mesaj kısmı çıkacaktır. Yeni Mesaj bölümüne dokunduğunuz da karşınıza Yeni Grup seçeneği çıkacaktır. Yeni Grup için belirleyeceğiniz bir isim belirlemeniz durumunda grubu kurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi

Bip Messenger uygulaması açtığınız vakit karşınıza bütün konuşmalarınız çıkacaktır. Sağ üst köşede işaretlemiş olduğumuz yere dokunun. Yani yeni mesaj kısmına dokunun.

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi

Karşınıza Yeni Grup kısmı açılacaktır buradan bu kısmına dokunun.

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi

Bir sonraki adımda ise karşınıza grup kurmanın ayarları gelecektir, buradan grubunuza ait olan yeni bir isimi ve yeni bir (isterseniz) görseli eklemeniz yeterlidir. Daha sonrasında ileri diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Bip Messenger Grup Kurma İşlemi

Bip Messenger uygulamasında yeni bir grup kurmak istiyorsanız toplamda 2 kişiyi eklemek zorundasınız, bunun için kişiler listesinde 2 kişiyi seçmeniz durumunda Yeni Grup işaretine dokunarak Bip Messenger’da grup kurma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Bilal Yolal - 18 Ağustos 2018 - 20:29

Whatsap tan topluca bip uygulamasına geçtik whatsap ta 256 kişi guruba eklenebiliyordu bip te bu katılımcı sayısı maksimum kaç oluyor 190 dam sonra ekleyemedim

    Göksu Polat - 19 Ağustos 2018 - 04:22

    Merhaba efendim, Bip Messenger uygulamasında 190 limiti bulunmaktadır. Lakin WhatsApp uygulamasında GBWhatsApp sürümünü kullanarak 256 kişi sayısını 500’e kadar yükseltebilirsiniz.

Anonim - 18 Ağustos 2018 - 20:25

Kurulan gruba kişi ekleme nasıl yapılıyor?

    Göksu Polat - 19 Ağustos 2018 - 04:23

    Merhaba efendim, gruba eklemek istediğiniz kişiler mutlaka sizin telefon rehberinizde yer almalıdır ve grup yöneticisi olmalısınız. Bip Messenger gruba kişi eklemek için bunlar elinizin altında mevcut ise Grup Bilgisi Üyeler bölümünden kişi ekleme yapabilirsiniz.