Turkcell Bip Messenger Ramazan Kampanyası

Turkcell Bip Messenger Ramazan Kampanyası
Turkcell Bip Messenger Ramazan Kampanyası

Turkcell Ramazan kampanyasında farklı bir yaklaşımda bulunarak Bip Messenger uygulamasına eklemiş olduğu Para Gönderme Özelliği ile beraber artık hızlı para transfer işlemlerini kullanılabilir hale getirdi. Geçtiğimiz günlerde aktif olan Bip Messenger uygulamasında Para Gönderme özelliği ile beraber artık sevdiklerinize Turkcell sayesinde bu bayramda harçlık verebilir veya sevdiklerinizden harçlık isteyebilirsiniz. Turkcell Bip Messenger uygulamasına eklenen bu özellik, Ramazan ayının en güzel özelliklerinden biri. Turkcell Pamuk Eller Cebe kampanyası ile Turkcell Ramazan Bayramı kampanyası birleşerek Turkcell abonelerinin bu bayram daha fazla mutlu olması sağlandı. Ayrıca Turkcell Ramazan bedava internet kampanyasından faydalanmak için elinizi bir an önce tutun, çünkü 17 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan sizlerde faydalanarak mevcut internet paketlerinizi 2 katına çıkarabilirsiniz. Turkcell Ramazan Bayramı kampanyası ile beraber sevdiklerinize para gönderebilir veya mevcut internet paketlerinizi hemen sizlerde 2 katına çıkararak 1 katı bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Peki, Turkcell Bip Messenger para gönderme işlemi nasıl yapılır ve Turkcell Ramazan kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Pamuk Eller Bip’e Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörü geleneksel bayram harçlarını teknolojiye uyarlayarak 2018 Ramazan’da birçok kişinin Bip Messenger üzerinden uzaktaki sevdiklerine bayram harçlığı vermesini sağlıyor. Sizlerde Bip Messenger uygulamasını kullanarak sevdiklerinizden hemen bayram harçlığı toplayabilir veya küçükleri sevindirmek için Bip Messenger üzerinden bayram harçlığı gönderebilirsiniz.

Bip Messenger para gönderme işlemini kullanarak Turkcell Paycell Kart’a ücretsiz sahip olun. Turkcell Ramazan kampanyalarından biri de Turkcell Paycell kartlara ücretsiz adrese teslim kampanyasıdır. Turkcell para gönderme işlemi için ise Bip Messenger uygulamasını açıp Keşfet bölümünden Para Gönder servisini kullanarak sevdiklerinize hızlıca para gönderebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörünün 2018 yılında sunmuş olduğu Ramazan kampanyası 17 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir. Sizlerde bu tarihe kadar kullanmış olduğunuz internet paketlerini bir kez daha kullanabilirsiniz. Yani kısacası kullandığınız internet paketlerini katlayıp tekrar tekrar kullanabileceksiniz. Turkcell Ramazan kampanyası ile mevcut paketinizi 2 katına çıkarmak istiyorsanız Bip Messenger uygulaması üzerinden 4.5G Ramazan Kampanyasına katılabilirsiniz.

Turkcell’in para gönderme servisi ile birlikte güvenli bir şekilde sevdiklerinize sizlerde bu ramazan harçlık vererek onların mutlu olmasını sağlayın.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan