Turkcell Bizbize Paketleri Nelerdir?

Turkcell Bizbize Paketleri Nelerdir?
Turkcell Bizbize Paketleri Nelerdir?

Turkcell Bizbize paketlerinde 4.5G hızında oldukça cazip kampanyalar sunmaktadır bunun için sizlere en fazla tercih edilen Turkcell Bizbize paketleri hakkında bilgi vereceğim. Yıllık abonelik şartı ile sunulan bu kampanyalardan yararlanarak 2GB, 4GB ve 6GB’lık farklı paketleri satın alabilir ve Turkcell hizmetinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. 30 Eylül 2017 tarihine kadar aylık 10 TL indirim ile Bizbize paketlerine aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu kampanyalardan tüm bireysel, faturalı ses hattı sahibi aboneler yararlanabilmektedir.

Turkcell Bizbize Paketleri

Turbo Bizbize 2 GB Paketi

Turbo Bizbize paketi ile 2GB veri kullanma hakkına sahip olursunuz. 4.5G hizmetinden yararlanabilirsiniz. Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, diğer yönlere ise 1000 dakika konuşma ve 1000 adet kısa mesaj gönderme haklarına sahip olursunuz. Paketin yıllık abonelik ücreti, 30 Eylül 2017 tarihine kadar 59 TL/ay’dır.

Turbo Bizbize 4 GB Paketi

Turbo Bizbize paketi ile 4GB veri kullanma hakkına sahip olursunuz. 4.5G hizmetinden yararlanabilirsiniz. Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, diğer yönlere ise 1000 dakika konuşma ve 1000 adet kısa mesaj gönderme haklarına sahip olursunuz. Paketin yıllık abonelik ücreti, 30 Eylül 2017 tarihine kadar 69 TL/ay’dır.

Turbo Bizbize 6 GB Paketi

Turbo Bizbize paketi ile 6GB veri kullanma hakkına sahip olursunuz. 4.5G hizmetinden yararlanabilirsiniz. Turkcell’liler ile sınırsız konuşma, diğer yönlere ise 1000 dakika konuşma ve 1000 adet kısa mesaj gönderme haklarına sahip olursunuz. Paketin yıllık abonelik ücreti, 30 Eylül 2017 tarihine kadar 79 TL/ay’dır.

Bu paketleri satın aldığınızda Turkcell’in sunduğu “faturanın yarısı bizden” kampanyasından da yararlanabilirsiniz.

Faturanın Yarısı Bizden Nedir?

Bu kampanya faturalı hatlara, konuşma hizmetinde uygulanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için turkcell.com.tr üzerinden ya da hesabım uygulamasından yıllık faturalı bir paket satın almanız yeterlidir. Bu hizmeti satın müşterilerin ilk faturalarının yarısı Turkcell tarafından ödenmektedir.

Ücretsiz Ek Servisler

Bu paketlerden birisini satın aldığınızda yararlanabileceğiniz 4.5G hızında ücretsiz bazı servisler bulunmaktadır. Bizbize paketleri ile 4.5G hızında BiP ve lifebox deneyimi paketi de müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. BIP’e özel ek olarak 1GB yüksek kaliteli görüntülü arama yapabilirsiniz. Ayrıca lifebox’ta 50 GB saklama alanına sahip olabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan