Turkcell Çalışma Saatleri – Bayiler Ne Zaman Kapanıyor?

Turkcell Çalışma Saatleri – Bayiler Ne Zaman Kapanıyor?
Turkcell Çalışma Saatleri – Bayiler Ne Zaman Kapanıyor?

Ülkemizde hemen hemen her ilçede birçok bayiliği bulunmakta olan Turkcell kendi abonelerine daha iyi bir hizmet verebilmek için bütün mağazalarını baştan aşağı yenilemiş durumda. Yeni çalışma prensibine bürünmüş olan Turkcell yeni bir düzen ile birlikte artık kendine abonelerine daha iyi bir hizmet sunmaktadır. Bizlere kesintisiz hizmet sunmakta olan Turkcell operatörünün Turkcell bayileri kaçta açılıyor, Turkcell TİM çalışma saatleri nelerdir? Turkcell tüm ülke genelinde saat 10:00 ile 20:00 arasında hizmet vermektedir. Yeni bir hat temin etmek, telefon aksesuarları satın almak veya Turkcell satın almış olduğunuz cihaz sorunları için sizlerde Turkcell’in çalışma saatleri içerisinde yani 10:00 ila 20:00 arasında sizlerde Turkcell bayilerine giderek sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Turkcell Bayilerinde Ne İşlem Yapabilirim?

Turkcell bayilerine giderek mobil hattınız hakkında bütün işlemleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz numaranızı farklı bir operatörden Turkcell’e taşıyabilir dilerseniz mevcut olan Turkcell hattınızı tamamen kapattırabilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell fatura ödeme işlemlerinizi veya TL yükleme işlemlerinizi de Turkcell bayilerinden başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell çalışma saatlerinde sizlerde Turkcell bayilerine giderek tarife değişikliği & iptali hakkında da işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz yapacağınız işlemleri bayiye gitmeden sadece bir telefon aracılığıyla kolaylıkla oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Turkcell’in yüksek kaliteli alt yapısıyla birlikte sizlerde Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak direk olarak sorunlarınıza kısa sürede çözümlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0532 532 00 00 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Ayrıca sizlere en yakın Turkcell iletişim merkezlerine ulaşmak istiyorsanız http://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim/turkcell-iletisim-merkezleri bu adrese giderek buradan bulunduğunuz bölgede ki iletişim merkezlerine ait iletişim bilgilerini öğrenebilir ve nasıl gidildiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell TİM merkezlerinde kısa sürede işlemleriniz çözüme kavuşur.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan