Turkcell Dergilik 1GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell Dergilik 1GB Hediye İnternet Paketi
Turkcell Dergilik 1GB Hediye İnternet Paketi

Akıllı uygulamalar arasında yerini alan Turkcell Dergilik uygulamasıyla artık sizlerde sizlere uygun olan makaleleri – dergileri rahatlıkla bulabileceksiniz. Turkcell Dergilik uygulamasıyla sizlerde 1GB hediye internet paketi kazanabilir ve bu uygulama ile beraber yeni çıkan dergiler konusunda merakınızı giderebilirsiniz. Elektronik ortamdan dergi okumak artık eskisine göre Turkcell sayesinde daha kolay bir hale geliyor. Sizler için en kaliteli mizah, bilgi paylaşımı yapan ve magazin gibi birçok bilgi içeren dergileri bir uygulama ile bir araya toplamaktadır. Turkcell Dergilik uygulamasını indiren her Turkcell abonesi ücretsiz olarak Turkcell Dergilik 1GB hediye internet kazanmaktadır, daha fazla paketi kazanmak istiyorsanız da sizlerde Turkcell bedava internet adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Peki, Turkcell dergilik bedava internet paketi nasıl yapılır? Bunun için mobil cihazlarınıza Google Play üzerinden ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaları daha kolay bir şekilde indirebilmeniz adına sizler için indirme linklerini aşağıda paylaşacağım. Şimdi herkesin merak ettiği konulardan olan Turkcell dergilik kampanyası ücretli mi? Sorusunu yanıtlayalım ve kampanya detaylarına daha derin bakalım.

Turkcell Dergilik Kampanyası Ücretli Mi?

Her Turkcell abonesinin kafasını karıştıran sorunlardan olan Turkcell Dergilik uygulamasının ücretli olup olmadığıdır. Turkcell Dergilik servisinden faydalanmak isteyen aboneler toplamda aylık 17TL kadar bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Lakin Turkcell Dergilik 1GB hediye internet tamamen ücretsizdir. Uygulamayı indiren aboneler Dergilik uygulamasından ücretsiz olarak hediye internet kazanmaktadır.

Turkcell Dergilik Bedava internet Nasıl Yapılır?

  1. Turkcell Dergilik bedava internet kampanyası için, Dergilik uygulamasını indirmeniz yeterlidir.
  2. Dergilik uygulamasını indiren Turkcell aboneleri bu kampanya sayesinde ücretsiz olarak internet, dakika ve SMS paketleri kazanmaktadır.
  3. Turkcell Dergilik 1GB internet paketi kampanyasından hem Faturalı hem de Faturasız bütün aboneler ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.
  4. Turkcell Dergilik 1GB hediye internet paketi kampanyasına maalesef ki SMS ile katılım gerçekleşmemektedir, kampanyadan faydalanmak için Turkcell Dergilik mobil uygulamasını cihazlarınıza yüklemeniz gerekmektedir.
  5. Turkcell Dergilik uygulamasını daha önceden yaptıysanız tekrar yapamazsınız, Turkcell Dergilik uygulamasını bir abone sadece bir kereliğine yapabilmektedir.

Turkcell Dergilik Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Turkcell Dergilik uygulamasını indirebilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur, Turkcell Dergilik uygulamasını indirebilmek için sizlerde Google Play hizmetlerinden ya da App Store marketlerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı bulabilmek için arama bölümlerini kullanabilir veyahut aşağıda indirme linklerinden direk olarak uygulama sayfasına gidebilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 3 Aralık 2017 - 07:37

Bu bir gb sadece dergilik uygulamasında mı geçerli yoksa internet, instagram gibi uygulamalarda da kullanabiliyor muyuz ?

    Göksu Polat - 3 Aralık 2017 - 23:37

    Merhaba, gelen internet paketini normal internet paketi olarak kullanabilirsiniz.