Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan

Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan
Turkcell fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan

Turkcell’in sadece bir operatör olmadığını adeta bir iyilik meleği olduğunu söyleyebiliriz, Turkcell fizy dinledikçe sizlerde bedava internet kazanın. 2015 yılından birçok çeşitli kampanyalar sunan Turkcell şimdide bütün abonelerine ücretsiz olarak fizy sayesinde kazandırıyor. Turkcell fizy bilindiği gibi bir müzik uygulamasıdır, bu uygulamada istediğiniz bütün parçaları bulabilir ve dinleyebilirsiniz. Turkcell fizy uygulamasını mobil cihazlarınıza App Store & Google Play gibi marketlerden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Turkcell fizy dinledikçe kazan nasıl yapılır? Turkcell bedava internet 2018 kazanmak için daha önceden birçok yöntem bahsetmiştik, sizlerde bedava internet kazanmak istiyorsanız bu yöntemler sayesinde birçok pakete herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Turkcell fizy dinledikçe kazan yapabilmek için sizlerde fizy Premium üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Turkcell fizy internet hediyesi sayesinde 1 ay boyunca 250MB – 500MB – 1GB internet paketlerine sahip olabileceksiniz.

Turkcell fizy Premium Nasıl Yapılır?

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan 3TL / Aylık fizy kampanyasından faydalanabilirsiniz. Şayet bu kampanyadan faydalanırsanız sizlerde 3 ay boyunca 3TL karşılığında fizyden faydalanabilirsiniz. fizy Premium üyelik için 12 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Turkcell fizy Premium üyelik satın almak istiyorsanız bunun için Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir veyahut Turkcell iletişim merkezlerine giderek Turkcell fizy paketlerini satın alabilirsiniz.

fizy Dinledikçe Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyasını yapabilmek adına ilk etapta Turkcell fizy abonesi olmanız gerekmektedir. Şayet Turkcell fizy aboneliğiniz var ise bu durumda sizlerde fizy dinledikçe bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell fizy dinleyen aboneler 1 ay içerisinde 100 ile 249 arasında şarkı dinler ise Turkcell’den 250MB bedava internet paketi tanımlanır. Kişi fizy uygulamasından 250 ile 499 arası şarkı dinler ise 500MB bedava internet paketi hattına otomatik olarak tanımlanmaktadır. Şayet 1GB bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız da Turkcell fizy uygulamasında 1 ay içerisinde en az 500 şarkı dinlemeniz gerekmektedir. Kazanmış olduğunuz internet paketleri 1 ay boyunca geçerlidir ve kullanmadığınız kalan kullanımlar bir sonraki aya devredilmez.

fizy dinledikçe kazan kampanyasını yapabilmek için sizlerde Turkcell Hesabım uygulamasından ilgili kampanyayı bularak katılabilirsiniz. Yada Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak Turkcell fizy dinledikçe kazan kampanyasına katılmak istediğinizi söyleyerek bu kampanyadan direk olarak faydalanabilirsiniz.

Turkcell fizy Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in sunduğu fizy dinledikçe kazan kampanyasını yapabilmek için sizlerin de bir fizy üyeliğinizin olması gerektiğini asla unutmayınız. Bu uygulama sayesinde dinlediğiniz şarkılar sonucunda Turkcell’den ücretsiz olarak hediye internet kazanmış olacaksınız. Turkcell fizy dinledikçe kazan kampanyasına katılmak için Hesabım uygulamasını kullanabilir ya da 532 ile Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan