Turkcell GNC Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNC Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell GNC Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, ülkemizde telekomünikasyon firmaları arasında en önde gelenler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda sektördeki liderliğini kaybetmek istemeyen firma her geçen gün hem hali hazırda bulunan müşterilerini kaybetmemek hemde yeni müşteriler kazanmak için, tüketicilere farklı paket seçenekleri ve avantajlı cep telefonu hattı kampanyaları sunmaktadır.Turkcell’in her yaştan milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Bununla birlikte ise en çok müşteri profili 18-25 yaş arasındaki gençlerden oluşmaktadır. Bu doğrultuda da şirket yetkililerin gençlerin kullanımına uygun yepyeni bir paket olan GNC paketini yaratmıştır. Bu paket yaş aralığı 18 ila 25 yaş arasında değişen Turkcell müşterilerine özel bir pakettir.

Paketin içeriği tamamen gençlerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Bu doğrultuda yüksek GB’lı internet ve bol dakika içeren Turkcell gnç bedava internet paketleri ise gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer Turkcell bedava internet paketlerine de göz atarak birçok paketi bedavaya yapabilirsiniz.

Turkcell GNC Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

25 yaş altı olan ve GNC kampanyasına üye olan müşterilerin yararlanabileceği bu Turkcell bip gnç 2 gb internet kampanyası kapsamında tüketicilere 7 gün boyunca geçerli olmak kaydı ile 2 GB internet hediye edilmektedir. Bu bedava internet kampanyasından hem faturalı hemde faturasız hat kullanıcıları yararlanabilmektedir. Bu gnç 2 gb bedava internet hediye sadece kişisel olarak o şahsa tanınmış ve başka şahıs ya da firmalara devire açık değildir. Kişiye tanınan bu internet ise 7 gün süre boyunca kullanılmaz ise bu durumda Turkcell kalan internet tutarını otomatik olarak siler. Bunların dışında Turkcell tarafından sağlanan Turkcell gnç bedava internet paketleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarda her kullanım kişinin tarifesine göre ücretlendirilmektedir.

Son olarak Turkcell bip gnç 2 gb internet kampanyası katılımı 19 ila 30 Haziran arasında gerçekleşmektedir. Bu tarifler arasında başvuruda bulunan kişiler hediyeleri BIP uygulamasında bulunan keşfet bölümünde alabilirler.

Bedava 2 Gb Kampanyası

  • Kampanya sadece 1 hafta ile sınırlıdır.
  • Bu gnç bip 2 gb bedava internet kampanyası en son katılım tarihi 30 Haziran 2018’dir.
  • Bu gnç 2 gb bedava internet hediye kampanyası sadece 1 defaya mahsus olarak tanımlanmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için kişiler mutlaka GNC paketine kayıtlı olmalı ve cep telefonundan BIP uygulamasına kayıtlı olmalıdır.
  • Kampanya aktif olduğu zaman kullanıcılara BIP uygulaması üzerinden bir bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
  • Kampanya 1 hafta sonunda kullanılmasa dahi sıfırlanmaktadır. Fakat daha öncesinde gnç bip 2 gb bedava internet kampanyası iptalini isteyen kullanıcılar Turkell müşteri hizmetlerine direk bağlanarak den yardım alabilirler.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan