Turkcell Goller Cepte Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Goller Cepte Nasıl İptal Edilir?
Turkcell Goller Cepte Nasıl İptal Edilir?

Bugün Turkcell abonelerin merak ettiği konulardan biri olan Turkcell Goller Cepte nasıl iptal edilir konusunda bilgi paylaşımı yapacağız. İlk etapta Turkcell Goller Cepte nedir buna değinelim. Turkcell operatörünün herkes faydalansın diye yapmış olduğu uygulamalardan biri olan Goller Cepte uygulaması sayesinde takımınıza ait gelişmeleri takip edebilirsiniz. Toplamda 18 farklı takıma özel olarak hazırlanmış olan Turkcell Goller Cepte uygulamasını Google Play’den veya App Store üzerinden mobil cihazınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber sizlerde abone olmuş olduğunuz takımınızın son dakika gelişmelerini takip edebilir ve en son güncel lig durumunu çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı indiren Turkcell aboneleri bedava internet kazanmaktadır. Dileyen Turkcell aboneleri hediyeyi kullandıktan sonra Turkcell gollercepte paketini iptal edebilirler. Kendi abonelerine bir hediye olarak sunulan toplamda 500MB’lık internet paketinden sizlerde faydalanmak istiyorsanız daha önceden Turkcell Gollercepte uygulamasını yapmadıysanız uygulamayı indirerek hediye internetinizi alabilirsiniz. Turkcell Gollercepte uygulamasındaki hediyenizi alabilmek için Turkcell hattınızın olması ve Turkcell Goller Cepte uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Peki, Turkcell Goller Cepte uygulaması nasıl iptal edilir?

Turkcell Goller Cepte Servisi İptali İçin Neler Yapılmalıdır?

Turkcell Goller Cepte servisini iptal edebilmek için sizlerde IPTAL GOL yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz durumunda bu paketi saniyeler içerisinde iptal edebilirsiniz. Turkcell Goller Cepte paketini iptal edebilmek için 2200’a mesaj göndermeniz yeterlidir. 2016 ve 2017 yıllarında devam eden Turkcell Goller Cepte uygulamasından kazandığınız paketin iptalini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte İptal Etmenin Diğer Yolları

Turkcell Goller Cepte paket iptali için bir diğer yol ise Bip Messenger uygulamasından Turkcell müşteri hizmetleriyle iletişime geçmektedir. Bip uygulaması üzerinden kolaylıkla destek alabileceğiniz Turkcell Müşteri Hizmetleri sayesinde Goller Cepte paketinin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Bip Messenger üzerinden Turkcell ile iletişime geçmek için sizlerde Bip Messenger uygulamasına girip Keşfet bölümünü açınız. Sağ üst köşedeki arama ifadesini kullanarak bu alan Turkcell Müşteri Hizmetleri ifadesini yazmanız gerekmektedir. Çıkan sonuçlar arasında Turkcell Müşteri Hizmetleriyle direk iletişime geçebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan