Turkcell Google Play 5 – 10TL Hediye Kartı

Turkcell Google Play 5 – 10TL Hediye Kartı
Turkcell Google Play 5 – 10TL Hediye Kartı

Nihayetinde 2017 yılı bitiyor ve 2018 yılına sadece sayılı günlerimiz kalmış durumda. 2017 yılının bir kampanyası olan ve büyük ihtimalle de 2018 yılında da devam etmesi beklenen kampanyalardan biri Turkcell Google Play hediye kartı kampanyasıdır. Bu kampanya tamamen ücretsiz olup katılan aboneler 5TL veya 10TL kazanmaktadır. Kazanmış olduğunuz hediyeleri Google Play üzerinden harcayabilirsiniz. Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2017 tarihidir, bu sürece kadar bütün faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri hediye kuponlarını alarak kullanmaya başlayabilirler. 2018 yılına girerken daha farklı bir kampanya arıyorsanız sizlerde Turkcell ücretsiz internet paketi 2018 adlı yazımıza göz atarak yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Peki, Turkcell Google Play hediyesi nasıl alınır? Bunun için yapmanız gereken GooglePlay yazarak 2255’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında hattınız faturalı ise size 10TL hediye Google Play kartı tanımlanacak, şayet faturasız iseniz Turkcell 5TL hediye kartı tanımlanacaktır. Kazanmış olduğunuz hediye kartlarını kullanabilmek için, Google Play’de ödeme yönteminde Paycell | Turkcell Mobil Ödeme yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu kampanyadan sadece ilk defa Paycell | Turkcell Mobil Ödeme kullanan abonelerin faydalanacağını da unutmayınız.

Turkcell Google Play Store Kampanyası Nasıl Yapılır?

Google Play Store’den 5TL – 10TL hediye kartı kazanmak için tek yapmanız gereken daha önceden Paycell | Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanmamış olmanız gerekmektedir. Sizlerde daha önceden Paycell | Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanmadıysanız ve şuan Google Play’den alışveriş yapmak istiyorsanız hattınıza 5TL – 10TL hediye çekini tanımlayıp daha uygun fiyattan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Faturasız kullanıcılar bu kampanyadan 5TL kazanırken, faturalu Turkcell aboneleri 10TL kazanmaktadır. Turkcell Google Play kampanyasından faydalanmak için, GooglePlay yazarak 2255’e SMS atmanız gerekmektedir.

Turkcell Google Play 5TL – 10TL Hediyesiyle Neler Alınabilir?

Turkcell’in vermiş olduğu hediye TL’ler ile Google Play üzerinden ücretli uygulama satın alabilirsiniz. Sadece ücretli uygulama değil, bunun haricinde Google Play’den kitaplar satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Bunun haricinde birçok kişinin tercih ettiği oyun için ödemeleri de Turkcell Paycell ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz hediye TL’leri 30 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir, aksi takdirde sistem tarafından verilen hediyeniz geri alınmaktadır.

Turkcell Google Play hediye çeki kampanyasından alacağınız herhangi bir uygulamada hediye çeki sistem tarafından otomatik olarak uyarlanmaktadır. Yani 15TL’lik olan uygulama otomatik olarak sizler için 10TL’ye veya 5TL’ye düşmektedir. Siz çıkan ücreti ödeyerek uygulamayı satın alabilir veya oyun içi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Hakkı - 19 Nisan 2019 - 09:49

Güzel bir bilgilendirme

eyyup - 15 Nisan 2019 - 20:03

hediye