Turkcell GS Destek 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GS Destek 1GB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell GS Destek 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in son güncel kampanyalarından biri olan sarı paket kampanyasıdır, bu kampanyadan 31 Aralık 2018 tarihine kadar faydalanabilirsiniz. Turkcell GS Destek 1 GB bedava internet kampanyası ile beraber bütün Turkcell kullanıcıları mobil cihazları için 1GB hediye internet paketi kazanmaktadır. Kampanyadan sadece Turkcell kullanıcıları ve Turkcell’li olup herhangi bir Sarı Kırmızı destek paketlerinden birini yapmış olmalısınız. Ayda sadece 5TL karşılığında yapacağınız bu paket sayesinde sizlerde 5TL karşılığında 1GB bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Turkcell Galatasaray kampanyasına katılmak için sizlerde 5TL karşılığında 1GB bedava internet paketi kampanyasını yapmak istiyorsanız GS5 yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanyaya katıldıktan sonra SARI PAKET yazıp tekrardan 2222’ye kısa mesaj göndererek 1GB bedava internet paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Ücret karşılığında bu kampanyayı kullanmak istemiyorsanız diğer ücretsiz paketleri görmek için Turkcell bedava internet yazısına göz atabilirsiniz.

Turkcell GS Destek 1GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyadan faydalanmak için faturalı veya faturasız olan hattınızdan 5TL karşılığında GS Destek paketlerinden herhangi birini satın almanız gerekmektedir. Bununla beraber hattınız Turkcell ise sizlerde Turkcell GS Destek 1 GB bedava internet kampanyasından çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Paketi satın almak ve ardından hediye internet paketi kazanmak için 2 kere SMS ile katılım sağlamanız gerekmektedir, ilk SMS gönderimizde sistem sizden 5TL kadar bir ücret isteyecektir. İlk olarak sizlerde GS5 yazıp 2200’a SMS atınız ve ardından paket hattınıza tanımlandıktan sonra bedava internet paketi için SARI PAKET yazıp 2222’ye mesaj göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya katılım son tarih 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıca Turkcell destek paketlerinden herhangi birini satın aldıktan sonra takımınız o ay içerisinde Galatasaray Türkiye Süper liginde bir maçı yendiklerinde hattınıza otomatik olarak 24 Saat boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır.

Turkcell GS Destek Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell GS Destek 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak istemiyorsanız dilerseniz bu paketi iptal edebilir ve her ay 5TL vermek zorunda kalmazsınız. Paketi iptal edebilmek için sizlerde Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp ilgili paketi iptal etmek istediğinizi söylediğiniz zaman Turkcell Müşteri Hizmetlerinde çalışan görevli isteğinizi yerine getirecektir.

Paketi müşteri hizmetlerine bağlanmadan iptal etmek istiyorsanız IPTAL GS5 yazarak 2200’a mesaj göndermeniz durumunda satın almış olduğunuz paket iptal olacaktır.

Turkcell GS Destek bedava internet kampanyasından faydalanmak için 5TL karşılığında satın almış olduğunuz internet paketi her ay otomatik olarak sistem tarafından yenilecektir. Bunun için bir sonraki aylarda bu paketi bir daha kullanmak istemiyorsanız SMS ile veya Turkcell müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan