Turkcell Haydi Gel Kampanyası 12 GB Bedava İnternet

Anasayfa » Turkcell Bedava İnternet Paketleri » Turkcell Haydi Gel Kampanyası 12 GB Bedava İnternet

Turkcell Haydi Gel Kampanyası 12 GB Bedava İnternet

Turkcell haydi gel 12 GB bedava internet kampanyası operatörünü değiştirmekte olan herkes için tanınıyor. Hattını farklı bir operatörden Turkcell’e taşımakta olan kullanıcılar Haydi Gel kampanyası süresi içerisinde 12 GB Bedava internet kazanabilme şansına sahip oluyor. Yakın zaman içerisinde Bakanlık tarafından onaylanan operatörler arası hat değiştirme imkanın yürürlüğe girmesiyle birlikte Mobil operatörler arasında büyük bir rekabetin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Turkcell bu konu hakkında büyük bir kararlılıkla kullanıcı kazanma kampanyası süresi içerisinde kullanıcılarına 12 GB bedava internet hakkını sunmaktadır. Tabi diğer operatörlerde bu durumlar karşısında yerinde durmayarak farklı kampanyalar başlatmış bulunmaktadırlar. Diğer kampanyalardan yararlanabilmeniz için sitemiz üzerinden yer alan konulara göz atabilirsiniz. Ayrıca ülkemizde en çok müşteriye sahip olan Turkcell operatörü 2018 yılında da özel günlerde hediye internet paketleri paylaşmaktadır böylelikle birçok Turkcell kullanıcısını daha fazla internet hakkına sahip olabilmektedir.

Turkcell Haydi Gel Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell firmasının sizlere sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle sizlere sunulan kuralları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu kuralları sağlamakta olan bütün kullanıcılar Turkcell Haydi Gel 12 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmektedirler. Farklı bir hat kullanmakta olan bireyler veya faturasız hattan faturalıya geçmekte olan kişiler bu kampanyadan yararlanabilmektedirler. Kampanya detayları içerisinden yararlanabilmeniz için her ay en az 20 TL ve üzeri paketlerden bir tanesinden yararlanmanız gerekiyor. Bunları eksiksiz bir şekilde yerine getirdikten sonra kampanyaya otomatik olarak eklenmiş oluyorsunuz. Bunun için herhangi bir müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmıyor. Çünkü kazanmış olduğunuz bedava internet hesabınıza otomatik olarak tanımlanıyor.

Bu kampanyaya son katılım tarihi 31 Mart 2018 tarihidir lakin Turkcell bu tür kampanyaların sürelerini uzatabiliyor. Bununla beraber haydi gel kampanyasından sadece Turkcell’e numarasını yeni taşımış kişiler veya yeni hat alanlar için geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için SMS ile başvuru yapamazsınız bunun yerine hattınızı Turkcell’e taşıdıktan sonra 30 gün içerisinde 20TL üzeri TL yüklemesi veya 20TL üzeri herhangi bir paketi satın almanız gerekmektedir.

Haydi Gel Kampanyası 12 GB Bedava İnternetinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell operatörü Turkcell bedava internet kelimesinde şuan oldukça iddialıdır. Diğer operatörlere nazaran daha fazla hediye internet sunarken yeni gelecek olan abonelerini de asla unutmamaktadır. Bu kampanyadan nasıl faydalanacağınızı ve kimlerin faydalanacağını merak ediyorsanız işte cevabı;

  • Kampanyadan sadece yeni hat alan kişiler veya Turkcell’e numarasını yeni taşımış olan kişiler faydalanabilir.
  • Sadece yeni hat almak veya Turkcell’e numarayı taşımak yeterli olmuyor bununla beraber 20TL yükleme veya herhangi bir internet – dakika – sms paketi almanız gerekmektedir.

Turkcell haydi gel 12 GB bedava internet kampanyası hakkında merak ettiğiniz konuları bizlere alt kısımdan yorum olarak iletebilirsiniz, Turkcell sizler için var.

Sponsor Bağlantı
Aklına takılan sorunları sor hemen cevaplansın. 😍 Toplam Cevap: (5)  • Turkcell haydi gel paketi ne zaman devreye girer?(Faturalıya geçiş yaptım ve paket yüklettim)

    • Merhaba efendim paketin sizlere ne zaman tanımlanıp tanımlamayacağını öğrenmek için Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.

  • Bip de önceden 10ggib 2gb1gb kazanılmıyor yaani uygulaması da 2gb vermiyor bip de 5gün boyunca 10sms atıp1gb vermiyor artık yeni kampanyalar olsun lütfen

  • Tarifemi nasıl değiştirebilirim

    • Turkcell operatörü tarife değiştirmek için Turkcell hesabım uygulamasından veya turkcell.com.tr adresine girerek buradan giriş yapmak zorunda farklı tarifelere göz atabilir veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Topluluğu Facebook Sayfası Bilgi Topluluğu Twitter SayfasıBilgi Topluluğu Google Plus SayfasıBilgi Topluluğu Instagram SayfasıBilgi Topluluğu Pinterest Sayfası