Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 500MB hediye internet kampanyasını 2018 yılında da halen geçerli olmaya devam etmektedir. 2018 yılında bütün Turkcell’li olan müşterilerin faydalanabileceği kampanya olan Turkcell 500MB bedava internet paketi ile sizlerde internete ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Hediye interneti kullanmış olduğunuz Turkcell hattına tanımlamak istiyorsanız 2018 yılında tek yapmanız sadece turkcell.com.tr adresinden Hızlı Giriş yapmanız gerekmektedir. Bütün Turkcell müşterilerin sadece bir kere faydalanabileceği bu kampanyadan sizlerde daha önceden hiç faydalanmadıysanız direk olarak Hızlı Giriş özelliğini kullanmanız durumunda hattınıza Turkcell 500MB bedava internet paketi tanımlanacaktır. Turkcell bedava internet kazanmak oldukça kolaydır bunun için 2018 yılında da sizlerde Turkcell abonesi olmanız yeterlidir.

Yeni gelen Turkcell aboneleri daha fazla kampanyayı daha önceden denemediği için yeni internet paketleri kampanyalarından rahatlıkla faydalanabilmektedir. Hattınıza tanımalanacak olan internet paketin toplamda 24 saat boyunca geçerli olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu yazımızda Turkcell hediye 500MB nasıl kazanılacağı konusunda azda olsa bilgi verdik, peki Turkcell hızlı giriş nasıl yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş Özelliği Nasıl Kullanılır?

2018 yılında Turkcell hızlı giriş özelliğinden hediye internet kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde turkcell.com.tr adresine giderek bu adresten üst kısımda bulunan Giriş kısmından Hızlı Giriş kısmını kullanmanız gerekmektedir.

  1. Turkcell hediye internet için turkcell.com.tr adresine gidiniz.
  2. Üst kısımda GİRİŞ kısmına dokunuz ve ardından alt kısma doğru 3 farklı seçenek çıkacaktır bunlardan ilki olan Hızlı Giriş kısmına tıklayınız.
  3. Boş kutucuğa Turkcell numaranızı giriniz ve ardından hattınıza gelecek SMS kodunu girmeniz durumunda hızlı giriş özelliğini kullanabilirsiniz.
  4. Sisteme giriş yaptıktan sonra kısa süre sonra hattınıza 1 günlük 500MB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Hızlı Giriş Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell hızlı giriş özelliğini kullanmanız durumunda 24 saat boyunca geçerli olan 500MB hediye internet paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya için tek yapmanız gereken Turkcell’in resmi sitesindeki Hızlı Giriş özeliğini kullanmanız gerekmektedir. 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya bütün Turkcell aboneleri tarafından sadece bir kereye mahsus olmak üzere yapılabilmektedir.

Turkcell 500MB bedava internet kampanyasını sizlerde bu şekilde kullanabilirsiniz, hattınıza şayet internet paketi tanımlanmadıysa daha önceden bu kampanyadan faydalandığınız için olabilir. Turkcell’de hızlı giriş bedava internet kampanyası sadece bir kere yapılabilmektedir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan