Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası
Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası

Turkcell operatörü tarafından geliştirilen Bip Messenger uygulamasında Kim 1 GB Bedava İnternet İster? kampanyası sayesinde sizlerde 1GB bedava internet paketine sahip olun. Çeşitli yollar üzerinden Turkcell 2017 yılında birçok operatöre nazaran kat kat bedava internet paylaşımlarında bulundu ve 2017 yılında en fazla bedava internet veren operatörlerden en başında gelmektedir. Bugün ise Turkcell’de Bip Messenger uygulamasından bedava internet yöntemlerinden olan Kim 1 GB Bedava İnternet İster? kampanyasından nasıl bedava internet yapılacağından değineceğim. Bip Messenger uygulamasından çeşitli yollar ile birçok internet paketine herhangi bir ücret ödemeden bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Bunların haricinde Turkcell hattınıza daha farklı bedava internet yüklemek istiyorsanız Turkcell bedava internet adlı yazımıza giderek buradan çeşitli paketlere göz atabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken Bip Messenger uygulamasını kullanmak ve buradaki Keşfet bölümünde yer alan eğlenceli soruları cevaplamak yeterlidir. Kim 1 GB Bedava İnternet İster kampanyası için Bip Messenger uygulamasından Keşfet bölümüne gidiniz ve burada sağ üst köşede yer alan Arama alanına “kim” yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında burada karşınıza çıkan seçeneğe dokunarak Yarışmaya Başla işaretine dokunup kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yarışmaya başladıktan sonra Bip Messenger üzerinden size özel mesajlar olarak sorular gelecektir, gelen soruları doğru cevaplamanız durumunda Turkcell 1GB bedava internet kampanyasından rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Kim 1 GB Bedava İnternet İster Nasıl Yapılır?

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Nasıl Yapılır?

Kim 1GB bedava internet ister kampanyasını yapabilmek için Bip Messenger uygulamasını açınız ve Keşfet bölümünde arama yeri olan Büyüteç işaretine dokununuz. Bu alana “kim” ifadesini yazınız.

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Nasıl Yapılır?

Ardından üst kısımda da işaretlemiş olduğumuz “Kim 1GB İster?” alanına dokununuz.

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Nasıl Yapılır?

Son olarak Yarışmaya Başla işaretine dokununuz. Bundan sonra size otomatik olarak bu servis tarafından Bip Messenger üzerinden mesaj gelecektir. Bu mesajda sizlere 15 farklı soru soracaktır, 15 soruyu doğru bilirseniz Turkcell tarafından 1GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanya Şartları Nelerdir?

  • Turkcell’in sunmuş olduğu bu özel servis ilk ve tek olarak bilinmektedir, yarışma sonunda 1GB ödül sizlere özel olarak tanımlanır.
  • Sorlar 3’er soruluk olup 5 aşama bulunmaktadır ve dilediğiniz herhangi bir aşamanın sonunda ödülünüzü alabilirsiniz. Yada 15 soruyu doğru bilerek 1GB internet paketini alabilirsiniz.
  • Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster kampanyası tamamen ücretsizdir.
  • Geçmiş olduğunuz her aşamada sizlere farklı hediyeler sunulmaktadır, hoşunuza giden hediyeyi alıp yarışmadan çekilebilir veya 15. sorunun sonuna kadar giderek 1GB internet paketini alabilirsiniz.
  • Kim 1 GB Bedava İnternet İster kampanyasını haftada 1 kere olarak tekrardan yapabilirsiniz.
  • Kazanmış olduğunuz ödüller en geç hattınıza 48 saat içerisinde sistem tarafından sizlere özel olarak tanımlanmaktadır ve bu kampanya tamamen ücretsizdir.
  • Bu kampanya şuanlık sadece Android kullanıcılar için özel hazırlanmıştır, ilerleyen günlerde iPhone için Turkcell Kim 1 GB İster kampanyası sunulması beklenmektedir.
  • Yarışmaya başladıktan sonra 1. aşamada 50MB hediye internet, 2. aşamada 100MB internet paketi, 3. aşamada 250 mb ücretsiz internet paketi, 4. aşamada ise 500MB hediye ve son aşama olan 5. aşamada ise 1GB internet paketini alabilirsiniz. Her aşamada yarışmadan çekilme hakkınız bulunmaktadır.
  • Her soruyu cevaplama süreniz ortalama 30 saniyedir.

Turkcell Kim 1GB İster Cevapları

Android Turkcell aboneleri için özel sunulmuş olan Turkcell Kim 1GB İster cevapları birçok takipçimiz tarafından ısrarla istenmektedir. Turkcell’in sunmuş olduğu bu kampanyada sizlere her hafta farklı sorular sorulmaktadır, yani her hafta değişmekte olan soruları tam anlamıyla tutturmak mümkün değil. Bunun için sizlerde Turkcell Kim 1GB İster cevaplarını aramak yerine yarışma esnasında yanınızda bulundurabileceğiniz kaynaklardan yardım alabilir yada internet arama motorlarını kullanabilirsiniz.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan