Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2018

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2018
Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2018

Geçen senelerde olduğu gibi 2018 yılında da Turkcell Kurban Bayramı hediyesi yine bütün hızıyla devam etmektedir, Turkcell kurban bayramı 2018 hediyesi sizlerde artık sevdiklerinizle Turkcell sayesinde iletişim halinde olabileceksiniz. Kurban bayramında sizlerde hediye internet kazanmak ve sevdiklerinizin bayramını tebrik etmek istiyorsanız hemen telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Bip Messenger uygulamasıyla Turkcell hediyenizi kazanabilirsiniz. Turkcell kurban bayramı kampanyasından yararlanmak için sadece Turkcell Bip Messenger uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır, bu kampanya Kurban bayramı tatilinde geçerli olacaktır. Peki, Turkcell kurban bayramı hediyesi nasıl yapılır?

Turkcell kurban bayramı kampanyasını yapabilmek adına sizlerde Bip Messenger uygulamasını kullanmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Bip Messenger uygulamasını kullanan bütün aboneler Turkcell’den çeşitli bedava paketleri şimdiden kazanmaya başladı bile. Ücretsiz konuşma paketi, ücretsiz fizy, ücretsiz sms hakkı ve hepsinden daha çok hoşunuza gideceğini düşündüğümüz ücretsiz internet ile bu bayram daha keyifli geçecek. Bunun haricinde Turkcell bedava internet kampanyalarını bir önceki yazımızdan da takip edebilir ve daha fazla telefon için bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi Nasıl Yapılır?

Turkcell operatöründen Kurban bayramı bedava internet hediyesi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız sizde bayrama özel olarak hazırlanan bu paketten 30.08.2017 tarihinden itibaren faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bip Uygulaması üzerinden istediğiniz 20 kişiye mesaj göndererek aylık 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. 1GB bedava internet paketi bana yetmez diyorsanız da Bip Messenger üzerinden 50 farklı kişiye mesaj göndererek Turkcell’den toplam 10GB bedava internet paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu bayram her zaman olduğu gibi Turkcell kullanıcıları sürekli olarak kazandı ve kazanmaya devam edecek. Bip Messenger uygulamasından 5 kişiye mesaj gönderin günlük 1GB hediye internet kazanın, 10 kişiye gönder haftalık 1GB hediye internet, 20 kişiye gönder aylık 1GB, 50 kişiye gönder aylık 10GB.

Bip Messenger Kurban Bayramı Kampanyası

Bip Messenger uygulamasından göndereceğiniz farklı kişiler sayesinde bedava internet kampanyasının tadını şimdiden sizlerde çıkarmaya başlayabilirsiniz, Bip Messenger uygulamasını güvenilir adreslerden olan Google Play’den indirebilirsiniz. IOS kullanıcılar için herhangi bir ücret ödemeden Bip Messenger uygulamasını telefonlarına App Store’dan indirebilirler.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan