Turkcell Lifecell Aylık 2GB Bedava İnternet

Turkcell Lifecell Aylık 2GB Bedava İnternet
Turkcell Lifecell Aylık 2GB Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarını sevindirecek yeni kampanyalardan biri olan Lifecell bedava internet kampanyası ile beraber her ay 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınız Turkcell ise sizlerde Turkcell’in bu kampanyası ile beraber her ay 2GB bedava internet paketini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Turkcell Lifecell bedava internet paketi nasıl yapılır? Turkcell Lifecell hediye internet paketi için yapmanız gereken ilk işlem Turkcell operatöründe herhangi bir internet paketlerinden satın almanız gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek adına 28 Şubat 2018 tarihine kadar Lifecell paketlerinden herhangi birini satın almanız gerekir. Lifecell paketlerinden birini aldıktan sonra 12 ay boyunca hattınıza her ay olmak üzere 2GB bedava internet paketi tanımlanacaktır. Tanımlanacak olan internet paketleri 1 ay boyunca geçerli olurken toplam kullanım limitleri ise 2GB kadardır. Ayrıca Turkcell lifecell hediye internet paketlerini kullanmak istemiyorsanız hattınıza tanımlanacak olan internet paketini direk olarak iptal edebilirsiniz. Eğer ki Turkcell hediye internet paketlerine daha fazla ihtiyacım var diyorsanız sizlerde diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

  1. İlk olarak bu kampanyadan faydalanabilmek için 28 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekmektedir.
  2. Turkcell Lifecell internet paketlerinden herhangi birini satın almak ve paket detaylarını öğrenmek istiyorsanız https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri bu adresi kullanabilirsiniz.
  3. Eğer ki zaten bir Turkcell Lifecell paketlerinden birine sahipseniz zaten sistem tarafından bu kampanyaya otomatik olarak dahil edilmektedir. Kampanyaya katılıp katılmadığınızı sorgulamak için tek yapmanız gereken hattınıza tanımlı olan internet paketlerine göz atmak. Hattınızda eğer ki LIFECELL HEDIYE 2GB adı altında bir paket tanımlı ise zaten bu kampanyadan faydalanıyorsunuzdur.

Turkcell Lifecell Bedava İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Lifecell bedava internet paketini iptal etmek için tek yapmanız gereken SMS göndermenizdir. Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız yani sizlerde 12 ay boyunca toplamda 24GB bedava internet kullanmak istemiyorsanız “IPTAL LIFECELL HEDIYE 2 GB” yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz sizler için yeterlidir.

Kampanyayı ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz, kampanyayı iptal ettikten sonra tekrardan katılma şansınız maalesef ki bulunmamaktadır. Bununla beraber kampanyayı iptal etmeniz hattınıza ek olarak her ay 2GB bedava internet paketi tanımlanır. Bu süreç toplamda 12 ay boyunca devam eder.

Turkcell Lifecell Aylık 2GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Kampanyaya katıldıktan sonra her ay katıldığınız ay ile beraber toplamda 12 ay boyunca geçerli olacaktır ve en son katılım tarihi 28 Şubat 2018 tarihidir. Hattınıza tanımlanacak olan internet paketleri sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve bununla beraber sadece bu paketi sizler kullanabilirsiniz. Yani bir başka kimseye hattınıza tanımlanan hediye paketi transfer edemezsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan