Turkcell Ödemeli Nasıl Atılır?

Turkcell Ödemeli Nasıl Atılır?
Turkcell Ödemeli Nasıl Atılır?

Elimizden düşürmediğimiz bir cihazdır cep telefonları. Kimi zaman aldığımız dakikalar erken biter kimi zaman ise o ay içerisinde dakikalarımız artar. Dakika bittiği ve bir başka aramak istediğimiz zaman kendimizi çaresiz hissedebiliriz. Arayacak kontör ve ya dakika olmaması sizi düşündürmesin. Cep telefonunuzdan yapacağınız ödemeli arama ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. Bu bağlamda turkcell ödemeli çağrı nasıl yapılır sorusunun cevabı olarak, telefonunuzun tuşlarından *135*arayacağınız numarayı başında sıfır olmadan yazıp # tuşuna basmanız yeterlidir. Bu işlemden sonra karşı tarafa giden onay kabul edilirse konuşma başlayacaktır. Telefonunuza sadece bilgilendirme gelir ve karşı tarafın vereceği onaya göre yönlendirme olur. Bu sistem turkcell ödemeli çağrı nasıl yapılır düşüncesi sayesinde dakikanız olmadığı zamanda bile karşı tarafa gönderdiğiniz arama istek mesajı le görüşme sağlayabilirsiniz.

Turkcell Ödemeli Çağrı Nasıl Yapılır?

Turkcell operatöründe farklı numaraya ödemeli çağrı atmak istiyorsanız, arayacağınız numaranın başına sadece *135* eklemeniz ve sonuna # (kare) işaretini eklemeniz durumunda sorunsuz olarak ödemeli atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siz karşı tarafa ödemeli attığınızdan dolayı karşı ücretlendirme durumu karşı tarafın telefonundan tahsil edilmektedir, şayet karşı tarafın konuşma paketi varsa görüşmeleriniz konuşma paketinden gidecektir. Şayet sizi arayan kişide konuşma paketi yok ise normal şekilde tahsil işlemi yapılmaktadır.

Turkcell’den Farklı Hatta Ödemeli Atılabilir Mi?

Ülkemizde Turkcell operatöründen hariç 2 adet farklı operatör bulunmaktadır, bunlar Türk Telekom (avea) ile Vodafone operatörüdür. Bu operatörlere ödemeli atmak istiyorsanız maalesef ki bu işlem şuan için geçerli değildir. Turkcell’den farklı hatta ödemeli atmak şuan için geçerli değildir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan