Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet
Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet

Turkcell otomatik talimatı vererek ücretsiz 2 GB bedava internet paketi kazanmak için elinizi çabuk tutun. 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan sadece Turkcell faturalı kullanıcıları faydalanabilmektedir, sizler de Turkcell faturalı hat sahibiyseniz hemen bu kampanyadan faydalanarak Turkcell bedava internet paketiyle birlikte ücretsiz internet erişime sahip olun. Kampanyadan kazanacağınız internet paketi 1 ay boyunca geçerli olup daha önceden otomatik ödeme talimatı vermemiş olmalısınız. Bununla beraber Turkcell otomatik talimatı bedava internet kampanyasında toplamda aylık 150.000 kullanıcı faydalanabilecektir. Yani kısacası bu kampanyadan faydalanabilecek aylık toplam kişi sayısı yüz elli bin kişidir. Bu kişi limitinden sonra veya son katılım tarihinden sonra otomatik ödeme talimatı veren kullanıcılar maalesef ki kampanyadan faydalanamaz.

Peki, Turkcell otomatik ödeme talimatı nasıl verilir? Turkcell hediye internet paketlerinden birini kazanmak ve hemen bedava internet ile telefonunuzdan sosyal medyaya erişim sağlamak istiyorsanız kampanyanın yapılacağın bir göz atın.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB bedava internet fırsatı

30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan sadece faturalı Turkcell kullanıcıları faydalanabilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için herhangi bir linke veya herhangi bir numaraya SMS göndermenize gerek yoktur. Turkcell otomatik ödeme talimatı bedava internet paketi için tek yapmanız gereken Turkcell otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Turkcell otomatik ödeme talimatı verebilmek için sizde şu adımları takip edebilirsiniz.

  1. Turkcell Hesabım uygulamasından veya turkcell.com.tr adresine giderek giriş yapınız.
  2. Giriş yaptıktan sonra Hesabım bölümünden Faturalarım seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  3. Faturalarım bölümünde yer alan Otomatik Ödeme Talimatı bölümünden kredi kartı bilgilerinizi kullanarak otomatik ödeme talimatı oluşturarak Turkcell 2 gb bedava internet paketi kazanmış olacaksınız.

Turkcell Otomatik ödeme talimatı verebilmeniz için sizlerin ​Akbank, ​Citibank, ​Finansbank, ​Garanti Bankası, ​HSBC Bank, ING BANK​, ​Şekerbank, Yapı ve Kredi Bankası​, Türkiye Vakıflar Bankası, ​Türkiye İş Bankası, veya ​Tekstilbank bankalarına ait bir adet kredi kartınızın olması gerekmektedir.

Turkcell Faturalı Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

  • Faturalı Turkcell kullanıcıları kampanyadan faydalanabilirler,
  • 1 Temmuzdan sonra otomatik ödeme talimatı verecek olan faturalı müşteriler,
  • 30 Eylül 2018 tarihinden önce otomatik ödeme talimatı oluşturan kullanıcılar faydalanabilirler.

Kampanyadan aylık 150.000 kişi faydalanabileceğini asla unutmayınız.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Mehmet - 15 Nisan 2019 - 21:13

Otomatik odeme

murat garani - 12 Nisan 2019 - 14:40

yes