Turkcell Paycell Card 1GB Bedava İnternet

Turkcell Paycell Card 1GB Bedava İnternet
Turkcell Paycell Card 1GB Bedava İnternet

Daha önceki gönderilerimizde paylaşmış olduğumuz bilgiler gibi Turkcell Paycell Card ile sizlerde her yerde hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Turkcell operatörünün desteklediğini Paycell Card ile sizlerde herhangi bir kurumda ödemelerimizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Paycell Card sayesinde sizlerde Paycell bedava internet kampanyasından ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Google Play’de uygulama satın alırken, App Store uygulama ödemesi veya Microsoft uygulama ödemelerinde sizlerde Turkcell Paycell Card kullanabilirsiniz. Sadece Turkcell Paycell internet ortamında değil, gündelik hayatta telefon, su, elektrik, doğal vb. kurum ödemelerini de otomatik bir şekilde tamamlayabilmektedir. Bu kadar imkan sağlamakta olan Turkcell Paycell Card bedava internet paketi sizleri daha çok mutlu edeceğinden eminim.

Lakin sizlere Paycell hakkında biraz daha bilgi vermek isterim. Turkcell Paycell Card sayesinde internette güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için ve Paycell Card’a kredi yüklemek için Turkcell mağazalarından veya Turkcell’in anlaşmalı olduğu mağazalardan kredi yükleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde Turkcell Paycell Card’a kredi yüklemek için, Denizbank ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Lafı daha çok uzatmadan hemen konuya girelim, Turkcell paycell bedava internet paketi nasıl yapılır?

Paycell Card 1GB Hediye İnternet

Turkcell Paycell Card 1gb bedava internet kampanyası 31 Ocak 2018 tarihine kadar sürecektir. Sizlerde bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken Turkcell Paycell Card sahibi olmanız gerekmektedir. Paycell Card sahibi olabilmeniz için sizlerde Paycell Satış Noktaları sayfasından size en yakın olan satış noktalarına giderek 7,5TL karşılığında yeni bir kart sahibi olabilirsiniz. Veya sizlere yakın olan Turkcell iletişim merkezlerinden Paycell Card sahibi olabilirsiniz.

Kartınızı aldıktan sonra,  Turkcell Paycell mobil uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama üzerinden kartınızı ve Turkcell numaranızı tanımlamanız ve ardından 100TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir. 100TL yükleme yapmanız durumunda Turkcell paycell bedava internet paketi kazanmış olacaksınız. Hattınıza tanımlanmış olan 1GB bedava internet paketi 1 ay boyunca geçerlidir.

Turkcell Paycell bedava internet paketi sadece yapmanız gereken işlemler sırasıyla şunlardır;

  1. Turkcell hat sahibi ve Turkcell paycell kart sahibi olmanız gerekmektedir.
  2. Turkcell Paycell mobil uygulamasından kartınızı ve telefon numaranızı eşleştirmeniz gerekmektedir.
  3. Paycell kartınıza 100TL yükleme yaptığınızda otomatik olarak 1GB paycell hediye internet paketi kazanmış olacaksınız.
  4. Kartınıza yüklenen 100TL miktarla dilerseniz fatura ödemeleri yapabilir, dilerseniz de internet üzerinden farklı platformlarda alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell Paycell 1GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

31 Ocak 2018 tarihine kadar sürecek olan Turkcell paycell kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin mutlak suretle bir adet Paycell kartına ihtiyaçları vardır. Temin etmiş olduğunuz Turkcell Paycell kartınıza Turkcell iletişim merkezlerinden, Denizbank ATM’lerinden veya EFT yolu ile 100TL yüklemeniz gerekmektedir. Kartınıza TL yüklemeden önce mutlaka Turkcell Paycell mobil uygulamasından kart numaranız ve Turkcell telefon numaranızı sisteme tanımlatmanız gerekmektedir. Daha sonrasında sizlerde Turkcell paycell 1gb bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Paycell bedava internet kampanyası hakkında bilmeniz gerekenler;

  • Turkcell Paycell kartınıza en fazla aylık 750 TL kadar bir yükleme yapabilirsiniz. Ve ayrıca kartınızda anlık 750 TL’den fazla bakiye olamaz, yani kartınızda en fazla 750 TL kadar bir bakiye bulundurabilirsiniz.
  • Turkcell Paycell kart fiyatı ise ortlama 7,5TL kadar birşeydir. Tavsiye edilen satış fiyatı budur, kartı Turkcell bayiilerinden veya satış noktalarından temin edebilirsiniz.
  • Kartın aylık kullanım ücreti sadece 2TL’dir, ATM’den para yükleme işlemlerinde 2 TL işlem ücreti kesmektedir.
  • Kartı aldıktan sonra kart şifreniz kart numaranızın son dört hanesidir.
  • Turkcell Paycell mobil uygulamasından kartı tanımladıktan sonra bütün işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan