Turkcell Paycell Card 50TL Hediye Kampanyası

Turkcell Paycell Card 50TL Hediye Kampanyası
Turkcell Paycell Card 50TL Hediye Kampanyası

Turkcell operatörü son zamanlarda gündeme sadece bedava internet paketleri ile beraber düzenlediği kampanyalar ile gelse de eşi benzeri görülmeyen bir kampanya daha düzenlemiş durumda. 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan birçok Turkcell müşterisi toplamda 50TL kadar bir hediye kazanacaktır. Evet, yanlış okumadınız Turkcell operatörü bütün Turkcell kullanıcılarına 50TL’ye kadar hediye vermektedir. Peki, o halde Turkcell 50TL hediye para nasıl alınır? Geçtiğimiz aylarda paylaştığımız Turkcell Paycell Card ile beraber birçok kişi Turkcell’in bu sanal kartıyla internette satın almak istediği ürünleri daha güvenli bir alışveriş ile yapabilir hale geldi. Bilindiği üzerine Turkcell Paycell Card bir sanal karttır, internette kendi kredi kartınızı kullanmadan içerisine yükleyeceğiniz TL’leri Paycell Card ile gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle Google Play & App Store gibi marketlerde uygulama içi ödemeleri ve uygulamaları satın almak için kullandığımız Turkcell Paycell Card ile beraber sizlerde bütün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Card ile beraber dilerseniz internetten herhangi bir ürünü satın alabilir veya dilerseniz VISA/Mastercard logosu bulunan bütün Pos Cihazlarında kullanabilirsiniz. Şimdi gelelim Turkcell Paycell Card 50TL hediye kampanyasının nasıl yapılacağına. Lakin sizlere söylemek istediğimiz bir başka konu var Turkcell bedava internet kampanyaları halen geçerliliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Turkcell Paycell Card 50TL Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır?

İlk olarak tekrardan hatırlatmak isterim ki bu kampanyadan sadece Turkcell kullanıcıları faydalanabilir ve sadece 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarih ve zaman dilimi Turkcell tarafından değiştirilebileceğini unutmayınız.

  1. Turkcell 50TL hediye kampanyasından faydalanmak için ilk olarak sizlerin bir adet Turkcell Paycell Card’a sahip olmanız gerekmektedir. Turkcell Paycell Card’ın ücreti ortalama 15TL olup bu kartı Turkcell merkezlerinden temin edebilirsiniz.
  2. Ardından Turkcell Salla Kazan kampanyasından size Turkcell Paycell Card 50TL hediye çıkması durumunda hemen Turkcell Paycell Card’ınıza 20TL kadar bir ödeme yapmanız durumunda kartınıza otomatik olarak 50TL tanımlanacaktır. Yani kartınızda toplamda 70TL’ye kadar bir bakiye olmuş olacaktır.

Kazanmış olduğunuz 50TL ile Turkcell servislerinden herhangi birini satın alabilir veya herhangi bir Turkcell paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart 50TL Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Turkcell Paycell Card’ı bütün herkes kullanabilir, Paycell Card’ı kullanmak için Turkcell kullanıcısı olmanıza gerek yoktur.
  • 50TL hediye kampanyasından sadece Turkcell kullanıcıları faydalanabilir ve sadece Salla Kazan’dan çıkan 50TL’lik çekilişe sahip olan kişiler faydalanabilir.
  • Bu kampanyadan 1 Paycell Card sadece bir kereliğine faydalanabilir.
  • Kazanmış olduğunuz hediye para herhangi bir başka kullanıcıya devredemezsiniz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Emrah - 21 Nisan 2019 - 15:27

İyi güzel