Turkcell Puanı İle Telefon Nasıl Alabilirim?

Turkcell Puanı İle Telefon Nasıl Alabilirim?
Turkcell Puanı İle Telefon Nasıl Alabilirim?

Turkcell‘in yaptığı bu türlü kampanyalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır, sizlerde biriktirmiş olduğunuz Turkcell puanları ile bedava telefon alabilirsiniz. Öncelikle Bu sarı kutu kampanya dediğimiz kampanyaları sarı kutu puanı ile kampanya gerçekleştirir. Ama bazı telefon modellerinde geçerli değildir. Turkcell T60 499 TL’den satışta fakat 200 TL indirim kabul etmiyor. Ayrıca bu telefonu birden fazla kişi satın almıştır. Fakat sonradan iptal edildi. Satılan kişilerin telefonları da gönderilmeye başlanıldı. Bu markanın yerine forumlarda indirimle 500 TL’ye Samsung J2 öneriliyor fakat iki telefon arasında baya fark var. Mantıklı bir seçim yapılırsa indirim yapılmadan T60 daha mantıklı bir seçimdir. Çünkü yeni çıkan T70 serisinden daha güçlü bir telefondur. Ayrıca Turkcell operatöründe biriktirmiş olduğunuz puanları kullanarak daha uygun fiyattan yeni akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Limit Puanı Nasıl Artırılır?

İlk hattınızın Turkcell oluşu daha sonra Avea’ya geçtiniz fakat daha sonra tekrar operatör değiştirerek Turkcell’e geçtiniz fakat kullandığınız telefonu değiştirmek istediniz. Bunun için Turkcell bayisine gittiniz ve alacağınız cevap ise puanınızın az olması puanınızı artırmak için sizlere bazı tavsiyeler vereceklerdir. Bunu sarı kutu’da denilmekte olan puan durumunuzun Turkcell’de kaldığınız her gün 1 puan artmaktadır. Sarı kutuya katılabilmeniz için tam 1 yıl geçirmeniz lazım. Ardından bu katlanan puanlar hesabınıza aktarılır. Peki, Turkcell limit artırmak için ne yaparız. Onu da yine merak konusu olduğundan aşağıda verelim.

Turkcell Limit Puan Artırmak

Faturalarınızı ödemeye verme ve her ay düzenli fatura ödeme, Aylık 30 TL üstü fatura ödeme, ayrıca Turkcell üzerinde başka hat olup olmadığına bakar. Kredi sicilinin düzgün olmasında yani zamanında ödemenize bakarlar. Bunu öğrenmek için Finansbank üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Daha önce kontratlı cihaz alıp almadığınıza bakılır. Yani fatura ödemelerinizi zamanında yaparsanız ve ne kadar fazla öderseniz o kadar Turkcell kurumunun gözde müşterisi olursunuz.

Sarı Kutu Üye Olma

  1. SK76 yazıp 2200’e gönderirsiniz. Hem hediyeyi seçersiniz yani aksesuarı hem de Sarı kutuya üye olursunuz. Programa katılım ücretsizdir.
  2. Hediyenizi seçtikten sonra telefonunuza gelen şifreyi Turkcell. com. tr girerek almak istediğiniz ürünü sepete ekledikten sonra bu aşamada sepet adımında çıkan şifre indirim kodu 100 TL’lik alışverişinizde 40 TL indirim çekinizi kullanabilirsiniz.
  3. Kampanya dan şifre almak için son tarih 28. 02. 2017’dir, alınan şifreler ise 1 ay boyunca geçerlidir.
  4. Hediye çekinizi paket yükleme TL yükleme gibi işlemlerinde kullanılmaz.
Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan