Turkcell Ramazan Hediyesi 2021

Turkcell Ramazan Hediyesi 2021
Turkcell Ramazan Hediyesi 2021

2020 yılının en güzel günlerinden biri olan Ramazan Bayramı (23 Nisan – 23 Mayıs ) nihayetinde geldi ve bu durumdan birçok kişi Ramazanın bereketi ile beraber Turkcell’den çeşitli hediyeler kazanabilecek. Geçen sene Turkcell operatöründe toplamda 32GB’a kadar bedava internet kampanyaları mevcut iken bu sene ise farklı paketler ile yeniden Turkcell ramazan hediyesinden faydalanabileceksiniz. Turkcell Ramazan hediyesi ile sizlerde mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak internete girebilecek ve birçok uygulamayı doyasıya kullanabileceksiniz.

Peki, Turkcell ramazan 2020 kampanyası nasıl yapılır? Turkcell Ramazana özel kampanyadan faydalanmak için ilk olarak Bip Messenger uygulamasından rehberinizde kayıtlı olan kişilere mesaj göndererek kazanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Bip Messenger uygulamasından sizlerde farklı 20 arkadaşınızın Ramazan bayramını tebrik ederek toplamda 1 hafta boyunca geçerli 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 2 Katı Paket Nasıl Yapılır?

Sadece Turkcell kullanıcılarının faydalanabileceği Turkcell 4.5G Ramazan kampanyası için tek yapmanız son sürüm Bip Messenger uygulamasını kullanmak. Bip Messenger uygulamasının son sürümünü kullanıyorsanız Servisler bölümünden 4.5G Ramazan kampanyasına katılarak mevcut paketlerinizin 2 katına çıkmasına sağlayabilirsiniz.

Diğer operatörlere göre öncülük yapan Turkcell yeni yılda yeni bir kampanya ile birlikte haftalık 1GB, 2GB – aylık 2GB – 10GB arasında değişen yeni paketler sunmaktadır. Peki, Turkcell Ramazan hediyesi 2020 kampanyası nasıl yapılır?

Sizlerde 2020 yılında Turkcell ramazan ayı için bedava internet istiyorsanız aşağıdaki talimatlara uyarak 2020 Ramazan ayında bedava internet kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu Turkcell ramazan ayı bedava internet kampanyası haricinde Turkcell operatörü geleneklerine sahip çıkmaya devam ediyor ve devam ettirmiş olduğu Turkcell sahur paketi kampanyasını da sürdürmektedir. Sahur paketinin nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız daha önceden paylaşmış olduğumuz Turkcell sahur paketi yazımıza göz atmanız yeterli olacaktır. Turkcell ramazan ayına özel bedava internet kampanyaları nasıl yapılır?

turkcell ramazan kampanyasi

Haftalık ve Aylık Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet

 • Turkcell Ramazan 1 haftalık 1GB bedava internet: Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ilk etapta mobil cihazlarınıza indirmeniz gereken bir uygulama mevcuttur. Turkcell ramazan ayında 1 hafta boyunca 1GB bedava internet kullanmak için telefonlarınıza Bİp Messenger uygulamasını indirip 15 arkadaşınıza mesaj atarak 1GB bedava internet paketini ramazan ayında 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz.
 • Ramazan Ayına özel 1 haftalık 2GB bedava internet: Bu kampanyadan faydalanmak için ise, Bip Messenger üzerinden 20 kişiye mesaj attığınız takdirde 2GB bedava internet paketini 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • 2 gb Turkcell bedava internet: 25 kişiye Bip Messenger uygulaması üzerinden mesaj gönderdiğiniz vakitte otomatik olarak 2GB bedava internet paketi aylık olmak suretiyle yani 30 gün boyunca kullanabileceğiniz internet paketi hattınıza sistem tarafından otomatik olarak tanımlanır.
 • Aylık 10GB Turkcell Ramazan: Sadece ilk 200.000 kişinin faydalanabileceği bu kampanyanın tek şartı ise Bip Messenger üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atarak 10GB aylık bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu paketin geçerli olduğu süre ise 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Sahur 2 GB hediyesi: Ramazan boyunca Turkcell’in hazırlamış olduğu Bip Messenger uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atan herkes 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olan 2 GB internet paketinin sahibi olabilmektedir.
 • Bunlar bana yetmedi diyorsanız da aktif olan diğer Turkcell bedava internet paketlerine göz atabilirsiniz.
 • Bununla birlikte bu sene öğrencilere uzaktan eğitim desteği altında öğrencilere Bedava EBA 6 GB internet Kampanyası nıda hizmete sunmuştur.

Ramazan ayına özel kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Sizlerde telefonlarınıza Bip Messenger uygulamasını indirip, rehberinizdeki arkadaşlarınıza mesaj göndererek 16GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. 15 Arkadaşınıza mesaj gönderince 1 haftalık 1GB bedava internet, 20 arkadaşınıza mesaj gönderdiğiniz vakit 1 haftalık 2GB bedava internet kazanmış olacaksınız. Bunun haricinde Bip Messenger üzerinden tekrardan 25 kişiye mesaj gönderdiğiniz takdirde mobil hattınıza otomatik olarak 2GB bedava internet aylık olarak eklenecektir. Aylık 10GB ise 50 farklı arkadaşınıza mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell telefon uygulamasından , turkcell websitesi adresinden veya paycell uygulaması ile kredi kartı ile TL yükleyin bir hafta boyunca yurt içinde geçerli olarak internet ,ses ve sms kullanımı yüklediğiniz tutar kadar telefonuna gelsin.
Yüklediğin kadar kazan kampanyasından ayda sadece 4 kez faydalanabilirsiniz. Sadece bireysel Hazır Kart kullanan müşteriler kampanyadan yararlanmaktadır.

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 31 Mayıs 2017 - 17:49

Bipten internet kazanmak için nasıl mesaj gönderilir?

  Yusuf B. - 31 Mayıs 2017 - 22:13

  Merhabalar, Bip uygulamasını telefonunuzdan indirip Bip Messenger uygulamasına kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra rehberinizdeki kişilere mesaj atarak bedava sahur paketi kazanabilirsiniz.

  Anonim - 31 Mayıs 2017 - 23:23

  Kisıler gir orda herkese rastgele mesaj at