Turkcell Saatlik İnternet Paketi Nasıl Yapabilir?

Turkcell Saatlik İnternet Paketi Nasıl Yapabilir?
Turkcell Saatlik İnternet Paketi Nasıl Yapabilir?

Turkcell operatörü diğer operatörlere nazaran daha farklı bir yaklaşımda bulunarak yeni düzenlemiş olduğu paketlerden olan saatlik paketler ile artık daha fazla internet imkanı sunmaktadır. Turkcell saatlik paketler ile artık 5GB’a kadar internet paketi alarak acil fazla internet ihtiyaçlarınızı dilediğiniz gibi giderebiliyorsunuz. İnternetten herhangi bir dosya indirmek için ideal paketlerden olan Turkcell saatlik paketlerden olan Turkcell Saatlik 5GB paketinin toplam fiyatı 5TL’dir. 1 saat boyunca kullanabileceğiniz internet paketini hemen sizlerde yapmak istiyorsanız ilk etapta hattınızın faturalı olması gerekmektedir. Sadece faturalı kullanıcıların faydalanabildiği bu kampanyadan faturalı hattınıza Turkcell saatlik 5GB internet paketini tanımlamak istiyorsanız SAATLIK yaz 2222’ye göndererek Turkcell saatlik 5GB internet paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerde sürekli olarak bu paketlerden satın alarak dilediğiniz kadar 5GB’a kadar internete girebilirsiniz.

Turkcell Saatlik 5 GB Cepten İnternet Kampanyası

En çok sevdiğiniz dizileri veya en çok indirmek istediğiniz dosyaları 5GB’a kadar Turkcell sayesinde hemen indirebilirsiniz. Turkcell’in sunduğu saatlik 5GB internet paketi 31 Aralık 2017 tarihine geçerlidir. Bu kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız SAATLİK yazıp 2222’ye faturalı hattınızdan göndererek satın alabilirsiniz. Kampanyadan maalesef ki faturasız kullanıcılar faydalanamamaktadır. Paket hattınıza tanımlandıktan sonra toplamda 1 saatlik kullanım vaktiniz bulunmaktadır, paket sadece alındıktan sonra 1 saat geçerlidir bunun sonunda ise paket otomatik olarak iptal olmaktadır.

Turkcell Saatlik 5 GB Nasıl İptal Edilir?

Turkcell operatörünün sunduğu bu kampanyadan daha önceden faydalandıysanız ve şuan için iptal etmek istiyorsanız paketin geçerlilik süresi 1 saat olduğundan dolayı kullanım süreniz dolduğu takdirde sistem tarafından ücretsiz olarak Turkcell Saatlik 5 GB paketiniz iptal edilecektir. Paketi sizler tekrardan satın alana kadar paket yenilenmeyecek ve ücretlendirilmeyecektir.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan