Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2021

Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2021
Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2021

Turkcell Salla Kazan kampanyası artık tekrardan aktif olmuş durumda, sizlerde günümüzün en çok kullanılan bu kampanyasından hemen faydalanmak istiyorsanız ilk etapta hemen akıllı cihazlarınıza indireceğiniz son sürüm Turkcell Hesabım uygulamasıyla sizlerde bu kampanyadan çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu kampanya bizlere 1 hafta boyunca kullanabileceğimiz bedava internet, dakika ve SMS sunmaktadır. Turkcell operatörünün başlattığı bu kampanya kimi zaman yeniden aktif olmaktadır, bu kampanyadan sizlerde sıkça faydalanmak istiyorsanız ilk etapta sayfamızı mutlaka takip etmekten vazgeçmeyin. Turkcell salla kazan kampanyasını hemen kullanmak istiyorsanız ve numaranız turkcell ise hemen telefonuna Google Play üzerinden ya da Apple Store üzerinden bu uygulamayı indirmeniz durumunda kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell salla kazan kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun ve hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

 1. Akıllı cihazlarınızda mutlaka bir adet Turkcell numarası olması gerekmektedir, bu kampanyadan sadece Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.
 2. Akılı cihazınıza indireceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını açınız.
 3. Sol üst köşedeki menü işaretine dokunun ardından açılacak olan seçenekler arasında Salla Kazan seçeneğine dokunun ve buradaki talimatlara uyunuz.
 4. Salla Kazan kısmını açtığınız zaman sizden telefonu sallamanızı isteyecektir, sizlerde telefonu sallayıp herhangi bir hediyenin size gelmesini bekleyiniz.

Turkcell Salla Kazan’dan Neler Kazanabilirim?

Bu kampanyadan sadece Turkcell abonelerinin faydalanabileceğini unutmayın. Kampanyadan minimum 1GB ve maksimum 10GB olmak suretiyle bedava internet kazanabilirsiniz. Ve yine aynı şekilde bedava konuşma, bedava sms gibi kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell operatörünün sunduğu diğer servisler için ücretsiz üyeliklerde kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Ne Zaman Yapabilirim?

Bu kampanyanın herhangi bir süresi bulunmamaktadır, Turkcell operatörü her özel günlerde diğer kampanyaların yanı sıra bu kampanyayı aktif ederek kendi müşterinin faydalanmasını sağlamaktadır. Kampanyadan haberdar olmak için bizleri sık sık takip etmekten vazgeçmeyin.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2020

Turkcell operatörü; telefonu ve sim kartı 4.5 G uyumlu abonelerine Turkcell hesabım uygulaması üzerinden turkcell 4.5g salla kazan kampanyası ile her hafta hediye kazanma şansı veriyor. Daha önceleri de Turkcell operatöründen uygulanmış olan salla kazan kampanyası yeniden canlandı. Fakat bu kez bu kampanya sadece cihazı 4.5 G uyumlu Turkcell abonelerine özel.

Salla Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Salla kazan kampanyasına katılmak isteyen Turkcell operatörleri telefonlarına Turkcell hesabım uygulamasını indirip uygulamaya girerek, kazan butonuna girip telefonu salladıktan sonra kampanyaya dahil olmuş olurlar. Telefonun hareket algılama özelliği bulunmuyorsa, o zaman da ekrandaki ilgili botuna basarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya her hafta Pazartesi günü sabah 09:00’dan başlayarak akşam 23:50’ye kadar geçerlidir ve her hafta yenilenmektedir. Uygulamayı kurup açtıktan sonra telefonu sallayın ve kampanyadan yararlanın. Şansınıza ne denk gelirse o kampanya hemen hattınıza tanımlanacaktır.

Salla Kazandan Kanabileceğim Kampanyalar Nelerdir?

Turkcell salla kazanda birden çok kampanyadan faydalanabileceksiniz. Ancak kampanyalardan istediğinizi seçme şansını bulunmamaktadır. Telefonu salladıktan sonra şansınıza gelen kampanya otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. İşte o kampanyalar;

 1. Haftalık bütün operatörlerle 100 dakikadan 10.000 dakikaya kadar bedava konuşma paketi,
 2. Haftalık 1GB’den 10 GB’ye kadar bedava İnternet paketi,
 3. Günlük her yöne 100 dakika konuşma,
 4. Günlük 1GB cepten İnternet paketi,
 5. Haftalık her yöne bedava 1.000 SMS paketi,
 6. Bir hafta boyunca geçerli sadece şebeke için içi 1.000 dakika bedava konuşma paketi,
 7. Sadece Turkcell içi aylık 10.000 dakika bedava konuşma paketi,
 8. Bir hafta boyunca 1 GB bedava cepten İnternet paketi,
 9. Aylık 10 GB cepten bedava İnternet paketi,
 10. Aylık Turkcell+TV izleme hakkı,

11.Aylık Fizy hakkı gibi pek çok kampanya salla kazanda yer almaktadır.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Günümüzün en fazla kullanılan kampanyalarından biri haline gelen Turkcell Salla Kazan kampanyası hakkında bir diğer merak edilen konulardan biri de Turkcell salla kazan hilesinin var olup olmadığıdır. Günümüzün en sıkça sorulan sorusuna nihayetinde cevap verme fırsatını yakaladık. Turkcell’in bu sunmuş olduğu kampanyadan sadece 1 numara belirtilen süreye kadar kullanılmaktadır. Yani Turkcell salla kazan hilesi bulunmamaktadır.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 22 Şubat 2018 - 15:30

Turksel hesabimda salla kazan yaptigimizda bu faturali hatlarda ucretlendirme oluyormu

  Yusuf B. - 8 Mart 2018 - 15:12

  Merhaba efendim, kampanyadan faturalı ve faturasız bütün kullanıcılar faydalanabilir.

   Anonim - 27 Mart 2018 - 22:25

   Evet