Turkcell Sarı Kutu 500 Puan Hediye

Turkcell Sarı Kutu 500 Puan Hediye
Turkcell Sarı Kutu 500 Puan Hediye

Turkcell’in en fazla kullanılan servislerinden biri olan Sarı Kutu servisi sayesinde sizlerde puanlar biriktirerek çeşitli paketleri bu puanlar sayesinde ücretsiz olarak satın alabiliyoruz bunun için sizlere günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan servislerden olan Turkcell sarı kutu servisinde mevcut olan 500 Puan kampanyasından bahsedeceğim. Sizlerde Turkcell’de sarı kutu 500 puan kazanmak istiyorsanız ilk olarak telefonlarınıza indireceğiniz Lifebox uygulamasıyla anında Turkcell sarı kutu puanı kazanabilirsiniz. Günümüzde sıkça araştırılan konulardan biri olan Turkcell sarı kutu puan hileleri sayesinde sizlerde yeni yılda 500 puan hediye kazanabilir ve bu puan ile birlikte Turkcell’den çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Peki, Turkcell sarı kutu puan hilesi nasıl yapılır? Hile demek biraz saçma olacaktır lakin bu kampanya sayesinde sizlerde bir nebze dahi olsa biraz puan kazanmış olacak ve Turkcell sarı kutu servisinden hediyeler alabilirsiniz. İlk olarak Lifebox uygulamasını Google Play üzerinden ya da App Store üzerinden telefonunuza indirin. Telefonunuza inen Lifebox uygulamasını açınız ve SIFRE yazıp 2222’ye mesaj göndererek yeni Turkcell şifrenizini alıp uygulamaya giriş yapınız. Turkcell Lifebox uygulamasına giriş yaptıktan sonra bu uygulamayı kullanmanız durumunda 48 saat içerisinde hattınıza Turkcell sarı kutu puanı hediye olarak gelmektedir.

Lifebox İle 500 Puan Hediyesi

Turkcell sarı kutu puanı kazanmak istiyorsanız telefonlarınıza uygun marketlerden Lifebox uygulamasını indirip uygulamaya giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sizlerde ücretsiz olarak Lifebox uygulamasını kullanmaya başladığınız zaman yani bu uygulama fotoğraflar & videolar yükleyerek Turkcell Sarı Kutu aboneliğiniz varsa sizlere hediye 500 puan gelmesini sağlayabilirsiniz.

Lifebox uygulaması online depolama sistemidir, Lifebox uygulamasıyla birlikte sizlerde önemli dosyalarınızı bu güvenli alanda saklayabilir ve ilerleyen günlerde ihtiyacınızın olması durumunda bu dosyaları tekrardan telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan