Turkcell Sarı Kutu Servisi Kapanıyor Mu?

Turkcell Sarı Kutu Servisi Kapanıyor Mu?
Turkcell Sarı Kutu Servisi Kapanıyor Mu?

Diğer operatörlerden daha farklı bir hizmet sunmakta olan Turkcell operatörü sarı kutu puanı ile beraber kendi abonelerinin ücretsiz olarak paketi almasını sağlamaktaydı. Bizlere uzun zamandır sarı kutu hizmeti vermekte olan Turkcell operatörü 31.05.2018 tarihinden itibaren artık bu hizmeti sonlandırma kararı almış durumda. İlerleyen günlerde pasif hale gelecek olan sarı kutu puanlarınızı şimdiden kullanarak sizlerde artık son hediye paketlerinizi alabilirsiniz. İlerleyen günlerde kapanacak olan bu servis ile artık sarı kutu puanlarımız ile alışveriş yapamayacağız. Turkcell sarı kutu puanları ile beraber Turkcell bedava internet paketleri kazanabiliyorduk, bununla beraber sadece bedava internet paketi değil birçok indirimden de faydalanabiliyoruz. Peki, Turkcell sarı kutu neden kapanıyor? Şuana kadar Turkcell tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı ve ilerleyen günlerde açıklama yapması beklenilmektedir. Lakin Turkcell sarı kutu servisi ile beraber Turkcell operatörünün zarar yaptığını asla unutmayınız. Turkcell operatöründe sarı kutu servisinden alacağınız çeşitli kampanyaları ise Turkcell Salla Kazan kampanyalarından da kazanabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Neden Kapandı?

Turkcell sarı kutu servisi ilerleyen günlerde kapanacak ve bu süreçten itibaren farklı bir servis vermesi beklenmekte olan Turkcell bu konu hakkında tam bir açıklama yapmış değil. Bununla beraber sizlerde biriktirmiş olduğunuz sarı kutu puanlarınızı kullanarak son hediye paketlerinizi alabilirsiniz. Turkcell sarı kutu puanlarınız ile beraber birçok paketi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, sarı kutu puanlarınız ile birlikte 12 aylık internet paketleri alabilirsiniz.

Turkcell sarı kutu puanın kapanacağı birçok sarı kutu servisine abone olan kişilere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilmiş durumda.

Turkcell Sarı Kutu Puanlarımı Nasıl Kullanabilirim?

Turkcell sarı kutu puanlarınızı kullanabilmek için Turkcell Hesabım uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasından giriş yaparak Servisler bölümünden sarı kutu puanlarınızı harcayarak buradan hattınıza yeni paketler tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell operatörü birçok kurumsal firma anlaşmış durumda bu anlaşmalar sonrasında indirimlerde kazanabilirsiniz.

Turkcell sarı kutu puanlarınızı bir başka kişiye de aktarabilirsiniz bu konu hakkında da daha önceden bahsetmiş olduğumuz Sarı Kutu Puan Transferi Nasıl Yapılır? başlıklı yazıya göz atarak bu yazıdan bir başka kişiye transfer edebilirsiniz puanlarınızı.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan