Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Kampanyası

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Kampanyası
Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Kampanyası

2018 yılına sadece sayılı günlerin kaldığını hepimiz biliyoruz, Turkcell 2018 yılına girerken Turkcell sarı kutu yılbaşı kampanyasıyla sizlerde birçok ürünü indirimli bir şekilde satın alın. Turkcell sarı kutu yeni yıl kampanyasından faydalanmak istiyorsanız ve sizlerde birçok üründe 100TL’ye kadar indirimler kazanmak istiyorsanız şimdi sarı kutu puanlarınızı kullanmanın tam zamanı. Turkcell aboneleri için geçerli olan Sarı Kutu servisi sayesinde her ay kazanmış olduğunuz puanları şimdi kullanarak Turkcell’in resmi internet sitesinden harcayabilirsiniz. Cihazlar, internet paketleri, konuşma paketleri ve daha bir sürü kategoride ürün sunumu yapmakta olan Turkcell’in 2018 yeni yıl sarı kutu kampanyasını yapabilmek için ilk olarak sarı kutu puanınızın ne kadar olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Turkcell sarı kutu puan sorgulama işlemlerinizi SARI PUAN yazıp 2222’ye göndermeniz durumunda SMS sayesinde öğrenebilirsiniz. Bu servisi kullanmak tamamen ücretsizdir. Turkcell sarı kutu yılbaşı kampanyasında en fazla dikkat çeken ürünler şunlardır; 8.000 Puan karşılığında 400TL indirim, 3.000 Puan karşılığında 50TL indirimler kazanabilirsiniz.

Sadece ürünlerde değil bunun haricinde Turkcell Bip Messenger uygulamasında kullanabilmek için paketler, normal internet paketleri ve daha fazlasını Turkcell sarı kutu 2018 yeni yıl kampanyasından çok rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. Son olarak Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi kampanyasını da unutmamak gerek.

Turkcell Sarı Kutu Yeni Yıl Fırsatları

Turkcell.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde sarı kutu puanlarınızı indirime dönüştürebiliyorsunuz. Seçili olan ürünlerden olan tablet, bilgisayar ve telefonlarda 100TL indirim kazanabilirsiniz. 2.500 puan karşılığında iPhone X 256GB, Samsung Galaxy S8 Plus, iPhone 8 Plus 256GB gibi birçok kaliteli modellerde 100TL indirim ile sizlerde Turkcell güvencesiyle yeni bir cihaza sahip olun. Bunun haricinde 400TL kadar bir indirim yapmakta olan Turkcell sadece sizlerden 8.000 sarı kutu puanı istemektedir. iPhone X 256GB, iPhone 8 Plus 256 GB gibi modelleri satın alırken Turkcell’den toplamda 400TL indirim kazanabilirsiniz. Peki, Turkcell sarı kutu yeni yıl indirim kuponları nasıl yapılır?

Turkcell Sarı Kutu Yeni Yıl İndirim Kuponları Nasıl Kullanılır?

Turkcell sarı kutu puanlarınızı dönüştürerek bunları indirim kuponlarınıza dönüştürmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında, Turkcell.com.tr adresinde yer alan alışveriş bölümünde hangi cihazı satın almak istiyorsanız ilgili cihazı sepete ekledikten sonra “indirim kodu alanı” kısmına size gelen kodu girmeniz gerekmektedir. Turkcell sarı kutu yeni yıl indirim kuponlarını bu şekilde kullanarak 400TL’ye kadar birçok indirim kuponlarınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell sarı kutu yılbaşı kampanyaları hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere alt kısımlardan ileterek kısa sürede çözümlere ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan