Turkcell Şebeke Sorunu Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Şebeke Sorunu Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Şebeke Sorunu Bedava İnternet Kampanyası

04.05.2017 Tarihinde Turkcell operatöründe istenmeyen sebeplerden dolayı bazı illerde şebeke sorunu yaşanmaktaydı. Ortalama 2-3 saat kadar süren şebeke sorunundan dolayı birçok Turkcell abonesinin internete erişimi maalesef ki mümkün olmadı. Bunun üzerine Turkcell operatörü geçici sorundan dolayı bütün aboneleri için özür diledi ve üstelik özür dilemesine rağmen kendi abonelerini daha fazla mutlu edebilmek adına haftalık 100 dakika, haftalık 100 SMS ve haftalık 1GB kadar hediye internet gönderme kararını aldı. Turkcell operatörünün resmi Twitter hesabında yapılan anket sonucunda birçok kullanıcı Turkcell operatöründen haftalık 1GB kadar bedava internet istedi. Peki, ankete göre çıkan 1GB haftalık bedava internet paketi nasıl yapılır?

Turkcell Şebeke Sorunu

Turkcell operatöründe 4 Mayıs 2017 tarihinde yaşanılan şebeke sonucunda kendi abonelerine Turkcell, özür adına bir kampanya başlatmış durumunda. Peki Turkcell şebeke sorunundan dolayı vermiş olduğu bedava internet nasıl yapılır?

5 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Turkcell operatörü şebeke sorunundan dolayı kendi aboneleri otomatik olarak bedava internet verecektir. Yani sistem tarafından her Turkcell abonesine 1 GB kadar bedava internet paketi tanımlanacaktır. İlerleyen günlerde aktifleştirilmesi beklenen 1GB bedava internet sayesinde sizler tekrardan şebeke sorunu olmadan cihazlarınızdan internete erişmeniz mümkün olacak.

Ne Zaman Aktif Olacak?

Tam olarak kesin bir zaman bulunmamaktadır, bundan dolayı Turkcell operatörü sistemde kayıtlı olan her numaraya 1GB kadar bedava internet gönderecektir, lakin sizler halen beklemek istemiyorsanız daha önceden sunulan Turkcell bedava internet yazımıza göz atarak buradan yeni paketleri deneyerek bedava internet kazanmaya devam edebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan