Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası
Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

2018 yılında Turkcell tarafından düzenlenmesi tahmin edilen Turkcell sevgililer günü kampanyası ile beraber birçok Turkcell abonesi yine hediyeler kazanacak diye tahmin etmekteyiz. 14 Şubat 2018 tarihine sadece sayılı günler kalmış durumda, geçtiğimiz senelerde bedava dakika, bedava internet ve bedava sms paketleri göndermiş olan Turkcell acaba bu sene de aynı kampanyayı uyarlayacak mı? Bu tamamen tartışılacak bir konu iken bu konu hakkında görüşlerinizi bizimle alt kısımdan yorum bölümünü kullanarak görüşleriniz iletebilirsiniz. Peki, Turkcell sevgililer günü kampanyası nasıl yapılır? Turkcell operatöründe hediye internet kazanmanın bir diğer alternatif yolu ise her sene düzenlenmekte olan Turkcell 14 Şubat kampanyasıdır. Sizlerde Turkcell operatöründe bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ilk etapta Turkcell operatörünü tercih etmeniz gerekmektedir. Sadece Turkcell abonelerin faydalanabileceği Turkcell sevgililer günü kampanyası için hemen sizlerde Turkcell GNÇ’ye geçebilirsiniz. Geçtiğimiz senelerde Turkcell GNÇ’li olan aboneler ücretsiz olarak 48 saat boyunca geçerli olan 1GB hediye internet paketinden faydalanmıştı.

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 14 Şubat kampanyası büyük ihtimalle geçen senelerde olduğu gibi sadece GNÇ’li olan aboneler için düzenlenecek diye tahmin etmekteyiz. Sizlerde Turkcell sevgililer günü kampanyasını yapmak istiyorsanız ilk etapta 14 Şubat 2018 tarihinde Turkcell GNÇ’li olmanız gerekmektedir. Turkcell GNC sevgililer günü kampanyasından faydalanmak için;

  • 26 yaşın altındaysanız sizlerde Turkcell GNÇ olabilirsiniz.
  • Turkcell GNC’li olabilmek için GNC” boşluk “TC kimlik numaranı” 2222’ye SMS atmanız gerekmektedir.
  • Daha fazla detay için sizlerde Turkcell GNC nasıl olunur? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell 14 Şubat Bedava internet & Dakika & SMS

Turkcell 14 Şubat bedava internet ile beraber birçok Turkcell’li gençler kısa süreliğine bedava internete erişebilmektedir. Diğer aboneler ise Turkcell bedava internet adlı yazımız sayesinde de 2018 yılında yeni internet paketlerini deneyerek Turkcell sayesinde internetsiz kalmamaktadır.

Peki, Turkcell 14 şubat bedava dakika kampanyası olacak mı? Turkcell operatörü 14 Şubat 2018 tarihi için farklı bir kampanya düzenleyebilir, geçtiğimiz senelerde sadece internet veren Turkcell belki bu sene daha farklı bir kampanya düzenleyebilir.

Turkcell 14 Şubat sevgililer günü bedava internet kampanyasını beklemek istemiyorsanız sizlerde Turkcell’de farklı bir hediye internet kazanmanın yolunu deneyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Bip Messenger uygulamasından BİP Yıldızı olarak haftalık internet alabilirsiniz.

 

 

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan