Turkcell SIM Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell SIM Kampanyası Bedava İnternet
Turkcell SIM Kampanyası Bedava İnternet

Sadece bir operatör olarak kalmayan Turkcell operatörü birçok farklı dalda hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Daha önceden kadınlar için özel hazırlanmış olan ve rengiyle dikkatleri üzerine çeken Turkcell SIM uygulamasından birçok kişi bedava internet paketleri kazanmıştı. Lakin bu kampanyadan faydalanmak için birçok aşama gerektirmekteydi. Bugün ise Turkcell yeni bir Turkcell bedava internet kampanyası düzenleyerek artık herkese haftalık 1GB bedava internet paketi sunmaktadır. Turkcell SIM bedava internet kampanyasıyla birlikte sizlerde hattınıza tanımlayacağınız 1GB internet paketini kullanmaya başlamak istiyorsanız hemen Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapınız. Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapan kullanıcılar arama bölümünü kullanarak Turkcell SIM kampanyasına direk olarak ulaşabilmektedir. Bunun haricinde sizlerde Turkcell SIM uygulamasını indirip bu uygulama üzerinden çocuğunuz gelişimlerini takip edebilir ve üstelik çocuğunuzun gelişimi hakkında ücretsiz olarak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Turkcell SIM uygulamasını indirebilmek için ve Turkcell SIM bedava internet kampanyasından faydalanmak için sizlerde Google Play üzerinden Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Ayrıca Turkcell SIM uygulamasını App Store üzerinden veya Google Play’den ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, daha detaylı bir şekilde anlatacak olursak Turkcell SIM bedava internet paketi nasıl yapılır?

Turkcell SIM Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Ücretsiz olarak 1 haftalık 1GB internet paketinden faydalanmak için mobil cihazlarınıza indirmiş olduğunuz Turkcell Hesabım uygulamasını açınız ve bu uygulama giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra arama yerine Turkcell SIM yazarak ilgili servisi bulunuz. Bu serviste yer alan KATIL işaretine dokunarak hattınıza Turkcell SIM 1GB internet kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Daha önceden Turkcell SIM uygulamasını indirerek bedava internet yapabildiğimiz bu Turkcell SIM haftalık 1GB kampanyasını şuan için Turkcell Hesabım uygulamasından rahatlıkla yapabilirsiniz. Aşağıda Turkcell SIM ile Turkcell Hesabım uygulamasını indirebileceğiniz indirme linklerini paylaşacağım.

Turkcell SIM Uygulaması ve Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell SIM uygulamasını indirmek için, Google Play veyahut App Store indirme noktalarını tercih etmenizi öneririz. İnternetten indireceğiniz APK ve diğer üçüncü parti yazılımlarını kullanmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Turkcell Hesabım üzerinden Turkcell SIM kampanyasını arayıp bedava internet kampanyasına katılmak için Turkcell Hesabım uygulamasına ihtiyacınız vardır. Bunun için Turkcell Hesabım mobil uygulamasını indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan