Turkcell Süper Online Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell Süper Online Başvurusu Nasıl Yapılır?
Turkcell Süper Online Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evden veya iş yerinden internete bağlanmak artık daha kolay ve daha masrafsız. Günümüzün internet sağlayıcılarından biri olan Turkcell son zamanlarda geliştirmiş olduğu kampanyalar ile birlikte artık herkese yalın internet sunuyor. Evininiz de telefon olmadan kolaylıkla sadece internet alabilirsiniz ve diğer internet sağlayıcıların sunmuş olduğu imkanlara göre Turkcell daha fazla seçenek sunmaktadır. 2017 yılında sizlerde daha hızlı bir şekilde internete girmek istiyorsanız tercihlerinizin arasında Turkcell Süper Online olması sizler için daha iyidir. Birçok kurumun kullanmış olduğu Turkcell Süper Online internet başvurusu nasıl yapılır? Süper Online internet başvurusu için ilk olarak telefonlarınızdan 0532 532 00 00 nolu numarayı arayıp ardından 2 ve tekrardan 2’ye basarak Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanıp internet başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet başvurusunda bulunduktan sonra maksimum 7 gün içerisinde evinize internet gelmiş olacaktır.

Süper Online Başvurusu Adım Adım Nasıl Yapılır?

  1. 0532 532 00 00 nolu numarayı arayıp internet başvuru kaydınızı oluşturup sizler için uygun bir paketi seçiniz.
  2. 2 gün içerisinde evinize gelecek olan ekip size internetin ulaşması için telefon kutusunda yapılması gereken ayarları kontrol edecektir.
  3. Türk Telekom tarafından gelen ekipten sonra Turkcell tarafından gelecek olan ekip son ayarları kontrol ettikten sonra artık sizlerde internete Turkcell Süper Online sayesinde erişebileceksiniz.

Turkcell Süper Online Modem Verecek Mi?

İnternet başvurusu yaptıktan sonra internet bağlantısını yapacak olan ekip 7 gün içerisinde sizinle iletişime geçerek uygun bir gün için randevu alacaktır, randevu aldıktan sonra belirtilen gün içerisinde gelip internet bağlantısını yaparken kendi getirmiş olduğu modemi sizler internet kullanımı sürenizce kullanabileceksiniz. Yani kısacası, Turkcell Süper Online başvurusunda sizlere modem verilecek ve bu modemi aboneliğiniz devam ettiği sürece kullanabileceksiniz.

Aboneliğinizi belirtilen 24 ay içerisinde iptal ederseniz Turkcell sizlere verilen modemi geri almaktadır, bunun haricinde aboneliğiniz devam ettiği sürece Turkcell’in vermiş olduğu bu modemi kullanabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan