Turkcell Süper Online Modem Şifresi Nedir?

Turkcell Süper Online Modem Şifresi Nedir?
Turkcell Süper Online Modem Şifresi Nedir?

Ülkemizde son 2 senedir yerel internet sağlayıcılarından biri olan Turkcell’in Süper Online servisi sayesinde artık ev ve iş yerlerimize internet hattı çektirmek oldukça kolay. Bulunduğunuz binada telefon kutusu var ise telefona gerek kalmadan Turkcell Süper Online sayesinde sadece internet hizmeti alabilirsiniz hem de diğer internet sağlayıcılarına göre daha hızlı ve daha kolay. Peki, evimize interneti aldık ve modemimiz geldi, modemin arkasında yer alan Wifi şifresini değiştirmek istediğimiz vakit modem ayarlarına giriş yapmamız gerekmektedir. Modeme giriş yapabilmek için Turkcell Süper Online’a ait olan şifreyi kullanmanız gerekmektedir, giriş yaptıktan sonra Süper Online tarafından belirlenen “süperonline” modem şifresini değiştirmeniz gerekmektedir. Bu şifreyi değiştirdikten sonra artık sizlerin belirlemiş olduğunuz şifre ile modeme giriş yaparak modem ayarlarınızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Turkcell Süper Online modem şifresi ise default olarak süperonline veya superonline olarak belirlenmiştir. Bu şifreyi değiştirdiğiniz zaman otomatik olarak modemden çıkış yaptırılırsınız ve ardından yeni sizlerin belirlediğiniz şifre ile giriş yaparak modem ayarlarınızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Turkcell Süper online modem şifreleri şu modemler için geçerlidir; AirTies Air 6372 – AirTies Air 6271 – Huawei HG253/S – Pirelli PRG E4202G – Tilgin HGA1311 v2 – Tilgin HGA1311 – Pirelli DRG A226G – Tilgin HGA2301 – Tilgin HGA1521 modellerinde geçerlidir. Sizlerde Turkcell Süper Online hizmeti aldığınız vakit tarafınıza bu modemlerden herhangi biri tahsil edilir, sizlere tahsil edilecek olan modemi aboneliğiniz sürece kullanabilirsiniz. Şayet 24 ay içerisinde aboneliğinizi sonlandıracaksınız modemi geri iade etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Süper Online hakkında merak ettiklerinizi bizlere alt kısımdan iletebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan